Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT R10 "by michauczok"


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tak jak ktoś już tu rzucił ciekaw jestem jak DT150 by grały na takich drewnianych muszlach, z obustronnym rekablingiem. Chyba powoli pojawia się w mojej głowie pomysł na stacjonarkę :D

Musi jednakże chyba troszkę poczekać... :)

 

Swoją drogą jaką funkcję akustyczną pełnią te wyżłobienia wewnątrz muszli?

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

mogę ogłosić wszem i wobec że beta testy zmodowanych DT770 przyniosły dużo ciekawych wniosków odnośnie tego typu modyfikacji

oraz mogę ogłosić że planuje wspólnie z michauczokiem kolejną rewizje słuchawek

 

co planujemy w nowych DT R10-m

 

1. zmiana zastosowanego drewna na drewno o jasnym kolorze

2. polakierowanie lub nadanie w inny sposób połysku

3. przeprojektowanie kształtu muszli by jeszcze bardziej zbliżyć się do wzornika czyli Sony MDR R10

4. zmiana sposobu mocowania padów inywidualnie pod Alpha Dogi

5. zmiana kabla na kabel odpinany z wtyczkami micro jack oraz głównym wtykiem Jack 6,5 mm

6. umocowanie przetworników pod lekkim kątem podobnie jak we flagowym modelu T1

 

====

 

co w przyszłości ?

 

Jedną z rzeczy planowanych w kolejnej trzeciej rewizji jest całkowicie nowy pałąk na którym umocowane są muszle

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dlatego teraz próbuję mu wciskać moje ATH :D

To te co trochę słabowały w basie?

Ciekawe jakby zareagowały na zamknięcie - mogłoby przybyć to i owo na dole. Mnie jeszcze korci żeby zaszaleć z r70x - ale póki co za bardzo je lubię w stoku, żeby przerabiać. Rozważam jeszcze po taniości kopię aallenowego cuda, ale na budzie od hd330/hi2050 i z driverem hd668b -miałbym co lubię i śliczne jak cholera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka poka te pięćsetki. Jakoś przegapiłem. Ja k135 chyba zamykam (chcę więcej basu) - ale tutaj też zdaję się na ucho Michała.

Jak chcesz więcej basu to rób otwarte "pełną gębą" :) . Zamykanie zawsze zabiera bas, to że zamknięte mają lepsze zejście i impakt to zasługa szczelniejszych padów. Oczywiście piszę o tym samym przetworniku tylko zmieniona buda, np HD330 vs HD660 - tutaj pady są identyczne, więc różnice od razu słychać, bez przekładania padów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności