Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
konzo12

Słuchawki nauszne do muzyki i grania (<300zł)

Question

Budżet : 200-300zł (mimo to wolałbym wydać jak najmniej

Czego potrzebujesz? : słuchawki

Przeznaczenie : gry i muzyka (praktycznie wszystkie gatunki)

Źródło : muzyki słuchać będę głównie na telefonie (SGS2), a grać na zintegrowanej karcie dźwiękowej
Oczekiwania : Chciałbym aby te słuchawki dobrze odizolowywały od otoczenia, bo muzyki będę słuchać głównie w komunikacji miejskiej, jednocześnie także przepuszczały powietrze, żeby uszy się nie grzały szybko. Powinny mieć jakiś mocniejszy kabel (nie chce się później bawić z jego wymianą), oraz żeby wyglądały w miare normalnie (bez mikrofonu itp., nie chce wyglądać w nich jak w hełmofonie). Ostatnią rzeczą, której od nich oczekuje to aby dobrze spisywały się w grach FPS (counter strike), aby był tam dobry dźwięk przestrzenny
Modele nad którymi się zastanawiam : Takstar Pro 80, Creative Aurvana Live, coś z rodziny Audio-Technica ATH-Mx (oczywiście bez Audio-Technica ATH-M50x bo troche nie mój budżet)

Co sądzicię o tych modelach? Jakie inne możecie zaproponować? Proszę i z góry dziękuję za pomoc wink.png

Edited by konzo12

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Pawel_24
      Witam serdecznie,

Z góry muszę przeprosić za moją niewiedzę w zakresie sprzętu audio, jako że jestem totalnie zielony, chciałbym was poprosić o pomoc. 

Szukam słuchawek nausznych do użytku domowego  + DAC do laptopa. Całość musi się zmieścić w kwocie do 700zł. 

Do tej pory zajechałem 2 pary słuchawek Sennheiser HD201 które były podpięte zawsze jedynie do integry. Żywot 3-ciej pary niestety też dobiega końca. W słuchawkach spędzam sporo czasu (przynajmniej 8h dziennie). Muzyka jakiej słucham jest bardzo różna, ale jeśli to ma jakieś znaczenie, to skupiłbym się na:

Rammstein
      https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

Rap
      https://www.youtube.com/watch?v=GbAHs3Bs8I4

Gram też teamowo w FPS’y, ale bardziej zależy mi na muzyce niż na pozycjonowaniu w grach. Myślałem nad AKG K240 Studio + FX Audio DAC-X6. Czy to byłby dobry wybór?
    • By marek_m
      Przecenione w Top HiFi z 2399 na 899 PLN 😲

Warto się nimi zainteresować ?

Dwa słowa od użytkownika mile widziane  

EDIT

"The SR9 has excessive upper treble energy and is lacking lower bass punch."

Jeżeli to prawda, to po ptakach  

• By Defir
      Witam,
      Szukam słuchawek wokółusznych które wykorzystywane będą głównie do grania, najbardziej mi zależy na wygodzie gdyż na obecnych creativach (modelu nie pamiętam) po ok 1,5h zaczyna mnie boleć małżowina. Granica cenowa to 120zł ale jeśli trzeba to budżet może zostać zwiększony. Wolałbym aby były to słuchawki zamknięte/półotwarte przystosowane do długiego czasu noszenia(aby nawetpo 5/6h nie było czuć bulu małżowiny. Z góry dzięki za odpowiedzi
    • By Inszy
      Empire Ears to amerykańska firma z tradycjami sięgającymi ponad 30 lat wstecz, trudniąca się produkcją słuchawek dokanałowych, zarówno uniwersalnych, jak i spersonalizowanych. Marka ta jest coraz lepiej rozpoznawalna w Polsce, a w nasze ręce, dzięki firmie Audeos, trafił ich budżetowy model Bravado. To konstrukcja hybrydowa, należąca do linii X, wyposażona w jeden autorski przetwornik dynamiczny W9 oraz jeden armaturowy na każdą stronę.
      Pojęcie „budżetowości” jest w tym przypadku jednak mocno wywindowane, gdyż Bravado to wydatek 2699 złotych. Czy to cena adekwatna do prezentowanego poziomu? Postanowiliśmy to sprawdzić, szczególnie że słuchawki dotarły do nas wraz z 8-żyłowym kablem z posrebrzanej miedzi: Ego Audio Sake, który sam kosztuje 999 złotych. Razem to zatem już dość drogi zestaw.

Zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/empire-ears-bravado-recenzja/

• By krzysztopure
      Cześć, jako że moje Optoma Nuforce besport4 przestały działać, stoję przed wyborem następców. Zastanawiam się nad sluchawkami dokanałowymi z pałąkiem wokół szyi czy też kablem oraz nad słuchawkami przewodowymi z pałąkami za uszami(coś jak kz zs10- przyjemne słuchawki) w połączeniu z adapterem typu Fiio serii btr. Co w tej cenie najbardziej się opłaca do post punku, elektro, wave 808, witch house i trapu. Sprzęt z przeznaczeniem do biegania, rolek oraz street workout. Jakie macie doświadczenia z TWS podczas sportu? Jestem ciekawy czy to bezpieczne rozwiązanie.
      moje typy:
      Audio-Technica ATH-CKS5TW 
      Bluedio KN Sport 2
      Tranya T2
      Jaybird X4
      Creative Outlier Air Sports
      Creative Outlier Sport
      JLab JBuds Air Icon
      Bose SoundSport Free
      V-MODA Forza Metallo
      Bose SoundSport Wireless
      OnePlus Bullets Wireless 2

albo coś z wątku o dokach + jeden z wyżej wspomnianych Fiio serii btr
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy