Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, aallen napisał:

Coś ty z nimi robił :)? Wprawdzie to skaj ale można je traktować jakimś środkiem nawilżającym do skóry co by się takie rzeczy nie działy 

Pady są welurowe w środku i to ten welur odpada... A opaska zaczęła się normalnie kruszyć, słuchawki używane tylko w domu i to nie jakoś bardzo intensywnie, reszta działa jak należy ale te skaje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 2,5 roku opaska też daje o sobie znać. Używam stojaka, nie chowam do pudła. Jak całkiem się rozwali to będę myślał jak i na co wymienić.

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem chrapkę na Sowy, ale to co się dzieje z headbandem po 2-3 latach trochę mnie przeraziło...Pady to jeszcze można wymienić, ale pałąk...

Szukałem czegoś zamkniętego co da relaks i muzykalność w stylu HD650. Ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, komeko napisał:

Mam podobnie, szukam od dłuższego czasu odpowiednika HD650 w wersji zamkniętej i znaleźć nie mogę.

Chłopaki polecali spróbować Oppo PM3, ale słaby dostęp do drogich części eksploatacyjnych mnie zniechęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiatrak napisał:

Miałem chrapkę na Sowy, ale to co się dzieje z headbandem po 2-3 latach trochę mnie przeraziło...Pady to jeszcze można wymienić, ale pałąk...

Szukałem czegoś zamkniętego co da relaks i muzykalność w stylu HD650. Ech....

Headband też da się wymienić. Pytałem w TopHiFi i dostałem odpowiedź, ale nie pamiętam już jaka dokładnie była cena za opaskę pałąka. Jestem pewien, że na pewno w granicach 400zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Inszy napisał:

Jak u mnie się rozsypie, to raczej będę szukał po moderach - nie będzie oryginalnie, ale chociaż daje nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki. 

Z tego co widziałem to w opaskach "rozsypuje się" wierzchnia warstwa - wystarczy na to jakiś pokrowiec (z Aliexpress albo DIY) i znów będzie estetycznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, gabler napisał:

Zakładał ktoś wtyk symetryczny do oryginalnego kabla, jaki efekt 

Nie pamiętam, czy to było na oryginalnym kablu - zapytaj przez PW @audionanika, ale po balansie zagrały te słuchawki najlepiej jak je słyszałem, i nie jest to chyba tylko moje zdanie, ale musiałbyś trochę przekopać ten wątek wstecz, żeby znaleźć wzmianki innych osób o tym. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, majkel napisał:

Nie pamiętam, czy to było na oryginalnym kablu - zapytaj przez PW @audionanika, ale po balansie zagrały te słuchawki najlepiej jak je słyszałem, i nie jest to chyba tylko moje zdanie, ale musiałbyś trochę przekopać ten wątek wstecz, żeby znaleźć wzmianki innych osób o tym. ;) 

Kupiłem dzisiaj xlr furutech w rodzie jutro montaż, zobaczymy jak będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furutech xlr zamontowany, trzeba teraz trochę pograć aby się ułożył, w porównaniu do Jacka Golda to zupełnie inne granie oczywiście na plus, bardziej swobodne, dokładniejsze,mam też kabel symetryczny z Audeosa na occ i jacku neutriku Gold, brzmieniowo to dwa inne grania,Audeos bardziej miękko, lampowo,Audioqest neutrealnej z lepszą kontrolą 

IMG_20200114_072917.jpg

Edytowane przez gabler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności