Skocz do zawartości

Najlepszy przyjaciel człowieka


Piotrus1910

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że można by tu pokazać swoje psy (koty, jeże, chomiki, rybki, jaszczurki, itp.), podzielić się ewentualnie jakimiś ciekawymi historiami z nimi związanymi. Na zachętę zacznę ja ;-). Koleżanka wyciągnęła mnie i dziewczynę do lokalu na herbatę, po pół godziny w lokalu pojawiła się pani z poczwarkowatym młodym rudzielcem. Piesek bardzo przyjazny, z każdym chciał się zapoznać, choć dość niesforny. Kiedy już w zasadzie mieliśmy się zbierać, zapytałem dziewczynę, czy chce jeszcze herbatę. Powiedziała, że chce, żebym wziął psa pod pachę i uciekamy. No i tak już z nami został. No dobra, żartuję. Pani do nas podeszła i powiedziała, że to pies z fundacji, znaleziony, tułający się gdzieś po lesie i że po załatwieniu formalności możemy go adoptować. Tu zakończę tę część historii, piesek jest już z nami rok i chyba jest zadowolony. Wabi się Ragnar. 35c5381cbe7943973f4d9fc0199ef92d.jpg ps. Wiem, i cannot into edycja zdjęć.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bekon :)

 

Bekon

Imię wymyśliła dziewczyna z Kakadu (nie usłyszała, co mówimy między sobą z dziewczyną i zapytała "Bekon?" - i tak już zostało)
Bekon mieszka w pałacu (tak, chomiczym pałacu), w którego skład wchodzi wiele komnat, sypialni i kilka jadalni wystarczających zapasami na całe chomicze życie ^^
Edytowane przez truskawkowetango
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój obecny koci przyjaciel :

2014-11-26 19.43.12.jpg

 

a co do historii z nim mam pełno związanych. Ostatnimi czasy lubi budzić wszystkich o 5, dosłownie wszystkich. Zwala słuchawkę od domofonu i do niego się drze. Efekt taki że mam osiedle w takie litery u i mam dobre echo. Rano każdy jest zadowolony :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ogólnie najlepszym przyjacielem człowieka jest... kobieta ;)

no ale skoro twierdzicie inaczej ;)

 

oto Roman :D i jego pierwsze CHWDP ;)

 

fb2jpg_wxhxphx.jpg

 

a tu Roman z sąsiadem ;)

 

fbjpg_wxhxphs.jpg

 

a to Lola - dostałem ją od siostry, bo inna kotka ją ciągle atakowała - przez pierwsze 2 tygodnie była wystraszona i siedziała praktycznie pod szafą... teraz gdzie się nie ruszę tam jest Lola, pewnie niedługo zobaczę ją także w lodówce :D

 

201501161_wxhxphp.jpg

 

"Robson, elegancko to polutowałeś ale na dziś wystarczy" celebrate4.gif

 

IMG201412_wxhxpps.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziu - jaka wypaśna i wypasiona ta kicia. Chcę!

przyjacielu, podzieliłbym się z Tobą nawet Mirandą Kerr albo Adrianą Limą ale moimi futrzaczkami - NIGDY! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać swojego psiaka. Ada 12 lat na karku i 4 operacje :( Zdjęcia po operacjach sobie daruję :D

 

Widzę że piękny szczur bjowy :) Też mam tylko że podpalanego :)

 

Jest nawet ballada o jamniku:

Edytowane przez piotrek1004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O ja pierdziu - jaka wypaśna i wypasiona ta kicia. Chcę!

 

przyjacielu, podzieliłbym się z Tobą nawet Mirandą Kerr albo Adrianą Limą ale moimi futrzaczkami - NIGDY! :D
Jak Ty się szczodrze dzielisz tym czego nie masz :)

Normalnie jak polityk jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności