Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, timecage napisał:

O a jak ja tego typu rzeczy piszę to mnie obrońcy życzliwości forumowej atakują :ph34r:.

 

Swoją drogą zamawiał ktoś pady za pośrednictwem TopHIFI? Ile to kosztuje za parę? Bo zapasowe skórki już mam, zapasowe hybrydy by się przydały.

Też bym przygarnął, podpinam się pod pytanie. :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

I jeszcze jedno polecę, teraz nagminnie słucham tej kombinacji.

Mój leciwy note 4 plus xd10 poke czyli kanapka, z NH, i nie tylko, synergia zjawiskowa.

 

Note nie mam (obecnie s8) ale chyba wolę spasować ze słuchawkami jednak sam odtwarzacz. Zastanawiam się jeszcze ewentualnie nad Dragonfly.

Potestuję, zobaczymy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, velone napisał:

 

Note nie mam (obecnie s8) ale chyba wolę spasować ze słuchawkami jednak sam odtwarzacz. Zastanawiam się jeszcze ewentualnie nad Dragonfly.

Potestuję, zobaczymy... :)

 

redme note 4:P

Miałem jednocześnie DF reda i xd10 poke. Został u mnie poke. Cena porównywalna, a jakość i funkcjonalność po stronie poke.

7 minut temu, saudio napisał:


Tak z boku, czytałem i podziwiam największego adoratora i oczekującego adoracji;)

 

Nie no, to o mnie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chico99 napisał:

redme note 4:P

Miałem jednocześnie DF reda i xd10 poke. Został u mnie poke. Cena porównywalna, a jakość i funkcjonalność po stronie poke.

 

W takim razie poke dopisany do listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po urlopowej przerwie założyłem na głowę NHC i przyjemność ze słuchania psuje mi ich nadmierna "pogłosowość".

Ale, ale, potrzeba matką wynalazków i popełniłem tak na szybko, oto taką zbrodnię na słuchawkach.

Moje pierwsze subiektywne wrażenia to zmniejszenie pogłosu, wyrównanie nieco basu oraz lekkie rozjaśnienie góry.

 

IMG_20180802_180630.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kartonik napisał:

Ale, ale, potrzeba matką wynalazków i popełniłem tak na szybko, oto taką zbrodnię na słuchawkach.

 

Zbrodniarz... aż mnie ciarki przeszły :P

Moje nadal w trakcie wygrzewania i po początkowej zmianie interkonektu na srebro teraz wróciłem do swoich ulubionych Cardasów. Ja chyba nie chcę rozjaśniać swoich Hołków :)

Edytowane przez velone
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kartonik napisał:

Po urlopowej przerwie założyłem na głowę NHC i przyjemność ze słuchania psuje mi ich nadmierna "pogłosowość".

Ale, ale, potrzeba matką wynalazków i popełniłem tak na szybko, oto taką zbrodnię na słuchawkach.

Moje pierwsze subiektywne wrażenia to zmniejszenie pogłosu, wyrównanie nieco basu oraz lekkie rozjaśnienie góry.

 

 @Perul Ci nie przepuści, konkurencję mu robisz.:P

PIERWSZE MODOWANE NH !!!

Antireverberation MOD :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

O a jak ja tego typu rzeczy piszę to mnie obrońcy życzliwości forumowej atakują :ph34r:.

 

Swoją drogą zamawiał ktoś pady za pośrednictwem TopHIFI? Ile to kosztuje za parę? Bo zapasowe skórki już mam, zapasowe hybrydy by się przydały.

 

TopHiFi ceni sobie skórki i hybrydy na 250zł za parę.

 

Godzinę temu, velone napisał:

 

Szukam dobrego DAP'a do NHC i zastanawiam się jak X7II zgrywa się z naszymi ulubieńcami?

 

Polecam :)

 

Edytowane przez LuQi
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LuQi napisał:

 

TopHiFi ceni sobie skórki i hybrydy na 250zł za parę.

 

Hybrydy najlepsze? Jeśli chodzi o dźwięk?

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LuQi napisał:

Niestety, ale na hybrydach nigdy nie słuchałem, ani NHC ani obecnie posiadanych przeze mnie Owli, ale jestem ciekawy jaka jest różnica w dźwięku. Owli słucham na skórkach.

Też NHC na skórkach słucham. Wydaje mi się, że wcześniej w temacie ktoś polecał hybrydy. A doszukać się tego teraz nie będzie się chciało. :D

2 minuty temu, LuQi napisał:

To może zrobimy jakieś hurtowe zamówienie na pady i dostaniemy jeszcze jakiś rabat :D

Czytasz w moich myślach, prorok czy co? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kartonik napisał:

Po urlopowej przerwie założyłem na głowę NHC i przyjemność ze słuchania psuje mi ich nadmierna "pogłosowość".

Ale, ale, potrzeba matką wynalazków i popełniłem tak na szybko, oto taką zbrodnię na słuchawkach.

Moje pierwsze subiektywne wrażenia to zmniejszenie pogłosu, wyrównanie nieco basu oraz lekkie rozjaśnienie góry.

 

IMG_20180802_180630.jpg

 

To Owle jednak nie takie złe? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LuQi napisał:

Niestety, ale na hybrydach nigdy nie słuchałem, ani NHC ani obecnie posiadanych przeze mnie Owli, ale jestem ciekawy jaka jest różnica w dźwięku. Owli słucham na skórkach.

Skórkowe pady to najmniejsza scena i brak powietrza w przekazie, za to uczucie lepszej detaliczności.

Hybrydy są the best...kupować bo nie wiecie co tracicie....he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Skórkowe pady to najmniejsza scena i brak powietrza w przekazie, za to uczucie lepszej detaliczności.

Hybrydy są the best...kupować bo nie wiecie co tracicie....he,he.

Czyli wszystko jasne, dzięki.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności