Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG K7XX


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Macie panowie jakiś mod na opaskę w AKG? Po tygodniach zwlekania w końcu zrobiłem bass-port moda w swoich K7XX i mogą konkurować z HE-300 pod względem ciepła w brzmieniu, jednak ta opaska jest tragiczna... z paska 5x20cm na czubku mojej głowy opiera się może 2x3cm, w porównaniu do prawie 100% powierzchni opaski na HE-300 jest to tragedia mimo że słuchawki są o połowę lżejsze (He-300 po modach wychodzą za 400g)

Edytowane przez TrueFaith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze słyszę aby ktoś miał kłopot z wygodą używając K7xx. Najprościej jakiekolwiek większy kawałek miękkiego materiału, może być nawet kawałek czapki, albo niech kobieta coś zrobi na drutach ;-). Owijasz opaskę, do góry przyszyj guzik albo rzep i gotowe.

 

Swoją drogą w walentynki będą dostępne K7xx z czerwonymi akcentami :-D https://www.massdrop.com/buy/akg-x-massdrop-k7xx-limited-edition-ruby-red?

uploadfromtaptalk1455310539338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Macie panowie jakiś mod na opaskę w AKG? Po tygodniach zwlekania w końcu zrobiłem bass-port moda w swoich K7XX i mogą konkurować z HE-300 pod względem ciepła w brzmieniu, jednak ta opaska jest tragiczna... z paska 5x20cm na czubku mojej głowy opiera się może 2x3cm, w porównaniu do prawie 100% powierzchni opaski na HE-300 jest to tragedia mimo że słuchawki są o połowę lżejsze (He-300 po modach wychodzą za 400g)

Opaskę można przesunąć do tyłu, wtedy przylega idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy ktoś mógłby się podzielić informacją po otrzymaniu kiedyś K7xx z Massadrop, czy dostał cło i VAT do zapłaty?

Najlepiej więcej niż jedna osoba jakby ktoś mógł.

 

Na M220 Pro nie miałem, ale pamietam głosy ankiety były podzielone wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam pokrętnie, czy jest ktoś kto zamawiał z Massdropu więcej niż jeden raz, i czy z Vatem była z reguły loteria, czy głównie w zależności od wartości paczki, czy może tendencyjnie?

 

Co ciekawe, paczka zamiast że Stanów, przyszła do mnie wtedy z Niemiec, dostała nowy numer, nie doręczono awizo, choć na trackingu DHL wszystko się zgadzało do momentu dostarczenia, a na paczce było napisane pieczatkami "cło", a jego brak

Edytowane przez deton24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy ktoś może napisać, czy warto te słuchawki ocieplić?

 

Jakie czynności trzeba przeprowadzić, czy wystarczy wymienić pady i gąbki czy trzeba rozkręcać słuchawki od zewnętrznej strony padów?

 

Będę wdzięczy za odpowiedź i porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności