Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

@maciej3 dziwna sytuacja, tym bardziej uznanie tych słuchawek za zbyt agresywne. Czy miałeś okazję dopytać się, w jakim systemie tak grały oraz do jakich innych były porównywane? Nie ukrywam, że mnie to zaintrygowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

@maciej3 dziwna sytuacja, tym bardziej uznanie tych słuchawek za zbyt agresywne. Czy miałeś okazję dopytać się, w jakim systemie tak grały oraz do jakich innych były porównywane? Nie ukrywam, że mnie to zaintrygowało. 

 

Nie drążyłem tematu. Sam nie wiedziałem co mam myśleć po tylu kontrowersjach przeczytanych na temat tego modelu. Uznałem, że muszę je sam przesłuchać. Zapytałem tylko co ma zamiar kupić jako następne i dowiedziałem się, że rezygnuje z zakupu kolejnych słuchawek i będzie szedł w zestaw kolumnowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zgadzam się, że najlepiej wyrobić sobie własną opinię o danym sprzęcie👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LuQi napisał:

Ale urwał! Musiało miotać nim jak szatan 😮

W końcu to Hołki, sam mam kłopot, żeby utrzymać emocje na wodzy. Pewnie bas wchodził na średnicę.

Edytowane przez bendezar
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maciej3 napisał:

No cóż spłoszyła się ptaszyna ;) Tak poważnie czy ktoś ma tak sprawne oko by ocenić co tam za przewody dają w tym kablu?

28 AWG, taniej tylko w calach ;)

Najdroższa skrętka solid core za 3zł/m rozwala system

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hibi napisał:

28 AWG, taniej tylko w calach ;)

Najdroższa skrętka solid core za 3zł/m rozwala system

A co to za skrętka taka droga? SFTP? Dwie skrętki wyciągnięte z UTP to wyjdzie jakieś 50gr/m + koszt płaszcza na to. No chyba, że ma być po kujawsku, piękny warkocz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gabler napisał:

Nie ma to jak solid core do słuchawek... 

No, dźwiękowo nie do pobicia, zwłaszcza do dynamików.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie narzekań na kabel AQ do Hawków, Owli chciałem je pochwalić. Świetnie nadają się do homeoffice gdzie można elastycznie i szybko przełaczać się pomiędzy słuchaniem muzyki i telekonferencjami ze względu na wbudowany mikrofon. Swietne quality dzwięku i użyteczność :).

AQ był przewidujący co do przyszłości i zaoferował audiofilskie słuchawki z mikrofonem 😛

Edytowane przez Pawel_PK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Nighthawkami lub Owlami (raczej te pierwsze) jest ktoś chętny na wymianę/pożyczenie swoich? Poluję na jakieś muły bagienne do Reda, coś do słuchania godzinami bez podskakiwania od SZeleSZSZSZCZenia i akupunktury na bębenkach.  W sumie chyba ostatni krok, jak nie podejdą to wracam do hd650. Może ktoś chce odmiany to mam zrecablowane dt990, ta01b i parę innych mózgotrzepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gumiak9 napisał:

Zastanawiam się nad Nighthawkami lub Owlami (raczej te pierwsze) jest ktoś chętny na wymianę/pożyczenie swoich? Poluję na jakieś muły bagienne do Reda, coś do słuchania godzinami bez podskakiwania od SZeleSZSZSZCZenia i akupunktury na bębenkach.  W sumie chyba ostatni krok, jak nie podejdą to wracam do hd650. Może ktoś chce odmiany to mam zrecablowane dt990, ta01b i parę innych mózgotrzepów.

HD 650 mimo wszystko łagodniejsze na górze, NH na srebrzonych wtykach kabla stockowego błyszczą na górze ale z klasą, rodowany wtyk jest tu lepszy bardziej łagodny i wyrafinowany co wychodzi im na plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was będzie tak  uprzyejmy i pożyczy kabelek zbalansowany z wtykiem 2.5 lub 4.4 bo chciałbym sprawdzić zmiany po balansie jak i w stosunku do stockowego kabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wegiel21 napisał:

Czy ktoś z Was będzie tak  uprzyejmy i pożyczy kabelek zbalansowany z wtykiem 2.5 lub 4.4 bo chciałbym sprawdzić zmiany po balansie jak i w stosunku do stockowego kabla?

Cześć

Chyba mam taki kabel, sprawdzę.... nie mam pewności... ale chyba gdzieś leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Corvin74 napisał:

Cześć

Chyba mam taki kabel, sprawdzę.... nie mam pewności... ale chyba gdzieś leży.

Będę bardzo wdzięczny za wypożyczenie na kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności