Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.02.2019 o 12:52, Corvin74 napisał:

... znowu miałem kryzys... chciałem sprzeda AQNC.. ale puściłem na kablu zbalansowanym  jazzz... i nie mogę przestać. Jednak balans dobrze robi tym nauszynikom... co zrobić? Za dużo mam ostatnio słuchawek, któreś muszę sprzedać😥

Posłuchaj Ibasso SR1 - zobaczysz(usłyszysz co to jazz)!

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LuQi napisał:

 

Kolega mówi, że ma za dużo słuchawek i musi coś sprzedać, a przez Ciebie będzie miał jeszcze więcej. No to mu doradziłeś :P 

No.... mam problem... zwłaszcza po meecie we Wrocławiu - na co mi to było - same problemy teraz 😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, LuQi napisał:

 

Kolega mówi, że ma za dużo słuchawek i musi coś sprzedać, a przez Ciebie będzie miał jeszcze więcej. No to mu doradziłeś :P 

Fakt. Nie pomyślałem🙄, ale😃 POLECAM.

Edytowane przez audiozet01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Carbony od drzewnych różnią się padami i kablem. Jeżeli uda Ci się dorwać hybrydowe pady i założysz je na carbony, to będą brzmiać dokładnie jak drzewne. No, chyba że słyszysz kable to wtedy jeszcze i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, timecage napisał:

 

Znowu? :D

Dopiero trzeci raz jestem właścicielem nh...ale w sumie to już piąty egzemplarz (3xkawa, 2xbatman).

Balem się, że po z1r nie dam rady..okazuje się że wystarczyło kilka dni przerwy i godzina odsłuchu, żeby znów je uwielbiać.

 

17 minut temu, Dzingi napisał:

A jak się mają carbony do drzewnych? Jeżeli jednym i drugim założymy te same pady, uzyskamy ten sam dźwięk? Przepraszam, ale nie mam czasu by przejrzeć cały wątek żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie :(

Z tym samym kablem i padami różnice są minimalne (choć drzewnianych nie bardzo lubiłem na szmacianych padach, a karbony tak- dziwne to wiem).

Sztoki batmany vs sztoki kawowe - hmmm... kawowe są są dla bardziej hartkorowych wyznawców      hołkoizmu, karbony są trochę normalniejsze.:D

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn, no to Ci się udało:D.

Ale przecież mówiłem, że będę wracał do normalności :ph34r:, wypisuję się z hajendów, tego obłędu i siedzę tu jeszcze tylko w oczekiwaniu na Twoją recenzję soni. Piszże, bo się ściemnia. Dla zabicia czasu pocisnąłem już nawet Arthassowi:woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego chcesz sie jeszcze dowiedziec o z1r czego sam nie wiesz? ;)

 

A tak serio to myslalem ze po tym jak staxy przeciazyly Ci synapsy (na ludzi niegodnych i z nieczystym sumieniem elektrostaty moga tak podzialac) odetkalo Ci uszy ze polubiales sie z soniaczami ale widze ze jednak do ciemnogrodu Cie ciagnie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio (?) się przyznać ale mam i kawy i batmany, różnica jest słyszalna, te pierwsze są ciemniejsze i bardziej gęste, z kablem faw hybrid to już w ogóle ciemność ciemności, dla mnie granie tak przyjemne  tak relaksujące i tak wciągające, że odpływam za każdym razem, zwłaszcza przy wokalach damskich (Norah Jones, Rebecca Pidgeon itd).

Kocham te słuchawy i nie sprzedam ich nigdy. Carbony wypożyczam bratu ale tylko WYPOŻYCZAM ;]

Ciekawi mnie bardzo jak brzmią te soniacze ale raczej nie będzie mi dane ich posłuchać, chlip :(

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności