Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, timecage napisał:

 

Yes. A w czym problem, ewentualnie co w tym zabawnego? ;)

Po wpięciu lcdków hołki nie zaczęły grać minimalnie ciszej? Żadnej tyci degradacji?

Jeżeli nie było różnicy, to jesteś tylko melomanem, nie audiofilem:D.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, audionanik napisał:

Po wpięciu lcdków hołki nie zaczęły grać minimalnie ciszej? Żadnej tyci degradacji?

Jeżeli nie było różnicy, to jesteś tylko melomanem, nie audiofilem:D.

 

Nigdy nie twierdziłem, że jestem audiofilem. Wybacz, że nie sięgam elit.

Jeżeli była różnica w głośności to niewielka, bo nie zwróciłem uwagi. Rozumiem, że takie coś jest niezalecane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, timecage napisał:

Rozumiem, że takie coś jest niezalecane?

O fuuuuu!!!!

Strasznie to nieeleganckie, nie-na-miejscu, lamerskie i niekoszerne, jak (tfu!) adaptery rezystancyjne dla słuchawek używane podczas korzystania z zacisków głośnikowych lampiaków....fuuuuuuu!!!!

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

Czy Owle i CMA400i to dobre połączenie? Słuchał ktoś?

Nie. Przynajmniej CMA400i bardzo słabo zagrało z NHC. Z Aune S6 lepiej, z S16 znacznie lepiej. Myślę, że ideałem byłby Matrix Quattro II

Nawet Red z NHC gra lepiej niż CMA400i i Aune S6

Edytowane przez Palpatine
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.05.2019 o 12:47, Palpatine napisał:

Nie. Przynajmniej CMA400i bardzo słabo zagrało z NHC. Z Aune S6 lepiej, z S16 znacznie lepiej. Myślę, że ideałem byłby Matrix Quattro II

Nawet Red z NHC gra lepiej niż CMA400i i Aune S6

Może przy S6 problemem jest jego wysoka impedancja wyjściowa? Bodaj 8 albo 10 ohm jak pamiętam. NHC mają same w sobie niską impedancję, więc tutaj bym szukał problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audionanik napisał:

Wyginali go 28 tysięcy razy.

Pytanie jaki był zakres tego wygięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Top HiFi, ale nie mają jeszcze info o dostępności albo planowanym terminie. Niemniej ja na pewno ogarnę sobie ten kabelek w wersji z wtykiem XLR :) Z tego co widziałem, za 1,5m kabel trzeba zapłacić 99$ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Vaiet napisał:

Dzwoniłem do Top HiFi, ale nie mają jeszcze info o dostępności albo planowanym terminie. Niemniej ja na pewno ogarnę sobie ten kabelek w wersji z wtykiem XLR :) Z tego co widziałem, za 1,5m kabel trzeba zapłacić 99$ :D

To jest za 2m chyba bo od tylu się zaczynają długości - 2, 3, 4, 5m - https://artsexcellence.com/cables/interlinks/hoofdtelefoonkabels/audioquest-nightbird-model-one.html?___store=ae_en&___from_store=ae_nl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, audionanik napisał:

I dobrze, w Polsce pewnie będzie w tej samej cenie lub drożej (wliczając nawet szip z Holandii).

 

Szip to 13 EUR wiec jakoś to przeżyję :). Inna kwestia że mam już kable od Perula i jedzie od Jimmiego ale co tam, zrobie doktorat z różnic pomiędzy poszczególnymi kablami. Fajnie że wreszcie AQ zaproponował jakiś kabel. Mam nadzieję że przestanie mnie kusic Lavri...

Właśnie dostałem aktualizacje ze sklepu że proces produkcji zajmie ok tygodnia. To tak informacyjnie jakby ktoś planował zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności