Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phillips Fidelio X2 / X3


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się na amazon http://www.amazon.co.uk/dp/B00MRUPSHQ/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3H5VZAO6M7IZJ&coliid=I38QXE5X5RASGL , ale obecnie niedostępne i w cenie 300funtów.

 

@shady_slim nie wiem co masz na myśli odnośnie "ciekawe, jak X2 testują w porównaniu do X1?", ale jeśli chodzi Ci o pomiary to faktycznie bardzo przydałyby się!, ponadto to lepsze niż pisanie głupot z pamięci, jak co niektórzy :D Może na jakimś forum ktoś zrobi bezpośrednie porównanie, na recenzje za bardzo nie liczę.

Recka na headfonii się odwleka , 1 sierpnia pisali o dostaniu egzemplarza, a ostatnio w komentarzu Lieven napisał, że to się opóźniło, więc nie wiadomo kiedy recenzja. Dobrze swoją drogą, że tym razem Lieven będzie testował, bo Mike ok. 2 miesiące po dostaniu X1 dopiero ich recenzję zrodził :P

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napaliłem się jak szczerbaty na orzechy. X2 to moje następne słuchawki, no chyba że wcześniej uda się okazyjnie kupić X1 :>.

 

Czy może się już ktoś pochwalić X2 na forum...?

Gdzieś tam wyczytałem, że mają trafić do ogólnego obiegu w październiku, nie było napisane którego dnia dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już porównywał i nie dostrzegł różnic sonicznych - http://www.head-fi.org/t/723025/philips-fidelio-x2/405#post_10914909

 

Wg Tylla, która ma X1 i X2 od pewnego czasu, różnice jednak są i to na plus - http://www.head-fi.org/t/723025/philips-fidelio-x2/450#post_10922582 . Wkrótce recka na InnerFidelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy recenzję http://www.innerfidelity.com/content/boss-philips-fidelio-x2

 

Dodam, że wcześniej Tyll pisał, że X2 mają gorsze pomiary od X1, ale mimo to lepiej brzmią. Mam nadzieję, że to, że mu lepiej brzmią nie wynika tylko z jego preferencji :)

Edytowane przez oblivion
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobiezbym przeczytaniu wychodzi na to, że Philips zastosował podobny zabieg co w L2, a to bardzo dobrze wróży. Jak cena u nas znowu będzie niższa jak była w X1 to nic, tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę słuchać już wiem, że są w pytę. Ciekawe jaka cena w Polsce i Europie.

 

Dzięki za wrzutę, czekałem na tą reckę.

Proszę bardzo :) Jeszcze niedługo będzie recka w headfonii - ponoć Lieven czeka, żeby dostać do porównania X1.

Co do ceny ciężko zgadywać, jak nawet na razie nic się nie rusza w Europie. Imo philips ma kiepską sprzedaż, np. L2 sprzedają w Europie, a w USA nie. Pewnie jak się pojawią to niespodziewanie. I po co robili te filmiki-reklamy w necie, jak im się nawet nie chce ich produkować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już są na magazynie ale cena wróciła na 300 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś by miał na nie chrapkę, to na amazonie uk jest promocja na Fidelio X2 prawie 30% taniej, za 218 funtów z 300, czyli jakieś 460 zł mniej, plus koszty przesyłki i takie tam, wpadłem na to przypadkiem i sam się waham :D. Podpinam link, może kogoś zainteresuje:

http://www.amazon.co.uk/Philips-X2-Fidelio-Headphone/dp/B00MRUPSHQ

Edytowane przez Lawenda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 300 bym nie dał, przy tej cenie dalej się waham, ale X1 w jedynym dostępnym sklepie w którym udało mi się znaleźć kosztują 1399 zł więc też lekka przesada, a tu nie uwzględniając przewalutowań banku jest 1150 + kw ;)

Bierz X2 - będziesz pierwszy na forum ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No 300 bym nie dał, przy tej cenie dalej się waham, ale X1 w jedynym dostępnym sklepie w którym udało mi się znaleźć kosztują 1399 zł więc też lekka przesada, a tu nie uwzględniając przewalutowań banku jest 1150 + kw ;)

Bierz X2 - będziesz pierwszy na forum ;)

 

 

Bierz, bierz!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam na nie mam ochotę!
Ale ja to czekam na lepszą cenę na Amazon.de
A nie wiecie może kiedy Conrad ma je wprowadzić do swojej oferty?
Bo może będzie jakaś dobra cena na wejście ;)
Chociaż to mało prawdopodobne :P ale mimo wszystko mam nadzieję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności