Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Witam. Ostatnio nabyłem kartę Creative SB Play - 1 wersję. Posiadam Windowsa 7. Wszystko niby dobrze, po podłączeniu karta się świeci na zielono, ale co mnie trochę zaniepokoiło to to, że przy pobieraniu sterowników przez Windows, urządzenie zostało sklasyfikowane jako "niezidentyfikowane", ale się zainstalowało. Jednak problem pojawił się tam gdzie na pasku zadań jest ten głośniczek, to teraz koło niego był czerwony "X" i było napisane "Urządzenie audio nie zainstalowane". Po kliknięciu, windows zaczął procedurę naprawiania problemu, wybrałem "urządzenie audio usb", ale rozwiązanie było "Urządzenie nie jest włączone". Tyle, że tej karty się nie włącza. Próbowałem wielu sposobów i nic nie działało. Proszę o pomoc.

Oszczędź sobie rozczarowania i od razu to cos wyrzuć do śmieci.

M

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By blackeagle1
      Hej mam pytanie i może ktoś będzie w stanie doradzić

Posiadam zestaw MicroLab Solo 16c i Yamaha Yst-FSW050
      http://microlab.com/en/catalog/stereosystem/mains-connection/bluetooth/solo-16/
      https://audioklan.pl/yamaha/produkt/yst-fsw050.html

Zastanawia mnie czy jest możliwość podpięcia zewnętrznej karty dźwiękowej z funkcją bluetooth

Korzystam z lapka i koma, wiem że głośniki mają już wbudowany modół bluetooth
      Ale jestem ciekaw czy mogę podpiąć właśnie kartę dźwiękową
      Jeżeli tak to będę wdzięczny z podpowiedzi :) , i w jaki sposób dokonać połączenia ?

Z góry dzięki

• By joker718
      Witam,
      nie widzę tu na forum zbyt dużo podobnych tematów więc postanowiłem założyć nowy. Chcę przesiąść się z Voombox Outdoor na coś z wyższej półki, przez dość długi czas myślałem o Harman Kardon Go+Play, ale w sumie poczytałem więcej i nie wiem czy nie będzie zbyt przebasowiony, słuchane będzie głównie w różnej wielkości pomieszczeniach, w 90% metal i rock a więc bas ma być dynamiczny i mocny, ale nie przesadzony. Poczytałem za to dużo o Creative iRoar i wszystkie recenzje zdają się być bardzo pozytywne, brałbym go za 800zł, dodatkowe funkcje których ma mnóstwo jak najbardziej na plus ale głównie chodzi mi o jakość dźwięku. Jedno co zauważyłem to że nie widuję go ostatnio w zestawieniach, na forach i.t.p., przewijają się Marshalle, Ultimate Earsy, Sonosy i tym podobne, ciekawi mnie jak ma się iRoar do tych marek? Jeśli ktoś ma jakieś porównanie to proszę o opinie, ewentualnie co moglibyście do 1000zł polecić do metalu i rocka, skupiając się na jak najlepszej jakości dźwięku (odpadają głośniki które muszą być na kablu czyli np. z tego co wiem niektóre polecane Marshalle).
      Z góry dzięki za pomoc.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy