Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do E07k


Janko

Pytanie

Witam,

 

Szukam słuchawek do tego daca, moje HD555 trzymają się kupy na słowo honoru.

Zainsteresowały mnie DT990 Pro, ale z tego co zdążyłem przeczytać nie napędzi ich tak jak bym tego chciał.

Interesuje mnie model (najlepiej otwarta konstrukcja) pod ten dac tego względu, że podłączam go do telefonu przez OTG i słucham.

Budżet na słuchawki do 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

pod tego Fiio to ja bym brał coś średnicowego z nieco zgaszoną górą. niby Takstary TS671 wpasowują się w ten opis, może nie będą w 100% wysterowane (scena nie będzie tak rozległa, bas nie będzie tak fajnie plastyczny), ale zagrają przyjemnie. Audio Technica AD500x też powinny zgrać się dobrze z E07k, ale tu nieco drożej będzie. z zamkniętych, jeśli byś wziął pod uwagę, to mi z tym Fiio fajnie zagrały Sony MDR-1R, fajna synergia była. tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jaki dźwięk lubisz? HD555 dają radę? Może szukasz innego? Jeśli tak to jakiego? Słuchawki nowe, czy mogą być używane?

Dzwięk moich obecnych słuchawek lubię, oczywiście jak brać coś to nowego lepszego. Innego owszem, nie kupię HD598 bo to prawie to samo co mam, a w cenie takiej, że na pewno coś lepszego się kupi.

 

pod tego Fiio to ja bym brał coś średnicowego z nieco zgaszoną górą. niby Takstary TS671 wpasowują się w ten opis, może nie będą w 100% wysterowane (scena nie będzie tak rozległa, bas nie będzie tak fajnie plastyczny), ale zagrają przyjemnie. Audio Technica AD500x też powinny zgrać się dobrze z E07k, ale tu nieco drożej będzie. z zamkniętych, jeśli byś wziął pod uwagę, to mi z tym Fiio fajnie zagrały Sony MDR-1R, fajna synergia była. tyle ode mnie

Dzięki, że mi przypomniałeś o tych Sony, wyszukiwarki pokazują mi 1RB 1RS (to chyba wariant koloru).

http://www.redcoon.pl/B444483-Sony-MDR-1RS_Nauszne tutaj bardzo tanio widzę, ale czy to jest to? Mam możliwość odsłuchu w salonie Sony w Radomiu.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z fiio e07k używam Grado sr80i i jestem zachwycony, e07k bardzo poprawia dół, bas jest dużo bardziej mięsisty - w pozytywnym tego słowa znaczeniu (nie jest zamulony, ani się nie rozlewa). Nie umiem do końca profesjonalnie opisać dźwięku, ale to połączenie mnie osobiście bardzo odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam ponownie i odświerzam.

 

MDR-1R nigdzie już prawie nie ma oprócz srebrnej wersji. W radomiu chciałem odsłuchać, ale okazało się, że nie mają ich na miejscu (!). Dowiedziałem się jednak o nowej wersji MK2, jednakże nie są jeszcze dostępne.

Przypomniałem sobie o Audio Technica ATH-M50, a są dostępne ATH-M50x, pan z kanału InnerFidelity bardzo je poleca. Jak się mają w porównaniu z MDR-1R i DT770 32/80ohm?

PS.: Zna ktoś jakiś sklep/salon w Rejonie Warszawa-Radom w którym można przesłuchać wiele par słuchawek na swoim sprzęcie (lub lepszym)?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

niby Takstary TS671 wpasowują się w ten opis, może nie będą w 100% wysterowane (scena nie będzie tak rozległa, bas nie będzie tak fajnie plastyczny)

Od razu pokornie informuję, że TS671 z E07k brzmią beznadziejnie. Muł, bas nikły i rozlany, góra marna... Dramat po prostu. One naprawdę potrzebują dobrego źródła, ze 3 razy droższego.

 

Takstary Pro80 zgrywają się nieźle, ale odnoszę wrażenie że takiemu zestawieniu brakuje trochę dociążenia, a po podbiciu basu za bardzo podbite są jego wyższe rejestry. Pytanie - wynika to z braku synergii czy wad brzmieniowych jednego lub drugiego.

 

Też interesuje mnie porównanie M50 i DT770 80 i 32Om. M50 Wydaje się dobrym wyborem do E07k.

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam ponownie, jestem tuż przed zakupem.

Beyerdynamic DT770 PRO 80 Ohm lub Audio-Technica ATH-M50x . Jedne z tych dwóch chcę kupić, cena taka sama.

 

 

Tutaj ciekawe porównanie. Które brzmią dla was lepiej?

 

Jeszcze wpadły mi w oko Beyerdynamic Custom One Pro.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności