Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Aeony dla Ciebie lepsze, to nie lepiej sprzedać Hawki i zapomnieć o nich? A nie...czekaj, o hawkach nie da się zapomnieć takie są ******ste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Weird_O napisał:

Skoro Aeony dla Ciebie lepsze, to nie lepiej sprzedać Hawki i zapomnieć o nich? A nie...czekaj, o hawkach nie da się zapomnieć takie są ******ste :D

Ja Hołków ostatni raz słuchałem ponad 3 lata temu. Pamiętam wrażenia do dzisiaj i mogę spać spokojnie. :) Niestety, ale w moim torze nie łapią synergii ze słuchającym. 

Wróć.

Jak ktoś ma do nich kabel z XLRem, to zapraszam. :rolleyes: Chcę się na nowo podniecić ich pneumatyką po balansie, żeby mnie ostatecznie znów odrzuciło od tego pogłosu, jakby kto śpiewał do plastikowego kubka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

Widzę @majkel, że dawno nikt Cię nie przytulał i chcesz zwrócić na siebie uwagę...:D

Osiągnąłem pełną nirwanę z tym, co w stopce. Ostatni ruch nastąpił wczoraj w źródle. W związku z tym będę się nabijał z wszystkiego, co od tego zestawu odbiega. :ph34r: 

 

Poza tym, kiedy próbuję zwrócić na siebie uwagę, to wcale mi nie chodzi o przytulanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze u mnie z Bursonem na kablu forzy nie ma aż tak rzucającej się w uszy pogłosowości. Scena jest rozbudowana w głąb ale to tylko na plus, dźwięki wygasają jak należy, nie ma rezonansów czy innych dziwnych rzeczy. Hawki to ja kocham za barwę, gęstość, holografie, ogólną sceniczność (dla mnie są poukładane!) komfort i uniwersalność. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mam wrażenie, że wcinam się między wódkę a zakąskę. Ale na tym blogu można posłuchać próbek brzmienia różnych testowanych słuchawek - http://eardrummer.pl/2016/07/17/recenzja-audioquest-nighthawk/

I Nighthawki w moim odczuciu najdalej odchodzą od wierności oryginalnej próbki, prawdę mówiąc słuchane na DT770, brzmią wręcz nieakceptowalnie. Czy ta próbka jest bez sensu (metodologia, sprzęt?) czy niewygrzane, czy one tak po prostu brzmią i to jest kwestia gustu? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, majkel napisał:

Osiągnąłem pełną nirwanę z tym, co w stopce. Ostatni ruch nastąpił wczoraj w źródle.

Przecież ostatnio co słyszałem u Ciebie to miała być meta - i w sumie słusznie, skoro nawet ja nie miałem ochoty ściągać t90-ek z głowy. Nie wiem po coś tam jeszcze grzebał:ph34r:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audionanik napisał:

Tak, nie pożyczaj ich do odsłuchu, nie kupuj, próbka prawdę powie. Brakuje mi tam opcji z wróżeniem.

 

Doceniam sarkazm i dobre intencje, ale jednak on niewiele wyjaśnia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Rotgut napisał:

 

Doceniam sarkazm i dobre intencje, ale jednak on niewiele wyjaśnia. ;)

Dla mnie (pady microsuede) nie ma tam żadnych pogłosów; kartonią trochę na łączeniu basu i średnicy, ale jak pisałem już wielokrotnie ja bardzo szybko przestaję to słyszeć i zostają mi same zalety hołków do konsumpcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, audionanik napisał:

Dla mnie (pady microsuede) nie ma tam żadnych pogłosów; kartonią trochę na łączeniu basu i średnicy, ale jak pisałem już wielokrotnie ja bardzo szybko przestaję to słyszeć i zostają mi same zalety hołków do konsumpcji.

 

Dzięki. Bardziej mi chodzi o koc w górze pasma. Brzmią najbardziej matowo z wszystkim tam testowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rotgut said:

Przepraszam, mam wrażenie, że wcinam się między wódkę a zakąskę. Ale na tym blogu można posłuchać próbek brzmienia różnych testowanych słuchawek - http://eardrummer.pl/2016/07/17/recenzja-audioquest-nighthawk/

I Nighthawki w moim odczuciu najdalej odchodzą od wierności oryginalnej próbki, prawdę mówiąc słuchane na DT770, brzmią wręcz nieakceptowalnie. Czy ta próbka jest bez sensu (metodologia, sprzęt?) czy niewygrzane, czy one tak po prostu brzmią i to jest kwestia gustu? 

One tak grają :)  tak jakbyś se pudło na głowę włożył ale za to bez zniekształceń - hehe :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NHC mam tak, że jednego dnia grają zarąbiście a innego bym je wyrzucił myśląc, że są zepsute. One już chyba takie są.

A tak w ogóle, to satysfakcja obcowania z muzyką graną ze sprzętu stereo, dużo zależy od nastroju i ogólnego samopoczucia (przynajmniej w moim przypadku tak jest).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hibi napisał:

IMO od tego co na nich zapodasz do słuchania, no chyba że słucha się tego samego.. 

Hibi, sorry, ale to zdanie jest bez sensu, podobnie jak porównywanie jakiegoś wrażenia wyniesionego z własnego doświadczenia do wrażeń, których się nie doświadczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaworrr napisał:

Też dodam swoje 4 grosze, Carbony z Redem i Cobaltem nie huczą, tzn nie ma nadmiernego pogłosu na microsedue.

Nie piszecie na jakich padach padają oceny. Na pełnych skórzanych są bardziej pogłosowe. 

Możesz opisać różnice między Red a Cobalt na NHC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audionanik napisał:

Hibi, sorry, ale to zdanie jest bez sensu, podobnie jak porównywanie jakiegoś wrażenia wyniesionego z własnego doświadczenia do wrażeń, których się nie doświadczyło.

 

Ten gość ma duże doświadczenie w zakładaniu kartona na głowę. Może trzeba mu podrzucić Hawki ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności