Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phillips Fidelio X2 / X3


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przy cenie X1 to nie liczyłbym na promocje X2. Mnie dwójki kuszą, ale jednak 3-4 stówy mniej za X1 czynią je bardziej opłacalnymi. Tak więc sam nie wiem... chyba poczekam na jakieś opinie i porównania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PENDRAGON w którym miejscu na stronie Amazonu jest napisane: "Stan BDB, niewielkie ślady użytkowania"? Wrzuciłem stronę do googlowego translatora i nie mogę znaleźć informacji że X2 oferowane za 238 euro mają ślady użytkowania. Oczywiście widzę ofertę za 220 euro sprzedawaną przez "Amazon Warehousedeals" ale te sprzedawane są jako używane. Gdybym nie zobaczył Twojego posta pewnie bym je już kupił. Na razie wstrzymuje się do czasu wyjaśnia czy są to używane słuchawki czy nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mp3store (lub inna firma) nie zdecyduje się na jakiś indywidualny import X2 do Polski to raczej

nie zobaczymy X2 na naszym rynku. Trzy tygodnie temu dostałem odpowiedź z Philips Polska:

 

"W odpowiedzi na Pana e-mail z przykrością informujemy, że obecnie nie dysponujemy informacjami na temat ewentualnego terminu wprowadzenia tego produktu do oferty Philips Polska."

 

W związku z powyższym coraz bardziej skłaniam ku temu aby dać zarobić Amazonowi. Przegapiłem obniżkę na Amazon.de więc oferta Amazon.it jest w tej chwili najlepsza i coraz bardziej kusi. Czy ktoś doczytał się jakie są koszty wysyłki do PL i czy włoski amazon w ogóle wysyła do PL?

Może jakieś zbiorowe zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do condrad.pl

 

On chyba jako pierwszy wprowadził X1 w PL, może teraz będzie podobnie. Ja zamawiając X1 przez ten sklep dostałem przesyłke z magazynu z Niemiec. Jak kilka osób napisze takie zapytanie to może się zdecydują, powinni mieć do nich dostęp.

 

Ewentualnie redcoon.pl

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp3store też będzie się patrzeć jak im z X2 kasa przejdzie koło nosa jak było z SHP9500?

Philips miał dobre ceny w pl.

Niestety w polsy przedsiębiorcy nie potrafią prowadzić interesów- wiem to z własnego doświadczenia. Pracuję w firmie, która za choć minimalny zysk jest zdolna zniszczyć maszyny i wykończyć ludzi. bo jak sami twierdzą "nam się to opłaca". Dlatego też przykro patrzeć na roczne maszyny, które są w gorszym stanie niż te 22-u letnie poprzez ciągłe eksploatowanie i brak przeglądów i remontów w perspektywie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do condrad.pl czy planują wprowadzić do oferty X2 i taką o to otrzymałem odpowiedź:

 

"Aktualnie nie posiadamy informacji odnośnie wprowadzenia w/w produktu do oferty."

 

Zastanawiam się dlaczego nikt nie chce sprzedawać X2 w Polsce. Słabo się sprzedawały X1?

Philips nie jest marką której słuchawki za tysiaka będą się sprzedawały?

Ja już przestaje czekać na dystrybucje w Polsce i zamówiłem na Amazon.it. Razem z wysyłką wyszło 247,33 EUR.

Co dziwne przy składaniu zamówienia mogłem zapłacić w EUR lub w PLN. W PLN na stronie wychodziło

1095 z jakimś groszem co dawało jakieś 4,42 PLN za EUR. Wybrałem płatność w Euro, ciekawe ile (i kiedy) ściągnie z karty? Słuchawki będę miał w przeciągu 5 dni roboczych, czyli pewnie na początku przyszłego tygodnia.

Edytowane przez Piotr30x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X2 - 236 ojro

test:

http://www.innerfidelity.com/content/boss-philips-fidelio-x2

 

wykrsik miodzio, bas jak na słuchawki otwarte mega i do tego górka na 3-5 kHz :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności