Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

ADL atakuje A1 i X1 portable DAC/AMP


Rekomendowane odpowiedzi

ADL atakuje A1 i X1 portable DAC/AMP

 

A1 i X1 to ukłon w kierunku użytkowników sprzętów opartych na Androidzie oraz osób lubiących jabłka :). Nie chodzi o tych robiących na złość Putinowi. A1 - Android, X1 - iPody, iPhony, iPady.

Oba urządzenia to przetworniki cyfrowo analogowe wyposażone w dodatkowy wzmacniacz. Oba mogą pracować jako zewnętrzna karta w systemach komputerowych PC i MAC oraz laptopach, łącząc się z komputerem przez USB i mogą pracować w trybie 192kHz/24bit odtwarzając pliki najwyższej jakości.

 

Już dostępne w sieci Mp3store

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ten test AJ jest bardzo pozytywny. Byłem zaskoczony wydźwiękiem recki na muzostajni, która moim zdaniem sugeruje że X1 to dobry wzmak ale bez rewelacji. AJ, który ma bardzo duże doświadczenie i multum customów ocenia go bardzo, bardzo wysoko.

Niestety linku nie załączę bo tak jak kilkukrotnie pisałem w dziale ogólnym nie jestem w stanie od kilku miesięcyu załączać linków ani cytować wypowiedzi innych userów.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muzostajni od razu zaznaczyłem, że to nie recenzja :) Ale fakt faktem, dla mnie lepsze jest combo iFi Nano - tylko że dwa razy większe.

Jednak X1 tak cholernie szumi, że u mnie nawet przez chwilę nie pojawiła się myśl o jego zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia połączenia kabla itp? Na moich słuchawkach i kablach nic nie szumiało. Muszę jeszcze odpalić w wolnej chwili. Po podłączeniu podstawa użyć sterow ze strony producenta - przy kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ican ifi nano szumi też na niskoohmowych - na srh1440 , d7100 czy d600 - ewidentnie. Kabelek FAW pomógł, szum się zmniejszył, ale jest wciąż słyszalny. Widać było założenie, źe bedzie używany z tymi trudniejszymi do napędzenia - wyżej ohmowymi. Moze X1 też ma takie założenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoich ACSach nie zauważyłem ale ja nie korzystałem z kabli z zestawu.

Przy użyciu jako wzmak, kable nie mają znaczenia (no, chyba że się korzysta z kioskowych słuchawek).

To też może być kwestia wyczulenia na szumu. Mnie od najmniejszych szlag trafia. Do tego stopnia, że od Grubbego kupiłem przedłużkę z rezystorami w dużym jacku, żeby właśnie ubić szum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności