Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokółuszne do 80zł


Ktost

Pytanie

Witam. Słuchawki mi się zepsuły, więc pora kupić nowe. Teraz chciałbym kupić sobie słuchawki wokółuszne, ponieważ nigdy nie próbowałem słuchawek innych niż 'pchełki', a słucham muzyki 24/7 i chciałbym, żeby nie obcierały/gniotły/itp. moich uszu.

 

Głównie słucham metalu (epic, symfonicznego oraz tego 'mainstreamowego'), rocku, popu, muzyki klasycznej i filmowej (TwoStepsFromHell i różnej maści OSTy). Czasami też gram w FPSy.

 

Mam kartę integrę Realtek ALC887 i budżet tylko 80 zł + koszty przesyłki, więc wybór też ograniczony. Nie potrzebuję słuchawek z mikrofonem, ponieważ mikrofon mam.

 

 

Poszperałem w internecie, i znalazłem słuchawki Koss UR20. Czy są dobre? Czy polecacie coś innego w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://forum.mp3store.pl/topic/123796-s-superlux-hd681/

będziesz miał pozamiatane. Jeden warunek - są półotwarte więc na mieście wpuszczą Ci trochę dźwięku z zewnątrz. W domu nie przbije ich praktycznie nic do 140zl (inne superluxy 668b). Ewentualnie nowe kosztują około 90zł.

jak nie chcesz chińczyków to w tych okolicach masz bardzo łatwo dostępne philips shp2500. Ale wg mnie to nie ta liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://forum.mp3store.pl/topic/123796-s-superlux-hd681/

będziesz miał pozamiatane. Jeden warunek - są półotwarte więc na mieście wpuszczą Ci trochę dźwięku z zewnątrz. W domu nie przbije ich praktycznie nic do 140zl (inne superluxy 668b). Ewentualnie nowe kosztują około 90zł.

jak nie chcesz chińczyków to w tych okolicach masz bardzo łatwo dostępne philips shp2500. Ale wg mnie to nie ta liga.

A czy słuchawki te zakryją całe ucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

o to czy zakryją całe ucho bym się nie martwiła, jednak problem tkwi w wygodzie użytkowania. Słuchasz muzyki 24/7 w słuchawkach? O ZGROZO! w takim razie nie jestem pewna czy superluxy będą dobrym rozwiązaniem, mnie osobiście moje superluxy HD669 cisną znacznie po 2-3 godzinach, podejrzewam, że te wcale nie okażą się wygodniejsze tymbardziej dla kogoś kto zamiaruje nosić je 24/7

Natomiast o jakość dźwięku się nie martw w tym przedziale cenowym to na prawde dobra propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

o to czy zakryją całe ucho bym się nie martwiła, jednak problem tkwi w wygodzie użytkowania. Słuchasz muzyki 24/7 w słuchawkach? O ZGROZO! w takim razie nie jestem pewna czy superluxy będą dobrym rozwiązaniem, mnie osobiście moje superluxy HD669 cisną znacznie po 2-3 godzinach, podejrzewam, że te wcale nie okażą się wygodniejsze tymbardziej dla kogoś kto zamiaruje nosić je 24/7

Natomiast o jakość dźwięku się nie martw w tym przedziale cenowym to na prawde dobra propozycja

Fakt - do 668b dokupię chyba pady od akg bo rzeczywiście cisną a budowa podobna do 681. Natomiast 681 evo na welurach mogę nosić 30h bez przerwy.

Kossów nie słyszałem. A 681 grają na tyle fajnie, że ludzie mający droższy sprzęt chętnie do nich (albo 668b) wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W żadnych nausznych nie zaśniesz wygodnie, a tym bardziej wokółusznych. Chyba, że chodzi Ci o stan kiedy zasypiasz na stojąco, ale wtedy nie czujesz słuchawek :P

Edytowane przez TrueFaith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam teraz AKG K551, które uchodzą za jed e z wygodniejszych. Ale przy zamkniętej konstrukcji co 1-2 h zdejmuję na kilkanaście minut, bo grzeją i ucho się poci. Przy każdych zamkniętych masz ten problem. Welury trochę wydłużą czas, ale napewno nie drastycznie. Półotwarte na welurach znoszę dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności