Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Następca dla Brainwavz Delta do 100zł


TT Regis

Pytanie

Cześć, poszukuje dokanałowych słuchawek do 100zł. Wczoraj w moich Brainwavz Delta lewa słuchawka odmówiła posłuszeństwa, prawdopodobnie nieumyślnie uszkodziłem kabel. Ogólnie byłem z nich zadowolony, poza paroma szczegółami. Przede wszystkim nieprawdą jest jakoby jakość wykonania tego modelu stała na bardzo wysokim poziomie. Jest OK, ale wyglądają plastikowo, kabel jest podatny na uszkodzenia, a srebrne elementy odbijają światło, przez co nie zawsze możliwe jest dostrzeżenie literek R i L. Dźwięk jest ekstremalnie neutralny, jak na tą cenę na prawdę w porządku. Teraz jednak chciałbym czegoś bardziej wyrazistego. Nie dam więcej niż 100zł, bo doki będą mi służyły tylko do podróży autobusem/do wyjść. W domu już niedługo dzięki wam cieszyć się będę HD6000 :) Wracając do tematu, od nowych słuchawek oczekuję solidnego wykonania, czystego dźwięku z pełnym, miękkim basem, nie kłującą górą i precyzją oraz w łatwej dostępności (Polska). Oprócz Delty miałem jeszcze Creative EP-630, te są królem basu jak na tą cenę, ale brakuje im sceny i precyzji. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć, poszukuje dokanałowych słuchawek do 100zł. Wczoraj w moich Brainwavz Delta lewa słuchawka odmówiła posłuszeństwa, prawdopodobnie nieumyślnie uszkodziłem kabel. Ogólnie byłem z nich zadowolony, poza paroma szczegółami. Przede wszystkim nieprawdą jest jakoby jakość wykonania tego modelu stała na bardzo wysokim poziomie. Jest OK, ale wyglądają plastikowo, kabel jest podatny na uszkodzenia, a srebrne elementy odbijają światło, przez co nie zawsze możliwe jest dostrzeżenie literek R i L. Dźwięk jest ekstremalnie neutralny, jak na tą cenę na prawdę w porządku. Teraz jednak chciałbym czegoś bardziej wyrazistego. Nie dam więcej niż 100zł, bo doki będą mi służyły tylko do podróży autobusem/do wyjść. W domu już niedługo dzięki wam cieszyć się będę HD6000 :) Wracając do tematu, od nowych słuchawek oczekuję solidnego wykonania, czystego dźwięku z pełnym, miękkim basem, nie kłującą górą i precyzją oraz w łatwej dostępności (Polska). Oprócz Delty miałem jeszcze Creative EP-630, te są królem basu jak na tą cenę, ale brakuje im sceny i precyzji. Z góry dzięki

 

Są metalowe, kabel w Deltach jest mało awaryjny, a trzeci zarzut jest... dziwny :woot:

 

Jeśli Ci odpowiadały to kup jeszcze jedne, za 30 zł. więcej to 'następcy' szukać nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są aluminiowe, a kabel po trzech miesiącach noszenia w mini pokrowcu ma ubytki przy rozwidleniu(lewa słuchawka już przez to nie działa). Trzeci zarzut zrozumiesz, jak po ciemku będziesz próbował je założyć, ale zgadzam się, brzmi dziwnie :D Nie chcę się czepiać, te słuchawki są okej, ale czy do 100zł nie ma nic co spełnia moje wymagania podane w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcesz zmienić delty na coś lepszego to bierz mee m9 classic. Wyrwiesz je za 45zł a jak weźmiesz do ręki oba modele to delty przy nich wyglądają jak tania chińska zabawka. Brzmienie też dużo lepsze w m9 nie wspominając już o jakości wykonania. Charakterystyka brzmienia dość podobna, dość równe. Jak będziesz potrzebował mikrofonu to jest też wersja z pilotem ale już trochę droższa.

Edytowane przez marcello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem m9 classic i z czystym sumieniem również polecam te słuchawki. Nie mam co prawda porównania akurat do delt, ale w do polecanych wielokrotnie supermarketowych doków, philipsów, Panasoniców, creative. Tutaj to zupełnie inna liga wykonania i brzmienia. Jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Edytowane przez Wildcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie stoję przed dylematem, w grę wchodzą głównie Mee m9 i brainwavz alpha (bardziej zależy mi na basie dlatego właśnie nie Delty czy Bety) oraz Senki cx300 II i Xiaomi Piston v2 ale przede wszystkim 2 pierwsze modele, bo pistony trzeba by sprowadzać, a senki w moim zasięgu cenowym to tylko używki i to górna granica zasięgu ;[].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U bigmarsa na allegro za 45zl.

@marcello a jak jest z basem w m9? Planuje je zakupic do sluchania rapu wiec bas sie przyda.

Bas jak dla mnie wystarczający, mocny i podejrzewam, że cokolwiek więcej to zalewało by resztę pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności