Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, MrBrainwash said:

 

 

Ten Pan chyba też głuchy. 🤣

 

a co on ma na uszach w ogóle, że śmie Hawki krytykować 😜 I to jeszcz bez podania z jakich źródeł ich słuchał. To jest prowokacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanikTakie tam słuchawki za 1000zł do wyrawania obecnie. Jednym sie podobają, innym mniej, innym wcale, a najbardziej oblegany wątek na forum :D Jakby sobie niektórzy za punkt honoru ustalili obrone swoich racji co do tego, że 'źle' czy 'dobrze' grają :) Mi to wisi szczerze mówiąc, lubie sobie czasem do Hawków wrócić bo potrafią mi zaczarować przekaz, i mi sie to podoba, nikomu innemu nie musi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, deftones9 napisał:

za te 1k to bym wolał zaszaleć na koncercie.Dodam popiołu do ognia jakkolwiek to brzmi, hawki są do dupy.Ciemne ****iane granie, gubią detal na szybszych riffach, jeśli chodzi o rock i metal to proszę niech ktoś wykopie grób i je zakopie

zapodaj przykładowy kawałek gdzie zgubiły detal.

 

Nie jest to obrona, chce faktycznie tego kawałku posłuchać na hawkach vs reszta słuchawek które mam

Edytowane przez Samin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, deftones9 napisał:

za te 1k to bym wolał zaszaleć na koncercie.Dodam popiołu do ognia jakkolwiek to brzmi, hawki są do dupy.Ciemne ****iane granie, gubią detal na szybszych riffach, jeśli chodzi o rock i metal to proszę niech ktoś wykopie grób i je zakopie

To wyszło dlaczego wielbiciele Hawków nie potrafią metala rozpoznać, upodabniają się do swoich słuchawek i się gubią. :lol:

 

Nie chcę po nich (słuchawkach) za mocno jechać bo respektuje inne gusta. Jak kogoś muzyka cieszy na beatsach, hawkach i innych takich, są zadowoleni to nic mi do tego.  Wystarczy, że będzie wiadomo, że to specyficzne, podbarwione słuchawki, dla słyszących inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audioquesty gubią się wszędzie, gdzie będzie się coś więcej działo na gitarach. Miałem jednocześnie TH610 i NO i srogo się zdziwiłem przy porównaniu, jak usłyszałem, ile te drugie wycinają. Chociaż nie można im odmówić klimatu i mogą się podobać.

 

Porównuję zawsze na tej płycie

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem podany kawałek na Hawkach, Ibasso SR2, Monolith M1060 i ATH-R70x

 

Wszędzie był ten sam detal, nigdzie nic się nie gubiło, różniła się prezentacja dźwięku.

 

Fakt nie używałbym Hawków do słuchania tej muzyki, ale... żadnych innych słuchawek też nie - nie moja bajka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Samin napisał:

Przesłuchałem podany kawałek na Hawkach, Ibasso SR2, Monolith M1060 i ATH-R70x

 

Wszędzie był ten sam detal, nigdzie nic się nie gubiło, różniła się prezentacja dźwięku.

 

Fakt nie używałbym Hawków do słuchania tej muzyki, ale... żadnych innych słuchawek też nie - nie moja bajka

To samo. Przesłuchałem pierwszy przykład i fragmenty drugiego i żadne niuanse mi nie umknęły, choć można oczywiście w tym przypadku woleć szybsze słuchawki np. Sundary, choćby ze względu na podwójną stopę. Swoją drogą gdzie te skomplikowane fragmenty na gitarze elektrycznej przy których miałyby się zgubić?

Edytowane przez bendezar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo. Przesłuchałem pierwszy przykład i fragmenty drugiego i żadne niuanse mi nie umknęły, choć można oczywiście w tym przypadku woleć szybsze słuchawki np. Sundary, choćby ze względu na podwójną stopę. Swoją drogą gdzie te skomplikowane fragmenty na gitarze elektrycznej przy których miałyby się zgubić?
Nie mam pojęcia, ale wychodzi na to że słychać je dopiero na fostexach za 2,5 koła

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deftones9 napisał:

Ciemne ****iane granie, gubią detal na szybszych riffach

Mialem to samo, jak podpinałem do V30, a mój kumpel do swojego oneplus przez applowskiego dongla. Na normalnym źródle grają tak jak powinny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Artorias napisał:

Mialem to samo, jak podpinałem do V30, a mój kumpel do swojego oneplus przez applowskiego dongla. Na normalnym źródle grają tak jak powinny. 

A jakie to jest to "normalne źródło", Burson Conductor v.2+, THX AAA 789 z Hegel HD25, Cayin HA-3, Questyle CMA Twelve, czy choćby XD-05Plus, to za mało dla tych "wyebolitów" od Audioquest'a?! 😆

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neonlight napisał:

A jakie to jest to "normalne źródło"

Coś lepszego niż telefon, albo budżetowy DAP, względnie jakiś fajansowy DAC.

Hawki nie powinny grać ciemno, ani mieć koca. Jeśli tak grają, to „robisz coś nie tak”. U mnie tak nie grają na ciepłym i analogowym IFI Zen CAN. U Ryki też tak nie grały na żadnym źródle. Chyba, że ktoś ma po prostu wybitnego pecha albo mówi o całkowicie niewygrzanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności