Jump to content
  • 0
Rybaaaa

Słuchawki dokanałowe do 200zł (ew. 250zł)

Question

Witam Serdecznie! Jako że nie mogę nigdzie znaleźć satysfakcjonującego mnie posta pomyślałem, że napiszę go sam. Jak w temacie, poszukuję słuchawek dokanałowych z dobrym brzmieniem, a jednocześnie wyraźnym, silnym basem ale jednocześnie nie męczącym dla ucha. Myślałem o Brainwavz R1 / JBL J33. Co o nich sądzicie? Jakie są wasze propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Kamil5560
      Witam,
      a więc poszukuje słuchawek dokanałowych do ok.200zł (mogę troszkę tę kwotę powiększyć). Przejrzałem wiele postów, jednak nadal mam dylemat jakie wybrać. Planowałem kupić JBL E10, które mega przypadły mi do gustu (już je miałem, lecz się zepsuły ), ale bardzo ciężko je kupić w sklepie i w ostateczności mógłbym zamówić z allegro. Przed JBLami miałem NuForce-600M. No i co wy możecie doradzić? Zostać przy E10 czy kupić coś innego? Słucham głównie RAPu, popu ale i wszystkiego co się nawinie. Używać ich również będę do jakiejś codziennej pracy czy podczas grania na komputerze, lecz głównie potrzebuje ich do telefonu (HTC Desire 620, lecz myślę, że za niedługo będzie to HTC One M9). Wymagam od słuchawek by były wytrzymałe, bo gdy nie są na uszach, plączą się z kluczami w kieszeni. Chciałbym by miały dużo szczegółów, a bass był delikatny lecz odczuwalny (by po prostu było słychać muzykę a nie tylko walenie) i nie obraził bym się gdyby posiadałby dużo wysokich i niskich tonów. Wiem że przeważnie pojawiają się w odpowiedziach Brainwavz M1 czy SoundMagic E10, ale nie jestem do nich do końca przekonany. Jakieś propozycje? Mile widziane by słuchawki dość designersko wyglądały .Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
    • By Kaczan
      Witam serdecznie, poszukuje opini w sprawie sluchawek do muzyki elektronicznej typu hardcore. Muzyka głównie opiera się na niskich, głębokich zejsciach. Interesują mnie słuchawki bluetooth bo będą używane głównie do treningu. Wcześniejsze moje słuchawki to AKG K450 -byłem z nich bardzo zadowolony ale po 4 latach padły. Odpowiadało mi ich styl grania do mojej muzyki.
      Testowałem nowe słuchawki Mee Matrix3 AF68 ale kompletnie nie dają sobie rady z rodzajem mojej muzyki...
    • By wdwdr
      Jak w temacie. Zastanawiam się nad sensem obecności tego białego czegoś. Kto mi powie czemu to służy? Na zdjęciu K550.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy