Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

"allflac" - legalny sklep?


music hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znalazłem ciekawą stronę z utworami w flac, mp3 i m4a na której są przyzwoite ceny i co najważniejszy jest tam chyba wszystko.

 

https://allflac.com/

 

I tu pytanie, czy ktoś już z niej korzystał? Czy to bezpieczne źródło muzyki, bo jakoś nikt o tej stronie nie wspominał.

 

Teoretycznie jedyny jej mankament jak dla mnie to płatność tylko za pomocą kart VISA, Master Card itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, dzięki. To teraz trzeba szukać innych legalnych stron, gdzie jest prawie wszystko, bo kupować i ripować płyt to mi się nie chce.

 

Takiego np. Anihilatora - King of the kill to raczej nigdzie indziej nie ma w FLAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem tu od niedawna i szacun za uczciwość. Swoją drogą ciekawe ile zachodu (prawnie) z pierdzielnięciem takigo serwisu. Mógłbym się pokusić o naskrobanie takowego, ale chyba w naszej Polszy by mnie wyśmiano skoro można mieć tysionc pińcet mega z hamstera za dwa złote:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem tu od niedawna i szacun za uczciwość. Swoją drogą ciekawe ile zachodu (prawnie) z pierdzielnięciem takigo serwisu. Mógłbym się pokusić o naskrobanie takowego, ale chyba w naszej Polszy by mnie wyśmiano skoro można mieć tysionc pińcet mega z hamstera za dwa złote:)

Wiesz, w Rosji nie ma w zasadzie jakichś prawnych konsekwencji. Putin kiedyś powiedział, że dopóki ceny dóbr multimedialnych są niewspółmierne do zarobków obywateli to niech se ściągają :D Tak mi się przynajmniej obiło o uszy (chyba w kontekście prób wprowadzenia ACTA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej myślałem o czymś w rodzaju repozytorium utworów dla twórców spoza mainstreamu, którzy nie chcą być okradani przez zaiks itp. Dajesz kawałek, ustalasz cenę i uploadujesz. Dogadujemy się od ściągnięcia, żebym do interesu nie dokładał. Ale u nas nawet przy cenie 50gr za utwór 90% ludzi będzie piracić. Gorzej jest jeśli chcę nabyć flac legalnie, a jest praktycznie nieosiągalny, albo cena z sufitu - tu się zgadzam z Putinem. Absurdem dla mnie jest płacić w Polsce 50-60% więcej niż w US za przesłanie pliku/nośnika przy odwrotnym ztosunku zarobków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności