Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

doki z mikrofonem do iphone 5 za około 150zł


410N

Pytanie

Witam,

potrzebuję słuchawek dokanałowych, koniecznie z wbudowanym mikrofonem.

Mają służyć do rozmów i słuchania muzyki na iphone 5, sporadycznie na laptopie ze zintegrowaną kartą dźwiękową.

Gatunek muzyczny niesprecyzowany. Budżet to około 150zł.

Proszę o propozycję wyłącznie nowych produktów z polskiego rynku.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziękuję za ten sarkazm, ale pytanie zadaje w imieniu osoby, która potrzebuje słuchawek "na już". Najchętniej kupiłaby słuchawki apple (w mediamarktcie za 120zł), więc uznałem że lepiej odwieść ją od tego pomysłu. Niestety nie wiem, które są obecnie "na topie" i chciałem zdać się na Was, gdyż uważam że znacie się na rzeczy.

 

Ze słuchawek, które znalazłem biorę pod uwagę:

  • Brainwavz R1
  • MEElectronics CX21p
  • Sennheiser CX 275s
(kolejność losowa)
może coś innego, np jakieś JAYSy?
Edytowane przez 410N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja w ostatnim czasie po przeczytaniu masy postów zdecydowałem się na MEE M-Duo. Po pierwszym tygodniu słuchania już wiedziałem, że to jest to czego chciałem. Bardzo solidny kabel i kapitalny dźwięk z dwóch przetworników i zwrotnicy w jednej słuchawce. Miałem e10 i przestrzegam Cię z całego serca przed tym modelem. Zresztą zerknij na wątek dotyczący tego modelu. Mi padły bardzo szybko podobnie jak znajomym. SM reprezentują na dzień dzisiejszy straszną awaryjność o czym można przeczytać w wątku. Dźwięk pomiędzy e10 a m-duo to ogromna przepaść na korzyść oczywiście m-duo. Bardzo mocny i w pełni kontrolowany bas, krystaliczne wokale, gdzie słuchając rockowych kawałków nie sądziłem, że w ogóle tak brzmią. Jeżeli będziesz chciał się dowiedzieć więcej to napisz do @bigmaras wszystko Ci wyjaśni a jak będziesz chciał kupić to dla forumowiczów zawsze są rabaty u niego.

 

Tutaj masz link do oficjalnej strony i ostatniej recki na usatoday gdzie zebrały super opinie:

http://www.usatoday.com/story/tech/2014/12/13/these-durable-customizable-earbuds-offer-quality-audio/20269821/

http://www.meelec.com/M_Duo_s/421.htm

Edytowane przez martinezz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam es18 enty rok i jakoś nie padły a brzmienie/cena rewelka. Za to inne dobre 2 raz kablowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności