Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokół-uszne 140zł Muzyka/Gry


GL4B4R

Pytanie

Witam!

Chciałbym kupić jakieś porządne słuchawki, więc trochę poczytałem, i mam kilka typów:

Superlux hd681

Superlux hd669

Superlux hd668b

 

Oczywiście jestem otwarty na propozycje.

 

Chciałbym wspomnieć że mam tylko zintegrowaną kartę dzwiękową realtek ALC887 :/

Szukam słuchawek ciepłych, z dość dobrym basem, ale nie przytłaczającym, żeby dzwięk był czysty, była dobra scena, żebym mógł dobrze słyszeć kroki w grach FPS głównie CS:GO.

Muzyka jakiej słucham to głównie dubstep/pop i trochę rocka.

Mam obecnie słuchawki Genius HS-G500V które najpierw mnie zaskoczyły (bo miałem tanie z biedronki i nie miałem porównania) ale po odsłuchaniu razer kraken pro u kolegi, byłem w szoku, więc postanowiłem wymienić swoje na jakieś znacznie lepsze. Najpierw szukałem marek które kojarzę, razer, steelseries, creative, ale jak tak czytałem to dowiedziałem się że są przereklamowane.

 

Moje ucho jest długości (od góry do dołu) 5,2cm nie wiem czy duże, chciałbym żeby mnie słuchawki nie uciskały, grzanie mi nie przeszkadza ale nie chcę się pocić.

 

Więc tak:

Szukam słuchawek do 140zł

Mam Integre realtek ALC887

Chciałbym ciepłe i najlepiej funowe słuchawki z dobrym basem

Preferuje półotwarte/zamknięte

Wygląd ma znaczenie, ale nie będę ich używam poza domem więc nie muszą być super

Ważne żeby były wokół-uszne, nie lubię nausznych

 

Jestem w tym zielony i proszę was o pomoc, pozdrawiam, GL4B4R.

Edytowane przez GL4B4R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności