Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
410N

Słuchawki do laptopa za około 200zł

Question

Witam,

posiadam laptopa ze zintegrowaną kartą dźwiękową i na razie nie będę kupował DACa, czy też karty pod USB.

Potrzebuję słuchawek za około 200zł, ale jeżeli jest coś wartego uwagi, to mogę trochę dopłacić.

Mają mi służyć głównie w domu do oglądania filmów, słuchania muzyki, grania i rozmów na skype.

Nie mam ulubionego gatunku muzycznego, skupiam się głównie na melodii.

Preferuję rozwiązania otwarte lub półotwarte, najlepiej z mikrofonem.

Mam na oku następujące modele:

• Koss Iporta Pro
  • Platronics Gamecom 788
  • Sennheiser PC 320
  • Superlux HMC 631
  • Superlux HD 681 EVO Mark II
  • Superlux HD 330

Czy któreś z nich sprawdziłyby się u mnie? Proszę też o Wasze propozycje.

Pozdrawiam.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

mikrofon oddzielnie, to nie jest duży wydatek, nie mam przekonania do słuchawek z mikrofonem, jedyne w miarę dobre jakie słuchałem to CAL 2, ale to inna półka cenowa...

Zresztą, jak rekablujesz i zmodujesz te takstary (info u PERULA), to będą grały świetnie nawet z "porządnym" źródłem

takstary HI2050 są megawygodne, dosyć dobrze wykonane, za tę cenę nic tylko brać...

superluxy potrzebują specyficznego źródła, osobiście ich nie lubię, nie moja szkoła grania

• 0

Z dziury nic nie zagra dobrze. Kup retro dj rebrand hm3 i audiotrk maya.

Wysłane z mojego XT1032

Edited by eddi87

• 0

Słuchałem i uważam, że takstarki graja poprawnie z laptopa, ewentualnie z cedeka... Wiadomo najpierw kupuje się słuchawki potem kombinuje dalej z torem.

A kolega szuka wygodnych otwartych słuchawek, do domu w tej dziedzinie i tej cenie trudno znaleźć coś lepszego...

Co do Daca- to tutaj kolega sprzedaje fajnego: http://forum.mp3store.pl/topic/123582-sprzedane/

• 0

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Co do DAC'a to na razie nie planuję jego kupna, natomiast spodobały mi się te TAKSTAR'y HI2050, możliwe że wybór padnie właśnie na nie.

Mam jeszcze pytanie, czy któreś ze słuchawek z mikrofonem, które wymieniłem wcześniej są warte uwagi?

• 0

superluxy jak najbardziej. Mają nawet niezłą recenzję na audiofanatyku. To naprawdę porządne słuchawki, ale ja wolałbym te takstary, które wybrałeś.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By from_scratch
      Cześć wszystkim,

Kocham muzykę, która towarzyszy mi wszędzie i zawsze (oprócz tego kiedy śpię). Potrzebuję porządnego zestawu do słuchania muzyki w domu, podróży i aucie:
      Słuchawki - przenośne, rozmiar nie jest dla mnie ważny, dokanałowych raczej nie lubię, chyba, że wskażecie, że warto naprawdę Odtwarzacz - historycznie używałem jedynie iPod i telefonów Samsung/Huawei, dobrze gdyby był uniwersalny, aby można było go używać do wszystkiego (głośniki, słuchawki, auto, laptop) Może to szczegół, ale zbliża się zakup nowego telefonu i coś słyszałem o LG V40 i G8S - warte połączenia wątków? Źródłem muzyki są obecnie płyty CD (auto), a także wersje elektroniczne (pamięć) oraz streaming online/offline Tidal/Spotify W aucie jest seryjny zestaw JBL, także biedy nie ma, ale zawsze może być lepiej Muzyka różna: elektroniczna (house, deep, trance), klasyczna (Einaudi, Debussy), latynoska,, jazz, hard rock Lubię dobrej jakości bass, słyszę w muzyce bardzo dużo, jestem audiofilem, chociaż nie znam się na sprzęcie ;/ Budżet na zestaw np. 3,000 zł - da radę mieć coś sensownego?  
      Widziałem zestaw dx150+amp7 na allegro, ale nie wiem czy to się wpisuje w to o czym mówię, plus zostałoby tylko 800 zł na słuchawy?

Proszę uprzejmie o porady

• By robsaint
      Cześć,
      2 lata temu wkręciłem się w fps Battle Royale PUBG. Jest już może jakiś godny następca? Tylko taki w realiach współczesnych bez kreskówki...
    • By Om3nov
      Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy