Skocz do zawartości

Mały, niedrogi playerek z możliwością ładowania USB do samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że rozwiązanie jest inne niż moje. Dlatego należy rozważyć i przedyskutować oba, a nie skreślać od razu moje. W sumie też mogę napisać, że jakbym miał słuchać muzyki po badziewnym blutufie, to wolałbym słuchać teściowej w aucie. Ale takie pierdzenie chyba autorowi ani innym przyszłym zainteresowanym w niczym nie pomoże.

 

Od czego chcesz odrywać rękę w poszukiwaniu grajka? Bo chyba nie od kierownicy??? Nie prowadzisz chyba dwoma ręcami? W przypadku dotykowca musisz oderwać rękę i oczy, dużo gorsze rozwiązanie.

 

I o wybieraniu utworu w czasie jazdy nic nie pisałem, ani o ogarnianiu przez dziadka jakiś systemów. Nie rób nadinterpretacji.

 

Przerabiałem w aucie plejery dotykowe i niedotykowe. Dla mnie są wygodniejsze niedotykowe, bo nie muszę odrywać oczu od trasy, a kieruję i tak jedną ręką, jak chyba większość normalnych facetów;-) No ale jak komuś niepotrzebne oczy do prowadzenia pojazdu, to jego wybór.

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że rozwiązanie jest inne niż moje. Dlatego należy rozważyć i przedyskutować oba, a nie skreślać od razu moje. W sumie też mogę napisać, że jakbym miał słuchać muzyki po badziewnym blutufie, to wolałbym słuchać teściowej w aucie.

A ja sobie słucham z playerka po FM. I nie wiem, czy brzmi lepiej niż po blutufie, bo w mojej starej furze nie ma blutufa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player i kable bedą w podłokietniku schowane, nie widze problemu estetycznego.

 

Po drugie, nie wiem jaki samochód za 150k miał ze musiał sie drzeć do głośnomówiącego, moze jakiegos Tata Motors albo ssangyonga, u mnie w BMW jakośc rozmów jest bajeczna tak z mojej strony jak i rozmówcy, moge mowić na prawdę normalnym tonem żebym był w 100% słyszalny. Tymi postami z reszta niewiele pomogliście. Co mi w tych postach pomogło to fakt ze przycisku powinny byc duże w miarę, i takie abym czuł je pod palcem. Jest to lepsza opcja niż dotykanie ekranu który trzeba jeszcze wybudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cię zadowoli taka zabawka, ale zastanów się i nad nią:

http://sklephadron.pl/zmieniarki-mp3/639-emulator-zmieniarki-xcarlink-do-bmw-17-pin-okragle.html

 

Jeśli masz sterowanie w kierownicy, to nie taka fatalna sprawa.

Ja sam myślałem o zamontowaniu Xcarlinka, Yatoura czy innego ustrojstwa tego typu u siebie (Accord 2007), ale ostatecznie chyba zrezygnuję (ma dla mnie kilka minusów) ... może dla Ciebie będzie to jednak coś interesującego?

Edytowane przez WojtekJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o player to możesz rozważyć kupno Cowona e2 (teraz to pewnie e3 tylko będzie dostępny). Uzywałem e2 w samochodzie i się świetnie sprawdzał, obsługa jest banalnie prosta więc podczas jazdy nic Cię nie rozprasza.

E3 masz w wersji 8gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten E3 nie ma przypadkiem pod ekranikiem przyciskow jakby dotykowych? Co do tego emulatora zmieniarki: tez b.fajne rozwiazanie, w przypadku sterowania w kierownicy niemalze idealne. Kiedys wlasnie rozwazalem zakup tego do auta. Tyle, ze to ograniczenie pojemnosci mnie troche zniechecilo. Co do kabelkow do aux: u mnie dlugosc kabelka to dokladnie 6cm, plejer schowany w poleczce pod radiem, wiec praktycznie wszystko jest prawie niewidoczne, a jednoczesnie z latwym dostepem dla dloni. A co najwazniejsze, nie zasmiecasz sobie szyby ekranem, tak jak musialbys robic w przypadku dotykowca. Ciesze sie, ze cokolwiek pomoglem, ale co do klawiszy niedotykowych w grajkach, tez sa rozne opcje. Ja preferuje, ze klawisze musza byc dodatkowo duze lub latwowyczuwalne. Np. Clip+ mial klawisze fizyczne, ale kompletnie mi one nie podeszly rozmiarem, czy rozstawieniem, po prostu niewygodne do korzystania po omacku. W ipodzie mini znalazlem poki co ideal, ale i tak wkrotce planuje apgrejdowac, bo ma kilka wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator zmieniarki nie podchodzi do e90, to było pierwsze co chciałem zrobić ale zgasłem jak zobaczyłem kompatybilne modele... :( chyba sie przejdę do jakiegos mediamarktu pomacaj te budżetowe platery i cos zwyczajnie wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybór padł na takie coś

http://allegro.pl/logitech-wirless-speaker-adapter-bluetooth-a380-i4839143649.html

dlaczego? bo nie ma akumulatora, czyli odpala sie razem z zapłonem jak dostanie ładowanie :) i od razu łączy się z telefonem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności