Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phillips Fidelio X2 / X3


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, GoodBoy napisał:

Posiadam Sennheiser HD599, z których jestem bardzo zadowolony. Zastanawiam się, czy warto dziś kupić Fidelio chodzi o model X2HR/00. Czego mogę się spodziewać w stosunku do sennheiserów?

Mocniejszy dół, cofnięta średnica i ostrzejsza góra, a właściwie wyższa średnica.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Ta góra czasem nie kuje w uszy? Ciekaw jeszcze jestem, czy to prawda co piszą, że wielkością sceny niewiele odbiegają od HD800? Często spotkać się też można z opinia nt. jakości wykonania tzn niektórzy dostają egzemplarze z wklejonymi na stałe padami... Poza tym dość duża liczba zwróconych sztuk na różnych amazonach co też mnie trochę martwi. Tak, czy siak pewnie się skuszę, bo mnie strasznie korci je wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GoodBoy napisał:

Dzięki za odpowiedź. Ta góra czasem nie kuje w uszy? Ciekaw jeszcze jestem, czy to prawda co piszą, że wielkością sceny niewiele odbiegają od HD800? Często spotkać się też można z opinia nt. jakości wykonania tzn niektórzy dostają egzemplarze z wklejonymi na stałe padami... Poza tym dość duża liczba zwróconych sztuk na różnych amazonach co też mnie trochę martwi. Tak, czy siak pewnie się skuszę, bo mnie strasznie korci je wypróbować.

Jakby co mam na sprzedaż X1, są zdecydowanie łagodniejsze w brzmieniu od X2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, GoodBoy napisał:

Dzięki za odpowiedź. Ta góra czasem nie kuje w uszy?

Wyższa średnica potrafi być metaliczna/kłująca, według mnie lepszą opcją są X1 od kolegi @Perul.

 

10 godzin temu, GoodBoy napisał:

Ciekaw jeszcze jestem, czy to prawda co piszą, że wielkością sceny niewiele odbiegają od HD800?

Huehue.. ci, którzy pisali takie farmazony, chyba byli po jakichś środkach odurzających. :D Fidelio X2 i scena jak w HD800, nieźle.. nieźle. :rolleyes:

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, GoodBoy napisał:

....Tak, czy siak pewnie się skuszę, bo mnie strasznie korci je wypróbować.

 

Opinie są mieszane. Pady teraz już nie są klejone, ale ich wymiana nadal nie jest tania.

Na BF była promka na francuskim Amazonie - kosztowały 480 PLN

Ktoś z forum kupił (sprawdź wątek Okazje), może będzie sprzedawać :D albo przynajmniej podzieli się świeżą opinią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinii nt. ogromnej sceny przeczytałem już kilka, zobaczymy jak będzie w praktyce...

Wolę zakupić X2HR aniżeli X1, bo czytałem porównania i bardziej mi jednak podpasuje nowa wersja, przynajmniej tak sądzę. Jest lepsza technicznie.

Zamienniki padów już widziałem na amazonie w dość niskiej cenie 10-15E w zależności welur, czy skóra. Najważniejsze dla mnie, że w X2 można je zmieniać.

Ogólnie to zamierzam je kupić z uwagi na funowe miłe dla ucha angażujące granie i zgrywanie się ponoć z każdym rodzajem muzyki. Na sennheiserze jednak nie wszystko daje frajdę słuchania.

 

Tą recenzją się nimi zainteresowałem gość gada, że nie ma lepszych słuchawek poniżej 200$. Wcześniej też o nich słyszałem, lecz były w cenie, która była dla mnie mało ciekawa :)

 

 

Edytowane przez GoodBoy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przez neta. W razie czego zwrócisz.

Opiniami innych się nie kieruj. Każdy ma inne powody żeby coś hejtować bądź wychwalać. A ponadto audio to materia bardzo subiektywna....... :D 

___________

Dobra cena na Amazon.de

Przechwytywanie2.JPG

Edytowane przez marek_m
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2019 o 06:05, marek_m napisał:

 

Opinie są mieszane. Pady teraz już nie są klejone, ale ich wymiana nadal nie jest tania.

Na BF była promka na francuskim Amazonie - kosztowały 480 PLN

Ktoś z forum kupił (sprawdź wątek Okazje), może będzie sprzedawać :D albo przynajmniej podzieli się świeżą opinią :) 

 

Ja kupiłem za €110, sprzedawać nie zamierzam na razie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do padów jak wspomniałem można kupić tanie zamienniki 10-15E na amazonie (ale pewnie nie do końca fajnej jakości), albo znalazłem na stronie brainwavez mają teraz świąteczne przeceny i można dorwać sheepskin albo welurowe, bądź zamszowe z gratis przesyłką za 20-30$

 

W dniu 11.12.2019 o 20:03, marek_m napisał:

Kup przez neta. W razie czego zwrócisz.

Opiniami innych się nie kieruj. Każdy ma inne powody żeby coś hejtować bądź wychwalać. A ponadto audio to materia bardzo subiektywna....... :D 

___________

Dobra cena na Amazon.de

Przechwytywanie2.JPG

 

Dzięki właśnie tak zrobiłem, nawet udało mi się zejść z ceny kuponem 5E oraz dodatkowo 15E za zainstalowanie aplikacji. Łącznie więc wyszło 440zł

Opinie bywają różne, przeczytałem większość na kilku amazonach i co drugi klient zwrócił uwagę na bardzo szeroką scenę, więc zobaczymy jak będzie :)

 

deamz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Hustler napisał:

Ciekawy jestem nowych Fidelio, bo swoje X2 uwielbiam, ale moim zdaniem X3 pod względem designu to krok w tył albo po prostu w bok, bo wyglądają dość dziwnie...

 

Jak i ja moje X1 i X2. A X3 imo wizualnie w tył ale nie krok tylko sus. Bieda, przyoszczędzone ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

... A X3 imo wizualnie w tył ale nie krok tylko sus. Bieda, przyoszczędzone ...

Mam takie same odczucia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuQi napisał:

A mi się te X3 podobają, a konkretnie ich minimalistyczne wzornictwo. Robią wrażenie lekkich i wygodnych. Jak się pojawią w sprzedaży to chętnie się im bliżej przyjrzę :) 

 

Dokładnie 👍

Sympatyczna odmiana po plastikowych durszlakach X2 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności