Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG K518 - Czy grają tak marnie na każdym komputerze?


Chrumekk

Rekomendowane odpowiedzi

hej..

Czy Wasze AKG grają też tak ******* na każdej karcie dźwiękowej? Czwarty raz się załamuję. Dwie integry, Xonar DX i Audigy Live SE. Na wszystkim mnie zawiodły.. Jedynie na czym potrafią lepiej (haha.. lepiej...) zagrać to Android i PowerAMP.

Bieda naprawdę.. Są po prostu tak nieczyste, że nie da się na nich słuchać.
Wyraźcie tu swoją opinię na temat AKG K518 + Komputer i oświećcie mnie. plox

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda K519 ale to po prostu limitowana edycja a bebechy (chyba) te same i ja absolutnie nie narzekam, chociaż ja muzyki z komputera nie słucham. Za to na grajkach, które mam: Samsung YP-T9J i iPod Classic 5g: na jakość dźwięku nie narzekam, a wręcz przeciwnie. Grają fajnie, basowo, ale czysto.

 

A, no i zapomniałem przejść do sedna, podłącz je pod jakiś sensowny grajek, jak dalej będzie tragedia to może coś ze słuchawkami nie halo.

Edytowane przez Ultrii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym znał kogoś kto ma takie słuchawki na miejscu to bym to sprawdził :/ Na telefonie mówię - nie jest najgorzej, tylko brakuje głośności, ale na komputerze to lepiej grały chyba Media-Tech z Carrefoura za 20 zł...

 

Chyba że te słuchawki są za słabe na moje uszy i słuchawki z tego przedziału cenowego mnie nie zadowolą.

 

Nie ma to jak doki.. tylko jeszcze żeby przez cały łeb ciarki przechodziły jak leci dobry drop :D

Edytowane przez Chrumekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COFAM WSZYSTKO...


O tak! To jest to... Zrozumiałem dlaczego.. Już wam wyjaśniam, dla wszystkich, którzy może będą tak głupi jak ja i nie zauważą tego:
W sterownikach Xonara było ustawione Audio na 4 kanały, zmieniłem na dwa, podłączyłem pod Front Panel i mimo 96 KHz grają świetnie, tak jak powinny, tak jak chcę! Czyli połączenie telefonu z większą głośnością i jeszcze przejrzyściej.

Konkluzja?
Audigy Live SE było naprawdę za słabą kartą.

Problem rozwiązany!
Pozdrawiam.

Edytowane przez Chrumekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności