Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Crystal Cable Portable for Astell&Kern PEF16


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry moze kabel CC jest wart sam 2 x więcej niż woła za niego AK, ale nie uzasadnia to tych jackow - dla mnie to wtopa. Nie tędy droga. Jako klient oczekuję szacunku. Tu mi dają wyraźnie do zrozumienia ze maja mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kabelek każdy może skręcić. Pytanie o sam kabel i waurunkach w jakich się go robi.

 

Wspomniał ktoś o Forza. Pewnie kabelki ma spoko cenowo biorąc pod uwagę droższe kable konkurencji. W koncu Polska to tania siła robocza wiec skręcenie jest tańsze no i za markę tyle nie weźmie. Ale pewnie jakością samego kabla nie nie jest w stanie przebić topowych produ centów - chodzi o technologie.

On kupuje gotowe kable z Azji. Furutech czy Crystal Cable to producenci kabli i patentów na pewne technologie w ich tworzeniu oraz produkcji.

 

Zresztą zachęcam do posłuchania kabla Crystal Cable PEF16. Dźwięk mega naturalny. Dla porównania słuchalem kabelek dwukrotnie droższy pochodzący z Taiwanu wykorzystujące również kable japońskiego producenta (niewiele dłuższy). PEF16 zdecydowanie lepszy - przy najmniej dal mnie. Ja stawiam na naturlaność.

Oczywiście testowny z AK100 i wzmacniaczem oBravo.

Tak... patentowane Reany, w uj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę co widzę a nie tam tam siedzi ... bo kto to sprawdzi?

Trzeba rozebrać sprawdzić bo owijać srebrną izolacja srebrny drut? :D

Technologiczno marketingowa wtopa :D miedziany jeszcze zrozumiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się i bzdury pleciecie. Wszak wiadomo, że Neutrik bez termokurczki gra po prostu lepiej. Oczywiście to w połączeniu z innym akcesorium A&K, inaczej ten patent nie działa - ale to też trzeba wiedzieć. Dodatkowo żeby to odkryć, producent musiał niewątpliwie przeznaczyć kupę czasu. No ale lepiej od razu, jak to mówią młodzi ludzie, hejtować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem na swoim kablu markerem do plyt "Astell&Kurn" i jak zaczal grac!

Analogowo, lagodnie, ale bardzo rozdzielczo z taka mega spokojna scena. Be zadnego sladu balaganu!

Potem zobaczylem ze zrobilem blad w nazwie i czar prysl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem na swoim kablu markerem do plyt "Astell&Kurn" i jak zaczal grac!

Analogowo, lagodnie, ale bardzo rozdzielczo z taka mega spokojna scena. Be zadnego sladu balaganu!

Potem zobaczylem ze zrobilem blad w nazwie i czar prysl :(

Wygraweruj "brajlem" to i ślepe przejdzie bez problemu :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności