Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Polecanki 2015


Brombo Turtle

Rekomendowane odpowiedzi

dzis leciutki wiosenny spoko zestawik na zachete - moze ktos cos tez poleci bo widze ze tylko ja tu glownie spamuje;) Rio budzimy sie ze snu zimowego! posluchal bym czegos konkretnego, co polecasz?;)

 

na początek nowy toro y moi

 

spoko ruski bendzik

 

i cos o czym malo wiem ale sie mi za to naprawde podoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Słucham i nie mogę przestać tego dojrzałego artysty.Płytka genialna zwłaszcza na późny wieczór :)

https://www.youtube.com/watch?v=rQXh5ASxtSk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziś dla odmiany nie skandynawski albo ruski stuff w polecankach a gleboko latynoski;)

na poczatek wspaniale duo z portugali:

 

a na deser ekipa chyba z meksyku. wprawdzie poza singlem nie wydali jeszcze albumu (albo do niego nie dotarlem) ale wroze im ogromny sukses!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przynajmniej moje odkrycie ostatnich tygodni - Hindi Zhara. Jej najnowszy album Homeland to miejszanka idie rocka i jazzu. Bardzo przyjemna mieszanka na wieczory i nie tylko :)

Oto singiel promujący płytę (moim zdaniem wcale nie najlepszy kawałek albumu):

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchalem na rowerku w drodze z pracy do domu (ach jendak nie zdazylem przed burza;) i pomyslalem sobie ze moglo by sie Rio spodobac;)

Seal-of-approval.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seal-of-approval.jpg

 

hmm to much advanced english for me;)

R-7116833-1434085210-9508.jpeg.jpg

seria dj kicks jest wedlug mnie dosc nierowna, zdazaja sie leprze i gorsze czesci ale ta autorstwa Dja Koze spokojnie miesci sie w tej pierwszej grupie. ladnie poprawila mi humor po nienajleprzym dniu w pracy;)

mały sampelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

musze sie przyznac ze w tym roku polubilem mocniej wytwornie ninja tune. kolejny (po spaceku) artysta z wyzszej polki wydał jej nakladem calkiem niezly album. mowa tu o bardzo utalentowanym wedlug mnie beatmakerze ze stanow ktory nie raz i nie dwa szczene moja zdazyl sponiewierac:D

a gdyby ktos jakims cudem (czasem wydaje mi sie ze wszytko jest mozliwe..;) przegapil pierwszy z wyminionych albumow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

z okazji nieopuszczajacego nas lata dzis w polecankach plyta z ktora pewnie jeszcze dlugo bedzie mi sie kojazyc piekna pogoda. nie tylko dlatego ze sluchalem jej nagminnie dojezdzajac rowerkiem do pracy w upalne dni ale tez chodzi o sam material. lata 80 ale jest naprawde grubo - zaden tam pastisz, tworcze opracowanie itd - muza jest poprostu jak zywcem zerznieta z tamtej epoki a umiejetnosci pisania piosenek wprost na szczyt listy przebojow - jaka imho posiada grecka artystka nie powstydzilabysie sama sabrina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności