Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Phonak Audeo czy Brainwavz m3 lub coś innego do 300 zł.


Dzudas

Pytanie

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem CAL! i jestem z nich zadowolony, jednak ostatnio poczułem potrzebę kupna bardziej mobilnych słuchawek do używania w trakcie podróży (autobus, pociąg, spacer).

Nie chcę wydawać fortuny na dodatkowe słuchawki, jednak nie chcę też słuchawek, których nie będę chciał używać, ponieważ w porównaniu z CAL grają dużo słabiej, więc zdecydowałem się na budżet do 300 zł i nie więcej.

Po długich poszukiwaniach znalazłem: Brainwavz m3 oraz Phonak Audeo (dokładnie ten zestaw co w linku).

Słuchawki będą używane z LG swift G (mam też e07k, ale wolałbym nie nosić go wszędzie ze sobą).

Słucham głównie metalu.

Czy dałoby się gdzieś w Wawie posłuchać tych własnie modeli. Jeżeli nie, to które wydają się być dla mnie lepsze?, a może coś innego?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Edit:

Może rozwinę swoje wątpliwości:

Szukam słuchawek o dobrej izolacji i nie wiem czy izolacja w wyżej wymienionych modelach jest wystarczająca do używania ich w autobusie/pociągu.

Dodatkowo Audeo wydają się być dźwiękowo lepszą opcją, jednak czytałem, że mogą potrzebować wzmacniacza (czego wolałbym uniknąć) oraz że dużo tracą na dołączonych silikonowych gumkach, a na razie nie będę mógł dokupić do nich pianek.

Dlatego poszukuję osoby, która miała styczność z tymi słuchawkami i rozwiałaby moje wątpliwości oraz w przypadku problemów z tłumieniem tych modeli, podsunęła mi jakiś inny lepiej tłumiący.

Edytowane przez Dzudas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności