Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe propozycje mp3 z chin (aliexpress itp.)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Znacie może jakieś ciekawe propozycje odtwarzaczy mp3, które mogę kupić taniej z chin? Zależy mi na dobrej jakości dźwięku itp. Swego czasu widziałem cube c30 oraz c60. Może teraz jest jakaś ciekawsza propozycja? Budżet to 200zł max. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam raczej czegoś innego ;p, nie z firmy apple. Znalazłem coś takiego: RUIZU X02 z układem Rockchip NANOB. Ktoś coś wie na jego temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Nikt tu chińskich grajków nie ściąga, bo i tak z reguły są nędzne.

Jedynie Hippo Biscuit i Cube C60 mi podeszły. Reszta to głównie ten sam szajs z beznadziejnym oprogramowaniem, tylko w innej obudowie (i czasy działania na poziomie 4 godzin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy słyszał ktoś może o Teclast X30? On również jest do kupienia w niezłej cenie no i ma ten sam chip co wyżej podany przeze mnie Ruizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O teclastach masz m.in. tu http://forum.mp3store.pl/topic/22531-teclast-t39/

a x30 jest nawet w komisie np tu http://forum.mp3store.pl/topic/111539-teclast-x30-prawie-jak-hisonsaudio-nova-n1/

 

O ile jeszcze "a może ktoś słyszał" zapytasz? :)

To wygląda tak, jak byś czekał aż ktoś potwierdzi Twoją propozycję.

Skoro tak stawiasz sprawę to kup to co uznajesz za stosowne, a nie pytasz innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję swoje propozycję, ponieważ nie dostałem innych ciekawych, a liczę na to, że może ktoś ma taki odtwarzacz (wydaje mi się, że nie jestem jedyny na tym forum który chciałby kupić coś z chin lub już to zrobił i być może zakupił właśnie taki, jaki dałem w mojej propozycji). Hippo Biscuit i Cube C60 niestety nie są dostępne na chwilę obecną i za pewne już nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod nano 1gen też nie jest dostępny. Ale istnieje coś jak rynek wtórny ;)

No dobrze, ale komu Ty dajesz te propozycje? Samemu sobie?

 

Ja Ci coś zaproponowałem - to źle. Chociaż w sumie nie uzasadniłeś "dlaczego"

Inszy jasno wypowiedział zdanie na temat grajków from china.

Ilość wpisów na mp3store o nich świadczy o tym, że ludzie tu wolą raczej inny sprzęt.

Nie napisałeś czego od grajka oczekujesz, ani z czym go sparujesz w przyszłości.

 

Nie chcę być szeryfem, ale tematów "co kupić do 200zł" jest tu od groma, a Twój temat ze względu na brak podstawowych danych wiele od nich nie odbiega.

Dlaczego? Ano dlatego, że tematy te uwzględniają szersze opcje (nie tylko chinole), a więc wskazują drogą dyskusji na najlepszy wybór.

Skorzystaj wiec z nich. No... chyba, że sprowadzenie czegoś z chin jest celem samym w sobie, ale również mogłeś o tym jasno napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, może trochę źle zacząłem. Szukam ciekawego produktu z chin, który musi być nowy i mogę zamówić go samodzielnie a co za tym idzie, jest dostępny. Ipod nie odpowiada mi, ponieważ jest to sprzęt dobrze znany, a ja szukam jakiejś nowinki (tak szczerze, to chcę zakupić coś w celu eksperymentu), dlatego chcę coś niszowego i mało znanego. Jeżeli będzie grał fajnie jak na moje potrzeby (raczej neutralnie, ew. trochę ciepło) to zostawię go dla siebie, jeśli nie, to po prostu go sprzedam i nie stracę na tym a jak już to niewiele. Odtwarzacz będzie współpracował jak na razie z sony ex-75lp oraz takstar hd2000, a być może z czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia w sprzedawaniu chińskich grajków :D

Niestety, ale ciekawe sprzęty zaczynają się jakąś stówę wyżej. Co prawda za jakiś czas może będę pozbywał się swojego Biscuita, ale to grajek w styku iPod Shuffle, więc też raczej nie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odsprzedaży to mam jedną osobę, która chętnie ode mnie by odkupiła taki sprzęt, oczywiście jeżeli nie była by to całkowita kiszka (mam nadzieję, że jednak szczęście będzie mi sprzyjało i jeśli coś zakupię, to nie będzie to totalnym niewypałem :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz coś unikatowego, żeby przecierać szlak (eksperymentować), a jednak prosisz o opinie? To albo szukasz unikatu, albo czegoś sprawdzonego ;) nie da się tego połączyć.

 

Zdecyduj się.

 

Aha, jeszcze coś: powodzenia. Chiny nie posiadają intuicyjnych urządzeń, więc życzę dużo cierpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:38 nieźle :D . Co do powyższych wypowiedzi, to miałem już clipa+, grał fajnie jak na mój słuch ;). Co do zakupu, przemyślę jeszcze którą mp3 kupić i dam wam znać, jaką podjąłem decyzję, no chyba, że ktoś jeszcze nakieruję mnie na konkretny odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności