Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie drewniane Nighthawki grają głównie z TEAC HA-P90SD i to połączenie się dobrze sprawdza :) Przy Owlach nie powinno być też źle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron I Hawki i Owle dobrze grają ze smartfona (przynajmniej mojego), a z DragonFlyem jeszcze lepiej :) Mobilnie to zestaw bardzo satysfakcjonujący. 

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tybysh napisał:

 

Komuś hawki się nie podobają wizualnie? Ja tam nie mam duszy artysty (podobają mi się dt150) ale hawki to moim zdaniem ładne cacko. 

Ja o Agnieszce. Hołków mam 3 pary.

 

14939490_1593286280696839_4581017041301418537_o-800x500_c.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pabloj napisał:

@vonBaron I Hawki i Owle dobrze grają ze smartfona (przynajmniej mojego), a z DragonFlyem jeszcze lepiej :) Mobilnie to zestaw bardzo satysfakcjonujący. 

 

Potwierdzam podpiąłem Hawki do LG G7 i gra to zaskakująco dobrze, aczkolwiek nie wyciska z nich 100% możliwości. Jednak co sprzęt stacjonarny to sprzęt stacjonarny ;) 

...ale co ciekawe nie ma pogłosu albo nie natrafiłem na materiał gdzie ten pogłos by się pojawiał. Ale by było gdyby ten pogłos pojawiał się z powodu dużego jacka z zestawu (chociaż bardzo bardzo bardzo wątpliwe) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bendezar napisał:

Hołków mam 3 pary.

Mi się te "drewniane" najbardziej podobają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaworrr napisał:

Mi też drewniaki, piękne są. Aż się zastanawiam czy nie kupić i używać z welurami i kablem od Carbonów  :) 

Kupić! Ale urodę to one szybko tracą od używania, szczególnie opaska pałąka -  cierpi szybko i mocno.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaworrr Pamiętam całkiem niedawno gdy miałem pożyczone Hawki od @Tytus1988, które wyglądały na już takie co trochę słuchania przeszły, to grały mi rzeczywiście inaczej od tych co niedługo później kupiłem (mając ciągle te pożyczone). Tytusowe grały bardziej przestrzennie i jakby to ująć 'dojrzalej'. A te co kupiłem wyglądały jakby nabywca tylko pare razy wyciągnął je z pudełka, normalnie jak nówki. Na obu zostosowałem ten sam malutki mod powodujący większą pewność uszczelnienia padów na styku z muszlą słuchawki więc pewność iż to nie jest powodem była tym większa.

Widocznie ten konkretny model słuchawek tak się właśnie starzeje, z wiekiem gra piękniej :D

Edytowane przez pabloj
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pabloj napisał:

 Na obu zostosowałem ten sam malutki mod powodujący większą pewność uszczelnienia padów na styku z muszlą słuchawki więc pewność iż to nie jest powodem była tym większa.

Widocznie ten konkretny model słuchawek tak się właśnie starzeje, z wiekiem gra piękniej :D

Co to za mod, bo coś przegapiłem chyba ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności