Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do iPhone 6 do ambitnych i NIEambitnych zastosowań :)


Tak-o

Pytanie

Hej,

 

Potrzebuję słuchawek, pchełek/dousznych do iPhone 6 i bardzo przyda mi się Wasza pomoc. Oto kilka wymagań:

1) cena maksymalnie powiedzmy 450zł, ale jeżeli za 200zł mogę mieć coś w miarę porównywalnego, to zdecydowanie wolę wersję za 200 (edit: może nawet inaczej: cena najlepiej 150-250, ale jakby NAPRAWDĘ było warto, może uda mi się dociągnąć do maksymalnie 450, jednak wolałbym tego nie robić)

2) zdarza mi się słuchać jazzu, chilloutu, muzyki z jakąkolwiek górą, na której mi zależy, ALE TEŻ...

3) zdarza mi się słuchać muzyki "nieambitnej" (co raczej w moim słownictwie "do innych zastosowań") jak po prostu co-bardziej popularne kawałki, muzyka elektroniczna, klubowa, "na siłownię" (to jedne z ważniejszych zastosowań słuchawek), remixy - więc zdecydowanie zależy mi też na przyzwoitym i SŁYSZALNYM dole. Akurat na siłowni jeżeli bass będzie idealnie odwzorowany ale cichy, nie spełni to dla mnie swojej roli. W przypadku muzyki "imprezowej" tak samo

 

Czyli pewnie tradycyjnie "Święty Graal poproszę. Tanio, świetna jakość, piękna góra, konkretny dół. I żeby były ładne". Poratujcie proszę :) Najlepiej kilka propozycji...

Edytowane przez Tak-o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

3) zdarza mi się słuchać muzyki "nieambitnej" (co raczej w moim słownictwie "do innych zastosowań") jak po prostu co-bardziej popularne kawałki, muzyka elektroniczna, klubowa, "na siłownię" (to jedne z ważniejszych zastosowań słuchawek), remixy - więc zdecydowanie zależy mi też na przyzwoitym i SŁYSZALNYM dole. Akurat na siłowni jeżeli bass będzie idealnie odwzorowany ale cichy, nie spełni to dla mnie swojej roli. W przypadku muzyki "imprezowej" tak samo

 

Czyli pewnie tradycyjnie "Święty Graal poproszę. Tanio, świetna jakość, piękna góra, konkretny dół. I żeby były ładne". Poratujcie proszę :) Najlepiej kilka propozycji...

Witam,

http://forum.mp3store.pl/topic/123468-marshall-major-i-elektronika/

polecam są przepiękne i dedykowane do Iphona na nim pokazują "pazur" w Łodzi kupiliśmy je za 280z stosunek j/c bdb.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, akurat wydaje mi się dosyć powszechnie używany w języku potocznym w tym znaczeniu, i zbliżonych, przynajmniej wśród osób z którymi rozmawiam, więc zdziwiło mnie to pogrubienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi! B&W C5 niestety nie będą na moją kieszeń, ale pozostałe biorę pod uwagę i bardzo chętnie przeczytam więcej propozycji

 

A nie lepiej wziąć 2 pary? Jedne basowe, na siłkę, nawet jakieś tańsze. I do tego coś konkretniejszego do "ambitnych" zastosowań.

 

I to ma właściwie ogromny sens. A jakie polecacie słuchawki do iPhone 6 z dobrym basem, tak do MAX 450 ale zdecydowanie, zdecydowanie lepiej jakby były tańsze? I istotne jest dla mnie żeby miały ten "kontroler" do głośności i odbierania połączeń na kablu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chcę tworzyć podobnego wątku, więc podepnę się tutaj. Szukam słuchawek dousznych (pchełek lub dokanałowych), które dobrze zgrają się z iPhone 6s. Główne wymagania to:

 

- muszą sobie dobrze radzić z rockiem klasycznym i nowszym typu Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Dire Straits, Pearl Jam, The Cure i nieco cięższymi brzmieniami jak Black Sabbath, Metallica

- jak wyżej czyli ja to widzę tak: jasna góra z dobrymi wokalami, wyraźna, niezlewająca się z resztą pasm średnica (gitary), basy nieprzytłaczające i dobrze kontrolowane

- dobrze wykonane, a co za tym idzie trwałe (chyba że będą tanie to można zaryzykować)

- najlepiej, żeby nie wyglądały tragicznie, bo mają być dla dziewczyny

- cena myślę max 400zł, ale chętniej tańsze

 

Chodzą mi po głowie m.in. wynalazki z aliexpressu, ale wypadłem ostatnio z obiegu i nie wiem, czy coś by spełniało powyższe warunki

 

Będę wdzięczny za sugestie!

Edytowane przez salo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
[mention=56823]salo[/mention] - do tego typu muzyki (sam też właśnie ich używam) doskonale nadadzą się OSTRY KC06A. Łatwo znajdziesz w necie recenzje.
Możesz je nabyć np. na allegro u BigMarasa.
Dzięki za odpowiedź. A ewentualnie coś z pchełek? Okazuje się, że chyba jednak by bardziej odpowiadały ze względu na większą wygodę (wiem, że to kwestia dyskusyjna, bo pewnie też są doki wygodniejsze od niektórych pchełek). Kiedyś np senki mx880 się bardzo podobały, więc może jest coś podobnego w brzmieniu?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności