Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym razie warto być cierpliwym. Miałem długo HD800, to świetne słuchawki, ale nie lubiłem słuchać w nich muzyki, mimo że chyba są wzorem wygody. Zawsze mi coś nie pasowało i nie sprawiało przyjemności. Teraz mam problem żeby przestać słuchać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po 15 godzinach grania Meze 99 ciągle lepsze.

To wygrzewanie to prawdziwa mordęga...

Ile dni jeszcze, zanim dobrze grać będą... Trzy tygodnie?

Nie dam rady, nie wytrzymam...

 

Wysłane z drogi

 

Informuj nas, ciekawe co powie Soundman1200 jak za miesiąc meze nadal będą lepsze ;)

 

Bym zamienił zaraz na Meze ale...no tak, za małe, pady mało głębokie, i zamknięte jednak, wolę półotwarte, mniej męczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha...ano niestety, trzeba się pomęczyć. Moje zagrały dopiero na poziomie po 3 tygodniach i 2 dniach wygrzewania.

Gdzie średnio tak ok. 12/14h dziennie grały, tak że...

Za to na końcu grają tak że mucha nie siada, topowce muszą się bać :)

Patrząc tak realnie na brzmienie Hawków to Audioquest robi niezły prezent klientom,

dał cenę dwa razy niższą niż ich właściwa pozycja na rynku, w stosunku do możliwości.

Piękna sprawa, tylko się cieszyć :ph34r:

Nie pisz takich postów, bo jeszcze zwiększą cenę jak z HD800 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przyznaję się, Audioquest mnie wynajął do zachęcania Hawków.. :)

Dają mi 100Euro za każdego namówionego... :ph34r:

Szkoda że tak nie ma, ale kto by takiego wariata jak ja brał na serio... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 godzinach grania Meze 99 ciągle lepsze.

To wygrzewanie to prawdziwa mordęga...

Ile dni jeszcze, zanim dobrze grać będą... Trzy tygodnie?

Nie dam rady, nie wytrzymam...

 

Wysłane z drogi

w instrukcji napisali że 150h

tylko codziennie rób przerwy aby efekt się utrwalił

opyl meze skoro kupiłeś prawie 2x droższy sprzęt i chcesz aby się spodobał ;)

instrumenty dęte grają bliżej w meze?

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Korci mnie ich chociaż posłuchać :) Zajdę do top hi-fi, mam nadzieję, ze mają wygrzane, ale to za jakiś czas, jak mi przyjdzie pewien grajek z innego świata rodem... :)

Mnie po tych wszystkich opisach podobnie korci :)

Brakuje mi w moim słuchawkowym haremie (jedyne 13 par) analogowych słuchawek. Po sprzedaniu hd 650 powstała u mnie pustka,

Ostatnim analogowym zestawem było dla mnie zestawienie D7100 (raczej jeszcze wtedy niewygrzane) z AK 120 i C4.

Hawki wydają się idealnymi słuchawkami analogowymi. Przynajmniej z opisów.

 

I coś mi się wydaje że bezpardonowo będą walczyły o miano pierwszych w tym Haremie, wyłączność na wszystkie noce :)

A swoją drogą mieć 13 słuchawek i ani jedna grająca analogowo, to smutne tak się męczyć :P

Takie HE500 też nie analogowe?...ja bym je zaliczył. Tylko po jasnej stronie.

 

Możliwe, że wygryzą inne :) Lubię mieć urozmaicenie i jedną parą chyba dość szybko bym się znudził.

Do HE-500 mam 2 kable na srebrze. Gdyby dać im miedź, to by trochę przyciemniła dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na odsłuchu. W Top-Hifi. Na wstępie powiem, że super warunki odsłuchu - Tidal Hi-Fi na miejscu razem z dobrym źródłem i ampem.
Zakładam na głowę i ich nie czuję. Są naprawdę fantastycznie wygodne. Nic wygodniejszego na głowie nie miałem. Pady idealne, są lekkie, zero nadmiernego nacisku.
Jeśli chodzi o dźwięk to...
Jest to zupełnie coś innego. Czy jest to ewenement w świecie słuchawek - z tego co odsłuchiwałem to zdecydowanie tak. Dlaczego?
Brak nadmiernego wyostrzenia, na początku wydaje się że brak jest najwyższych częstotliwości. Kiedy pojawiły się dzwoneczki i hihaty to wiedziałem już o co chodzi. Wokale są po prostu naturalne - jak wokale niższe to są.
Scena - idealnie. Nie jest rozdmuchana jak w TS-ach ani zbyt duża jak w K7XX/Q701.
Bas też super. Jest go więcej niż na moich aktualnych Focalach. Sprawia to większego banana na gębie, bo jest on naprawdę dobry.
Pięknie też ma się sprawa z kontrastem i współgraniem jeśli chodzi o gęstość i przestrzeń w nagraniu.
Krótko podsumowując, bo wybiorę się jeszcze raz na odsłuch, żeby się upewnić:
Świetne słuchawki, hype uzasadniony. Nie są to monitorowe słuchawki i takie w założeniu nie miały być. Grają... organicznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem Hawków to polski dystrybutor podniósł ich cenę. Teraz kosztują 2599, ale na allegro mają jeszcze jedną sztukę w cenie 1999.

 

http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audioquest-nighthawk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypuszczeniu nowych padow cena moze jeszcze podskoczyc. Z tego co czytalem to nie tylko u nas sporo osob tylko z tego wzgledu czeka z kupnem.

To niech biorą te z allegro, bo taniej raczej nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bakus wykrakał :D

 

Tak swoją drogą, to nie powiem - ciekawie jawią się te słuchawki z waszych opisów. Pewnie gdybym się nie ustatkował jeśli chodzi o słuchawki (co prawda kupiłem ostatnio FA-003 Ti ale jakby nie patrzeć to niejako rozwinięcie HM5), to bym na Hawki odkładał. Tyle tylko, że ja preferuję całkowicie zamknięte słuchawki jednak. No ale skoro one takie dobre, to kto wie - może i bym zmienił nieco swoją audio-filozofię. No ale to wciąż "gdyby".

 

Tylko to nieszczęsne wygrzewanie :D Skoro takie Grado wygrzewa się 1000h, to może warto jednak poczekać, bo może jeszcze się okaże, że nie takie fajne jednak te Hawki :P Czego właścicielom oczywiście nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po wypuszczeniu nowych padow cena moze jeszcze podskoczyc. Z tego co czytalem to nie tylko u nas sporo osob tylko z tego wzgledu czeka z kupnem.

Jest gdzieś oficjalne info n/t tych padów?

 

 

http://www.head-fi.org/t/749762/audioquest-nighthawk-impressions-and-discussion-thread/2700#post_12590906

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem Hawków to polski dystrybutor podniósł ich cenę. Teraz kosztują 2599, ale na allegro mają jeszcze jedną sztukę w cenie 1999.

 

http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audioquest-nighthawk.html

No te 2,6tys to akurat "normalna cena " , czyli te 599$ ile płacą ludzie na zachodzie.

Więc brać póki okazja za te 2tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie kupiłem za 1999, powiedziałem, że na allegro za tyle sprzedają i pan za tyle mi sprzedał...

Bez zmian w dźwięku, bas mgłą przysłania wszystko...

 

Wysłane z drogi

:D czeka cię męka ,ale cierpliwości

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie kupiłem za 1999, powiedziałem, że na allegro za tyle sprzedają i pan za tyle mi sprzedał...

Bez zmian w dźwięku, bas mgłą przysłania wszystko...

 

Wysłane z drogi

Do 150h to tragicznie grają...wolałbym już 990pro albo Edition od Hawków :)

Ani to sceny żadnej niemal,bas rozlazły i za mocny, wokal niewyraźny..brrr.

Za to na końcu...nawet mnie ,gościa co już miał rezygnować ze słuchawek na powrót zaraziły swoim graniem.

Nawet jeszcze Hawków nie spłaciłem w pełni , takie cuda,wianki... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po 15 godzinach grania Meze 99 ciągle lepsze.

To wygrzewanie to prawdziwa mordęga...

Ile dni jeszcze, zanim dobrze grać będą... Trzy tygodnie?

Nie dam rady, nie wytrzymam...

 

Wysłane z drogi

w instrukcji napisali że 150h

tylko codziennie rób przerwy aby efekt się utrwalił

opyl meze skoro kupiłeś prawie 2x droższy sprzęt i chcesz aby się spodobał ;)

dente instrumenty grają bliżej w meze?

 

Chodziło Ci o to, czy dęciaki potrafią zagrać twardo, półtwardo, al dente? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności