Skocz do zawartości

Sony NW-ZX2


Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

Mocy raczej nie poprawili, skoro tyle ma na baterii wytrzymać. Posiadacze ZX1 mogą spać spokojnie, to po prostu będzie dobrze "wylansowana" wersja ZX1, ot dla tych którzy mają np więcej pieniędzy. Sony małpuje Irivera, i wcale się nie dziwię, skoro działa - czemu nie ;).

 

Wątpię że przebije dźwiękowo X5/DX90, ale czas pokaże.

Lajki mi się skończyły... Czyli robimy hejt jak na serię AK ? Bo coś za delikatnie na niego nadajecie ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejt ? A jakieś piniondze za to będą od końkurencji, bo za darmo nie hejtuję :P

 

Tak serio, znajomy tapicer machnąłby mi taki case za 50 zet ( z cielęcej skórki ).

Napis premium limited wydziargałbym sobie rozgrzanym pogrzebaczem, za darmo.

 

Ja hejtować nie mogę, bo już prawie ZX1 kupowałem w ub.roku od Alla, kontakt nam się urwał i sprzedał w przelocie, gdzieś w Krakowie - całe szczęście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

er4s nie napędza nawet wersja z USA, także z dokami też ostrożnie

Zx1 w sumie to nie jest w USA nawet oficjalnie dystrybuowany. Playerki na tamten rynek są najczęściej sprowadzane z Kanady z tego co wiem maja ten sam soft co wersja EU.

Zresztą łatwo można to sprawdzić: soft angielski + japoński + napisy na pudełku po Japońsku = wersja Jp

soft angielski + możliwość ściągnięcia dowolnego + napisy na pudełku po Angielsku, Niemiecku i Francusku = druga wersja softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hmm...całkiem ciekawy okazuje się być ten nowy soniacz. Steven Rochlin, który dość mocno zjechał w recce pierwszego ZX tu pieje z zachwytu.

Personal Audio stawia go dźwiękowo na równi z AK120 II. Zaś recenzent z Absolute Sound wyżej od Calyxa i na równi za AK240...

Podobno mocy też ma sporo więcej niż ZX1. Zresztą widac, ze liczba kondów na wyjściu zwiekszyła sie z 4 do 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten ZX2 z AM to wersja europejska czy japońska ? Cena identyczna jak na stronie Sony Polska, więc pewnie europejska wersja. A tak swoją drogą to ciekawosta ZX1 nie ma Sony Polska w dystrybucji (bo był za drogi) a ZX2 - czyli ze 2 razy droższy ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności