Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe, pomoc w wyborze


ximord

Pytanie

Witam wszystkich,
chciałbym Was prosić o pomoc w doborze słuchawek. Moje poprzednie, które były dołączone do telefonu zepsuły się 3 dni przed końcem gwarancji. Chciałem je oddać na gwarancję, ale jak się dowiedziałem, że razem ze słuchawkami muszę oddać telefon na co najmniej 2tyg to podziękowałem.

Czego potrzebujesz?: słuchawki dokanałowe
Przeznaczenie: muzyka, filmy
Źródło:Samsung Galaxy S4

Podróż na uczelnię zajmuje mi minimum 50min(pociąg, mzk) i właśnie w tym czasie słucham sobie muzyki. Od czasu do czasu oglądam jakiś film.

Fajnie, jak były by w miarę wygodne.
Zależało by mi tak także, aby przy kablu miały możliwość zmiany głośności i (ewentualnie)piosenki.

Barzo proszę o jakieś propozycje,
pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki, to chyba się na nie skuszę. Ale mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie jak z tym wtykiem od tych słuchawek wygląda? Bo jest taki zagięty. Na pewno zdarzy mi się, że będę trzymał telefon w kieszeni. Nie będę musiał się obawiać, że będzie się ten wtyk wyginał i po jakimś czasie w tym miejscu puszczą styki?

 

Problemy z jackiem występują najczęściej w konstrukcji gdy jest on prosty, gdy jest łamany pod kątem, statystycznie mniejsze prawdopodobnieństwo uszkodzenia w kieszeni. Akurat w tym modelu naprawdę trzeba by było się postarać aby go uszkodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za propozycję, wyglądają naprawdę ciekawie. A jak jest u nich z tym basem? Bo przeczytałem, że charakteryzują się potężnym basem. Jest to mocno słyszalne? Dokucza? Czy wprost przeciwnie. Słucham różnych rodzajów muzyki (pop, techno, disco, metal) co mi wpadnie w ucho :D

Nadadzą się do takiej różnorodności?

Edytowane przez ximord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za propozycję, wyglądają naprawdę ciekawie. A jak jest u nich z tym basem? Bo przeczytałem, że charakteryzują się potężnym basem. Jest to mocno słyszalne? Dokucza? Czy wprost przeciwnie. Słucham różnych rodzajów muzyki (pop, techno, disco, metal) co mi wpadnie w ucho :D

Nadadzą się do takiej różnorodności?

 

Zdecydowanie nie są to słuchawki dla basheadów jak np. nuforce 600x, gdzie wali bas i leje się po innych pasmach. Tutaj bas jest mocny, zdecydowany ale dobrze kontrolowany. Jest go na pewno mniej w porównaniu do sportowej wersji m6/m6p i mniej od jego brata z wyższej półki edm universe. Jak dla mnie w sam raz dla zróżnicowanego gustu muzycznego. Nie za dużo i nie zamało. Słuchawki te nie są dedykowane to konkretnego gatunku muzycznego jak np. edm. Ponadto miałem kiedyś galaxy s4 i świetnie się z nimi zgrywały i nie zapominaj, że masz w nich regulacje głośności, która będzie działać z każdym urządzeniem bo mee poszło tutaj w rozwiązanie typu suwak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, to chyba się na nie skuszę. Ale mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie jak z tym wtykiem od tych słuchawek wygląda? Bo jest taki zagięty. Na pewno zdarzy mi się, że będę trzymał telefon w kieszeni. Nie będę musiał się obawiać, że będzie się ten wtyk wyginał i po jakimś czasie w tym miejscu puszczą styki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problemy z jackiem występują najczęściej w konstrukcji gdy jest on prosty, gdy jest łamany pod kątem, statystycznie mniejsze prawdopodobnieństwo uszkodzenia w kieszeni. Akurat w tym modelu naprawdę trzeba by było się postarać aby go uszkodzić.

 

 

Ok, dzięki bardzo. Słuchawki kupione. Do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności