Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

ADL H128 nowe słuchawki z Japonii


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki ADL H128 to rozwinięcie modelu H118 - dla mnie jedne z najlepiej wyglądających słuchawek na rynku. Szczególnie podoba mi się wersja brązowa. Na szczęście Furutech to nie tylko dobry desing.

Słuchawki H128 są jeszcze ciemniejsze, też szczegółowe, wykonane z lepszych materiałów, równie wygodne i ogólnie zachowujące cechy poprzednika czyli wszystkiego jest więcej i lepiej. Szeroka ale niezbyt głęboka scena, bas mimo że jest go dużo nie przesłania innych pas i nie dominuje. Ogólnie w aspekcie niskich tonów słuchawki potrafią wyraźnie przekazać praktycznie każdy niuans – bardzo niski bas, niski, średni bas i ten wyższy.

Co ważne w zestawie dwa kable XLR jeden OCC miedziano-srebrny drugi OFC miedziany o bardzo dużej czystości. OCC bardziej szczegółowy. Duże znaczenie ma źródło. Do tej pory najlepiej te słuchawki grały mi z produktami z kręgu Furutech GT40 Alfa lub A1 i X1. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie połączyć je z innymi źródłami :)

 

ADL H128 powinny być już na wszystkich sklepach Mp3store - a na pewno już niedługo będą. Polecam odsłuchy - warto!

 

1577_H128-BR.png1578_H128-NV.png1649_H128-BK.png

 

 

Sugerowana cena 1199 PLN

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Nowa rekomendacja dla ADL H128 :) mnie cieszy bo to jedne z moich ulubionych słuchawek, szczególnie z innymi sprzętami ADL.

Jaka jest wasza opinia?

 

http://hd-opinie.pl/26839,audio,adl-h128-sluchawki-z-ktorymi-mozna-zyc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same sluchawki bardzo fajne dla osob szukajacych mocniejszej podstawy basowej i nasycenia. ale jednak z niedostatkami w scenie, holografii. Cos za cos jednak... tak je odebralem po co prawda niezbyt dlugim odsluchu.

Chyba z ADL gt40, ktory nota bene na alledrogo wisial dlugo nawet za 800pln bez sprzedazy... a prawie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

same sluchawki bardzo fajne dla osob szukajacych mocniejszej podstawy basowej i nasycenia. ale jednak z niedostatkami w scenie, holografii. Cos za cos jednak... tak je odebralem po co prawda niezbyt dlugim odsluchu.

Chyba z ADL gt40, ktory nota bene na alledrogo wisial dlugo nawet za 800pln bez sprzedazy... a prawie nowy.

Sluchawki mam już klika miesięcy, dogrzały się więc mogę parę zdań napisać. Generalnie zgadzam się z kolegą powyżej. Określenie niedosatki w wymienionych aspektach pasuje jak ulał. Są to tylko niedostatki, które wraz z kolejnymi godzinami odsłuchów naprawdę w ucho w ogóle nie gryzą. Co do niskich, to dla mnie te słuchawki są wybitne, powtórze wybitne ( w kateorii 500 - 1500 pln) Bas świetnie kotntrolowany na całym paśmie, punktowy, nie zamula, lekko i przyjemnie ocieplony. Potrafią niesamowicie nisko zejść z basem, przy tym w ogóle się nie gubią. Jestem trochę bassheadem, nie ukrywam słucham dużo elektroniki, szczególnie tej cięższej, więc od dłuższego czasu poszukiwałem muszli do domu i na podróż i po paru miesiącach jestem dumny z zakupu. A miałem obawy bo słuchawki ADL jakoś znane i popularne nie są i teraz z perspektywy czasu muszę przyznać, że tego nie rozumiem, bo to świetny produkt. Dodam jeszcze, że są bardzo wygodne, tylko trzeba się do nich przyzwyczaić na poczaku. Przerzuciem trochę słuchawek ostatnim czasie (500 - 1500 pln) i z zakupu jestem więcej niż zadowolony. Także dla niezdecydowanych z powodu małej popularności tego modelu bassheadów, powiem tylko jedno, WARTO !

 

Dodam jeszcze, ze użytkuje je głownie na ibasso dx90

Edytowane przez cxh1437
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności