Skocz do zawartości

Najlepszy przyjaciel człowieka


Piotrus1910

Rekomendowane odpowiedzi

No jest z nami od kwietnia, ale ten ogon iest tak efekciarski, że nadal się napatrzeć nie mogę. Ogólnie kot bardzo efektowny, a usposobienie bardziej jak u psa. Przywiązuje się do ludzi. Dużo gada - jak wracam do domu z pracy, to potrafi z 5 minut dyskutować. A frędzle na uszach na zdjęciach słabo widać, ale ma takie same jak u rysia, także się zgadza: ryś z ogonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10396959_1483594521884982_75544960597110

 

Eljot. Aktualnie jest już ponad rok starszy, większy i nie ma łatki na nosie :)

11053054_933962443320450_226983260380399

 

Lejla. Ma 5 miesięcy więcej, niż na zdjęciu. Też już nie ma łatki na nosie :)

No nowy stwór siostry:
DSC_7730.JPG
Lulu.

Edytowane przez Arkusz
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maine Coon ?

Więcej wywija niż mniejsze kocury ?

Tak i tak :)

I żre. To jeszcze kociak (6kg)

0963cdc932d3ec8ae0067f533b6d3199.jpg

 

 

Nie przekarm go !!!

Mój musiał zmienić dom - trafił do rodziców.

Rodzicielka-karmicielka roztyła go do 14 kg ! Fakt, że był kastratem, pewnie też miał na to wpływ.

Urósł tak, że sobie drzwi w domu otwierał bez problemu jak stawał na dwóch łapach.No i faktycznie, tej rasie bliżej do psa niż do kota.

W czasie jakiegoś banalnego zabiegu kosmetycznego ( czyszczenie zębów itp.) weterynarz dał Mu narkozę.Nerki "nie wstały" jak trzeba i po tygodniu było po moim Szonie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni miesiac nie ma limitu na jedzenie.

To ona :)

Babka z hodowli powiedziała, że do roku kot je ile chce. Potem ograniczamy. I tak za kilkanaście dni przechodzi na dietę :)

A straty Szona współczuję - to fantastyczne zwierzaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hehe, fajoskie macie te futrzaki ;) mój zwierzyniec wygląda tak:

ruda to Leeloo, czarny to Korben, buras to Bąkers (niedawno przygarnięty bo się nam na balkonie zadomowił a zimno się zrobiło więc tego, chciałem go nazwać Zorg ale się żona nie zgodziła) a pies to Strzałka, 16 wiosna jej leci, ale trzyma się dzielnie :)

 

p.s. tak, Piąty Element to jeden z moich ulubionych filmów ;)

 

 

Bonkers.jpg

Korben.jpg

Leeloo.jpg

Strzałka.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę Pana czy to wilk? ;)

Wilczak Czechosłowacki. Piękna "bestia". Chorowałem na niego ale ostatecznie odpuściłem, podobno trudny do wychowania. Moja psica to Dala - foksterier szorstkowłosy.

 

Początki nie były łatwe ale im dalej w las tym wilczak staje się prawdziwym przyjacielem człowieka. Ma jednego Pana, polecenia przyjmuje od jednej osoby. Całą rodzinę traktuje jak stado i jeśli jest niekompletne to zaburza to jego spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trzy pokolenia Shadow Dog'ów na jednym zdjęciu. Babcia Masha, córki Abi i Shadow, wnuczki (obie to córki Abi z dwóch miotów) Lili i Kelly aka Lisica :) Czekamy teraz na kolejne, piąte już pokolenie po Lili :)

 

P.S. Setery Irlandzkie Czerwono-Białe :D

29060755_1653862921326182_7960217650869006136_o.jpg

Edytowane przez Vaiet
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności