Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wrażenia z porównania do oryginalnych

Sorry, źle się wyraziłem. Nie próbowałem innych, ale wiem, że pasują. Są jeszcze tańsze opcje na Ebay, które linkowałem parę stron wcześniej.

Osobiście nie widzę sensu kombinowania z kablami, prędzej z padami, jak je wypuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku to dramat ,potem niewiele lepiej :D

Hehe, czytam ten wątek bo tyle kontrowersji mało które słuchawki wzbudzają.

Miałem je nawet przez chwilę, i je odrzuciłem. A teraz się ponownie zastanawiam. Gdzieś można je dostać w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku to dramat ,potem niewiele lepiej :D

Nie no,jakby było niewiele lepiej od dramatu po wygrzaniu to bym o nich nawet nie pomyślał...heh.

Miałem super wygrzany model u siebie i...zdziwienie,gdzie te ciemne ,zamulone słuchawki, z dudniącym basem?

Hołki mają w sobie to coś, co powoduje że nie są nudne, w Rocku to nadal najlepsze słuchawki jakie słyszałem...

Na alledrogo wystarczy spojrzeć, wreszcie słuchawki tańsze w Polsce niż w USA!

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Porównywanie Hawków do HE-6 czy LCD-3 jest sporym nadużyciem.

To zupełnie inna liga.

To jakby porównać cios boksera wagi koguciej, do boksera wagi open.

Jeden i drugi potrafi przypirdoooolić, tylko po pierwszym wstaniesz trochę później, a po drugim możesz nie wstać wcale.

 

Mógłbyś wyróżnić na czym polega ta "inna" ligowość ?

czyżby chodziło tylko o cene i gdyby kosztowały 2x tyle co LCD3 to już byłyby tą samą ligą :) ?? czy może poziom wyżej ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Porównywanie Hawków do HE-6 czy LCD-3 jest sporym nadużyciem.

To zupełnie inna liga.

To jakby porównać cios boksera wagi koguciej, do boksera wagi open.

Jeden i drugi potrafi przypirdoooolić, tylko po pierwszym wstaniesz trochę później, a po drugim możesz nie wstać wcale.

 

Mógłbyś wyróżnić na czym polega ta "inna" ligowość ?

czyżby chodziło tylko o cene i gdyby kosztowały 2x tyle co LCD3 to już byłyby tą samą ligą :) ?? czy może poziom wyżej ?

 

Gdybyś przeczytał tekst który cytowałem nad moją wypowiedzią, nie musiałbyś pytać. :)

Cena nie ma nic do tego.

 

Siedzę teraz w Hawkach i słucham dubstepu. Kurcze, gdyby tak założyć jakieś welury, bas miałyby bardzo dobry.

Lubię LCD3 ale przyznaję że w pewnych aspektach Hołki lepsze, bardziej uniwersalne, wygodniejsze...no i cena 4 razy niższa :)

Hawki mają zdecydowanie lepszą górę niż LCD-3 :)

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę na Head Fi o Hołkach, tam już pady zakładają welurowe do nich, zmienia się przekaz na jaśniejszy i bas uspokaja.

Ale Audioquest jeszcze nie wypuścił swoich firmowych padów na welurze do Hołków?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z mojo było troche za kolorowo, z oppo ha-2 wokale troche wycofane i za basowo, ze scarlett 2i4 i ican se tonalnie bardzo fajnie, ale scena/napowietrzenie gorzej, z idac2 rewelacja, podobało mi sie najbardziej w kazdym aspekcie z wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nh & mojo to musi być masakra..

W jakim sensie, bo sluchalem?

Również słuchałem i było daleko od masakry. Chyba, że w pozytywnym sensie.
Znaczy że Mojo to jednak dobry sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności