Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki Gamerskie 7.1 USB, jakie kupić do 300 zł?


Kresrek007

Pytanie

Witam, chciałbym kupić słuchawki 7.1, ale jako iż nie mam karty dźwiękowej to na usb.
Jestem zainteresowany Natec Genesis 7.1 HX88. Czy tańsze słuchawki A4Tech Bloody G501 7.1 są takie same, lub jakie słuchawki w tej cenie mogę kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bierz Takstary Pro80. One maja 9.1 tylko producent się tym nie chwali ;) , dużo lepsze niż te co podałeś, zintegrowana karta dźwiękowa wystarczy.

 

Z tego co widzę te Takstary mają wtyk 6.3 mm, a nie mam przejściówki (mam tylko z 3,5 na 6,3), i one doborze napie^%ają?

 

 

 

Słuchawki Gamerskie 7.1 USB, jakie kupić do 300 zł?

 

Problem jest jeden, nie istnieje takie coś jak słuchawki 7.1 ;)

 

W tej cenie masz Takstar Pro80 czyli QPAD QH90 oraz HyperX Cloud

 

Te QPAD QH90 trochę drogie, ale pomyśle może dam limit do 400. Zobaczymy ile jeszcze się rzuci na gwiazdkę ;3

Nad HyperX Cloud pomyślę.

 

Teraz tak, można poprosić o kilka słuchawek [tylko gamerskich (wygodne, usb, 7.1/3D)] w przedziale do 300 zł oraz 300-400 zł.

Oraz słuchawki do zastosowania przy komputerze jak i na wyjście, (wygodne, dobrze napier^%ające, dobre basy, mikrofon dobrze jak by był oraz dobrze jak by był dźwięk przestrzenny (7.1 itd.) ), również w przedziale cenowym do 300 zł, oraz od 300 do 400 zł

 

@EDIT

@OFFTOPIC

Opłaca się kupić wzmacniacz do słuchawek AKG K518, gdyż na telefonie/karcie zintegrowanej to shit ;c. Chciałbym taką moc, jak przy podłączeniu do IPhone S5 ;)

Edytowane przez Kresrek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli byłbym w pełni zadowolony, a źródło dźwięku dla Takstar było by nie wymagające (standardowy smartfon/mp4).

 

@EDIT

PS. Chciałbym aby nakur*iały ma normalnym źródle dźwięku tak jak kolegi Kruger 660EB podłączony pod IPhone 5S (jak ma na szyi, to głośniej grają niż głośniki w IPhonie ;)

Edytowane przez Kresrek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To kup Krugery. Do tego dozbieraj do FiiO E10k Olympus2 (karta dźwiękowa wpinana na USB) i jak w nim podbijesz bas, a ma taki przełącznik, to będziesz chyba całkiem zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem ile jest przetworników itp. Chodzi o to ze na jedną słuchawkę jest 5 głośników, które tworzą dźwięk przestrzenny.

W tych krugerach nie ma dźwięku przestrzennego z tego co wiem i z tym fiiO chyba bym się nie zmieścił w przedziale cenowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W słuchawkach masz 2 przetworniki - lewy i prawy (chyba wiesz, jak wyglądają słuchawki). Przestrzenne granie zalezy tylko od tych dwóch elementów elektroakustycznych i to tylko one mogą generować lepszą lub gorszą scenę/przestrzeń zależnie od jakości użytego przetwornika. Także pomyśl, czy jest sens stosowania takich nazw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamiast 7.1 stosuj określenie "grają przestrzennie", "mają dobrą scenę i pozycjonowanie" itd.

 

Jak już mówiłem jeśli potrzebujesz słuchawek z mikro:

Superlux HMC631, AKG GHS1, QPAD QH90, QH85, HyperX Cloud

 

Może weź któreś z tańszych i po prostu dokup kartę dźwiękową ? Bo nie kupisz dobrych słuchawek USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@2UP
@UP
Szukałem, ale żadne nie spełniają moich oczekiwań.
A więc tak, chce słuchawki wygodne i głośne, aby były dobre do komputera jak i do wyjścia.

Czy po zakupie wzmacniacza Fiio E6 E06, dźwięk był by na poziomie IPhone S5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poza taksami i wersjami z mikrofonem (taką to i ja bym przytulił) do 400 dałoby się używki k551+ ew zalman mic1. Mikrofon mi dopiero idzie, ale jest zachwalany wszem i wobec.

 

PS Chociaż nie wiem, czy to nie będzie strata kasy przy takim źródle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem swojego czasu dwa te mikrofony, także zachęcony pozytywnymi opiniami. Jeden dałem koledze w potrzebie. Zarówno mnie jak i jemu działały wręcz tragicznie, mało co było słychać, nie wiem, może potrzebował jakiejś magicznej konfiguracji, ale kilka tych mikrofonów przerobiłem i żaden się tak nie zachowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po tych wypowiedziach doszłem do wniosku, że kupię DACa, a na słuchawki przeznaczam max. 200 zł. Czy ktoś pomogły wybrać? Zależy mi na dźwięku przestrzennym, wygodzie, jeśli pod jack to do karty zintegrowanej, mikrofon nie wymagany i aby muzyczka tez w miarę grała, a jeśli USB to aby był mikrofon.

Dzięki, wszystkim za pomoc. Jutro polecą łapki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności