Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 minut temu, LuQi napisał:

Janusz i jak dźwiękowo? Zmienia coś względem oryginału?

 

Ps. Fajne etui na Pionka ;)

Coś tam zmienia, ale po 11h w busie, nie biorę się za dokładne porównania. Wydaje mi się że największa różnica jest na średnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jd1210 napisał:

 

Coś tam zmienia, ale po 11h w busie, nie biorę się za dokładne porównania. Wydaje mi się że największa różnica jest na średnicy. 

 

Czyżbym widział blizny na Twoich NHC? Czy to tylko światło się tak odbija, czy może jestem ślepy ... he, he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

 

Czyżbym widział blizny na Twoich NHC? Czy to tylko światło się tak odbija, czy może jestem ślepy ... he, he

światło od lampy albo okna, dalej jak nówki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

Moje drewniaki to blizny mają. Ale chyba im to nawet pasuje.:D

Takie kupiłeś, sam ich nie okaleczyłeś. I tak dźwięk najważniejszy. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chico99 napisał:

 

Są trochę jak ja, po przejściach ... Ale sprawne i gotowe ...

W naszym wieku to chyba wszyscy są po jakiś przejściach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MPM napisał:

Znowu klubowicze sie zebrali...... a zeby bylo w temacie - zestaw zacny brakuje co by kabelek byl w ciemnym oplocie....

Kabelek po dużej taniości, jako zastępstwo w razie awarii. I taki mały test na reakcję Howków przy zmianę okablowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MPM napisał:

Znowu klubowicze sie zebrali...... a zeby bylo w temacie - zestaw zacny brakuje co by kabelek byl w ciemnym oplocie....

 

Tryśnie go czarnym matem i będzie gitara.

15 minut temu, kartonik napisał:

NH - klub seniora :P

 

Taaa ... hawki dla głuchych jak pień, starych dziadów ... he, he

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie rzecz biorąc same staruchy słuchają, coś w tym musi być. Oczywiście są wyjątki potwierdzające tą regułę. ?

 A na poważnie to mam je na uszach właśnie, słucham sobie Triosence - one summer Day, mioodzio.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, audionanik napisał:

Ten mi się podoba. Zastanawiałem się jeszcze nad chromowanym, ale chyba jest zbyt ekstrawagancki.

4dfe64c4805da36f42d3fe1eb262874f.jpeg
 

No i jest półeczka na holki i mojo.

 

Mam alufelgi do tego modelu. Jak coś to PM.

I uważaj, pojazd jest niebezpieczny dla zbyt młodych kierowców. Na łukach nadsterowny i mogą Ci, z półki, zabawki pospadać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

217 stron.. :o 

Mógłbym prosić o krótkie porównanie Hawków drewnianych do Carbon oraz do Owli? Oraz co się zmienia po tych 200-300h, tak w pigułce? Tyle tu treści, że to ponad moje siły wszystko nadrobić. Zastanawiam się czy są w stanie wyprzeć uwielbiane przeze mnie PM-3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adriano2510 napisał:

217 stron.. :o 

Mógłbym prosić o krótkie porównanie Hawków drewnianych do Carbon oraz do Owli? Oraz co się zmienia po tych 200-300h, tak w pigułce? Tyle tu treści, że to ponad moje siły wszystko nadrobić. Zastanawiam się czy są w stanie wyprzeć uwielbiane przeze mnie PM-3...

 

To całkiem ciekawa lektura, nie da się w pigułce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności