Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe 150 zł +/- - wybór


roballo

Pytanie

Czeeść, polecilibyście mi dobre słuchawki do 150 zł, dokanałówki. Jestem w posiadaniu też Sennheiser CX215 oraz AKG k518, te pierwsze są bardzo mocno średnie, zaś AKG k518 są na moje ucho idealne, aczkolwiek potrzebuje odpowiedników dokanałowych. AKG są bardzo mocno basowe, aczkolwiek nie można im ująć braku innych pasm wink.gif

Po głowie mi chodzą

SOUNDMAGIC E10
BRAINWAVZ R1
BRAINWAVZ M1

 

Będę korzystał z Xperii Arc S, ale zamierzam również zamówić niedługo jakiś neutralny odtwarzacz. Pomóżcie mi proszę w wyborze.

Wiem, że E10 nie słyną z bezawaryjności, aczkolwiek jest v2, co myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Gdzieś czytałem na angielskim forum o ich awaryjności dlatego ich nie uwzględniłem, ale była to mała społeczność. Miałeś/masz? Co możesz powiedzieć o nich?

Zresztą bardzo trudno z dostępnością ich :(

Nie nie mam ale są polecane :P

Tak bardzo trudno z ich dostepnością skoro jak byk stoi w poście powyżej link do Allegro -_- facepalm

Brainvawz odpada na starcie (te dwa co podałeś) to nie jest twoje granie

Możesz sie zastanowić nad Nuforcami NE700X też zacne ale trzeba na nie uważać z tego co wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Tak bardzo trudno z ich dostepnością skoro jak byk stoi w poście powyżej link do Allegro -_- facepalm

 

Hehe jak ja Ci odpisywałem to już aukcja była zakończona(Zakończona (12 stycznia, 22:47:17)), tak więc podtrzymuje.

Właśnie pojawiła się nowa aukcja choć prawdę mówiąc wolałbym szerszy wybór sklepów, ale poczekam może jeszcze coś się pojawi tutaj.

 

NE700X odpadają ze względu na awaryjność, zostały mi albo E10 v2 albo te, które ty proponowałeś? Nie znam się za bardzo i trudno mi w recenzjach zrozumieć czy są basowe czy nie stąd ten wybór na brainwavzy :P

Edytowane przez roballo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem m-duo po przesiadce właśnie z e10, które padły bardzo szybko. Poczytaj o awaryjności e10 w wątku na tym forum w dziale soundmagic. M-duo to dwa przetworniki ze zwrotnicą i kabel wzmacniany kevlarem. Brzmienie dla mnie to przepaść pomiędzy e10 a m-duo. Świetny mocny bas, świetna góra, niczego innego nie szukam.

 

Co do sprzedawcy to @big jest oficjalnym dystrybutorem marki mee i spore grono osób już go poleca z tego forum zatem możesz brać w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po za tym jest u tego sprzedawcy najtajtaniej chcesz to możesz brać u innego na Allegro gdy masz za dużo pieniędzy

Brainvawz M1 nie mają mało basu tylko mniej niż typowe basowo dokanałówki celował bym w nie na twoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności