Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki które dają przyjemność z ich używania.


KuzanVAG

Pytanie

Witam, zanim napisałem ten post dużo czytałem po tym forum na temat słuchawek recenzje i ich testy. Nie mogę zdecydować się które będą najlepszym wyborem, dlatego chciałem poradzić się was. Co do wymagań. Często słucham najróżniejszego typu muzyki, gram w najróżniejsze gry. Po prostu typowy użytkownik komputera. Aktualnie mam Superlux HD681 które średnio zadowalają mnie jakością dzwięku a już nie wspomnę o jakości wykonania, ponieważ jakieś 2 miesiące (?) po ich zakupie coś się dzieje z kablem. Kiedy nim ruszam słuchawki trzeszczą i robią różne dziwne rzeczy. Przejdźmy do sedna. Słuchawki mają być dobrze wykonane, materiały dobre jakościowo. Dzwięk fajne jakby sprawiał mi przyjemność z słuchania muzyki. Gdyż iż mam u siebie w pokoju brata i innych lokatorów chciałbym aby słuchawki były zamknięte z dobrym wygłuszeniem. Brałem pod uwagę CAL! i Pro 80, ale z chęcią możecie zaproponować mi coś co według was spełniło by moje wymagania. Budżet około 300 zł.

 

P.S

Co do mocy napędowej słuchawek. Zastanawiam się nad Asus Xonar DX/XD. Jeżeli moglibyście mi polecić jakąś inną lepszą kartę lub wzmacniacz słuchawkowy jestem otwarty na wszelkie propozycje. Z góry dziękuję za wszystko, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Odnośnie kart:

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-komputerowe-karty-dzwiekowe/

 

Co do słuchawek - czego Ci brakuje w superluxach?

Jakość dźwięku to szeroki temat i dosyć ogólny. Jak sprecyzujesz dokładnie to chłopaki doradzą.

Ja uwielbiam superluxy 668b ale ostatnie co o nich mogę powiedzieć to jakość wykonania - można zaryzykować stwierdzenie że jest odwrotnie proporcjonalna do jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Można za około 140- 160zł złapać 681 evo mk2 - duuuuuuużo więcej basu i lepiej wykonane. Ale skokiem jakościowym w dźwięku bym tego nie nazwał.

Ja mam takie słuchawki. Mam je ponad dwa lata, poza tym że po chyba pół roku padła lewa słuchawka to od odesłania na gwarancję nic się z nimi nie dzieje, a przewód wyrywam czasem parę razy dziennie jak mi się zachaczy pod kolanem czy coś.

 

Jakość wykonania, cóż.. plastik. Ale nic nie pęka, wszystko jest nadal czysto białe, nie żółknie ani nie skrzypi.

 

A dźwięk to coś pięknego, fakt że nie słuchałem droższych słuchawek ale tutaj jest pięknie do każdego rodzaju muzyki, z moim Macbookiem Pro zgrywa się idealnie, bas jest mocny ale i średnie i góra jest dobrze słyszalna i super szczegółowa, na razie nie widzę sensu zmiany a mam je już ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności