Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chico99 napisał:

Dziurka w CA jest dosyć jasna, nawet sucha trochę.

Jest przed 22.00!

 

2 godziny temu, chico99 napisał:

Hawki kompletnie zmieniły sygnaturę brzmienia

 

2 godziny temu, chico99 napisał:

Nie spotkałem się jeszcze, z taką zmianą brzmienia słuchawek, po zmianie toru, przy zachowaniu klasy i kultury grania.

A kiedy ja pisałem, że w niektórych zestawieniach można nie poznać tych słuchawek, to @timecage darł ze mnie łacha.

 

2 godziny temu, chico99 napisał:

Góra zrobiła się jasna i bardzo szczegółowa

Szczegółowa to ona była zawsze akurat. Tor może spowodować, że stanie się bardziej dosadna; najczęściej jednak jest finezyjnie delikatna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

A kiedy ja pisałem, że w niektórych zestawieniach można nie poznać tych słuchawek, to @timecage darł ze mnie łacha.

 

Wiele autorytetów z tego forum, straciłoby twarz, decydując się na ślepe testy,

polegające na rozpoznaniu NH, w różnych zestawieniach.

30 minut temu, audionanik napisał:

Jest przed 22.00!

 

Fakt, stanął mi ... zegarek.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak sobie ładnie po mnie pojechali ;). Nie ma to jak koledzy.

 

Z tego co pamiętam darcie łacha polegało na stwierdzeniu moim, że niezależne od wpływu toru Hawki zawsze zachowują swój bazowy charakter. Nie trzeba się z tym zgadzać, takie jest po prostu moje zdanie. Nadmieniłem też, że Audionanik słyszy wyraźnie niektóre zmiany np. kabli, a ja wcale. Jakby nie patrzeć to jest totalne darcie łacha, mój budowany latami audiofilski superautorytet zanurkował i zatonął w błocie ;).

Edytowane przez timecage
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rannych igraszkach, tak się zastanawiam ... Miałem tak jak @Vaiet dokupić owle i może NHC, ale nie wiem czy to właściwy kierunek ...Teraz wydaje mi się, że bardziej optymalne będzie pozostanie przy jednym modelu. Utworzenie, takiego toru, który w zestawieniu ze słuchawkami, generowałby zadowalającą mnie sygnaturę brzmienia.

 

Ale co ja tam wiem.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem sobie dzisiaj trochę Sówek i pomajtałem padami, bo zmienia się je szybciej, niż pieluchę niemowlakowi :D Microsuede nie są wcale takie tragiczne. Fakt, zdejmują wyraźnie basu w środkowym zakresie, ale mam wrażenie, że dzięki temu sub-bas ma jakby więcej do powiedzenia, choć jednocześnie nie czuję, żeby było go specjalnie więcej. Średnica też się oczyszcza, a całe pasmo jakby wyrównuje i uspokaja z górnymi rejestrami włącznie. Tracą trochę na agresji brzmienia, za to brzmią na pewno bardziej miło. Powiedziałbym, że do funu i kiwania głową - skórki. Do położenia się wygodnie i czystego relaksu - mikrowłókna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kartonik napisał:

Okazuje się, że jak poruszam wtyczką z jackiem 3.5, to robi się mono. Teraz nie mam pewności czy ten kabel coś mi nie kaszani w dźwięku.

W innych dziurkach to samo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigmaras jest BIG.:D

Potrzebuję do NH, portable dac/ampa.

Marek, jak tylko się dowiedział, z miejsca, zaproponował mi odsłuch xd-10. Wczoraj padła propozycja, dziś wysyłka, jutro xDuoo u mnie. 

Jak przetestuję tą parkę, to coś skrobnę. Może ktoś jeszcze stoi, jak ja, przed takim wyborem. Zgra się z hawkami, to już u mnie zostanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2018 o 11:48, audionanik napisał:

Jak się uda to jutro wyjmę z paczkomatu:

 

Wyciągnąłem. Pomysł mój, wykonanie Mistrz @Perul:

782CF8D0-A238-4476-BFB5-026AFF433DB1.jpeg

Jak na razie (po ok. 30min odsłuchu) zapowiada się rewelacyjnie; w zasadzie ten kabelek to sensacja. Wiedziałem, że licówka da radę:).

Nie gra jak oryginał od aq, trochę eksponuje średnicę (z umiarem), ale jest kablem, który w końcu nie kaszani mi dźwięku hołków, nie rozmazuje konturów, nie psuje barwy, rozdzielczości i holografii, jak inne nie-sztoki. Lelki dostały jednocześnie zastrzyk energii - przyspieszyły, żywiej machają skrzydłami, a ich lot nabrał dynamiki. Wow!

Sztok jest wyraźnie spokojniejszy (ale ogólnie, nie powiedziałbym, że gorszy).

Edytowane przez audionanik
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Pady wyglądają jak z fabryki.

Stamtąd w sumie wyszły:ph34r:, a że kupiłem egzemplarz mało przechodzony, to się niewiele zmieniły.

Nie chcę Was martwić, ale tasker tsk1147 (bo to un ci jest) rozjedzie wszystkie Wasze, kupione za ciężki grosz, wynalazki; jestem wredny, wiem:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, audionanik napisał:

Stamtąd w sumie wyszły:ph34r:, a że kupiłem egzemplarz mało przechodzony, to się niewiele zmieniły.

Nie chcę Was martwić, ale tasker tsk1147 (bo to un ci jest) rozjedzie wszystkie Wasze, kupione za ciężki grosz, wynalazki; jestem wredny, wiem:D.

 

A z czego to, z aluminium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, audionanik napisał:

Nie chcę Was martwić, ale tasker tsk1147 (bo to un ci jest) rozjedzie wszystkie Wasze, kupione za ciężki grosz, wynalazki; jestem wredny, wiem:D.

Ja tam nie będę ryzykował i pójdę w sprawdzone przewody. Co to weźmie za dupsko ten rozlazły bas w Howkach. Konturów, sceny, średnicy i wysokich nie zmieni.

Idziem w Mogami. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności