Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym roku ma nadejść nowy zawodnik.

http://nighthawk.audioquest.com/

updates-640.jpg

O dźwięku nic na razie nie ma, a wygląd... nie potrafię uchwycić, czy są obleśne czy nadzwyczaj urodziwe.

 

Nieco więcej tutaj:

http://www.head-fi.org/t/741957/audioquest-nighthawk-headphone-unveiled-today

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko ! "Płynne drewno " .

Se chłopaki ułatwili robotę, będą jechać na wtryskarkach aż będzie grzmieć ;-)

 

 

edit :

 

No, jak poczytałem o technologii, którą zresztą rozdmu****ą jak mogą ;-) to tanio nie będzie.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynne drewno wytwarzane przez moczenie w drewnianej wodzie przez tysiące lat.

Byle nie były zamulone przez to moczenie, przez tysiące lat w rzekach amazońskich.

Tym się nie martwią nie dla psa kiełbasa :) ma być elitarnie drogo bo materiału mało:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,
miałem kilka dni AudioQuest NightHawk w domu.
Użycie zamiast skóry weluru dałoby najbardziej wygodne słuchawki jakie miałem kiedykolwiek na głowie.
Oczywiście w pozycji siedzącej oraz leżącej.
Gdyby cena była na poziomie 1,5-1,7k zaryzykowałbym zakup przed pojawieniem się wielu recenzji od "specjalistów".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak opiszesz ich dźwięk, jest do czegoś podobny?

Nie jest podobny do żadnych znanych mi słuchawek. Nie mogę wydawać żadnej opinii bo słuchawki miały wygrane 20-25h.

Wiem na podstawie Grado co dzieje się ze słuchawkami po kilku miesiącach grania.

 

Kolega przyniósł mi nówki SR80e do przerobienia (drewno, kable) to myślałem, że są popsute vs moje 80i.

 

Jak widać jestem fanem grania Grado i to niższych modeli, a ostanie zdanie z poprzedniego postu to zwyczajne ryzyko,

ale jak napisałem przy niższej cenie podjął bym je -to musi dobrze świadczyć o produkcie.

 

Dodam tylko, że założenie ich w sklepie może skończyć się uśmiechem na twarzy najpierw pozytywnym -wygoda,

później negatywnym -dźwięk, zakładając, że są prosto z pudełka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ryka nie ma za bardzo trafnych recenzji i poczekalbym na cos pewniejszego.

 

Pomijając już to, że pisze jakieś epickie elaboraty o d..ie Maryni, a jeżeli nawet na temat to z taką metaforyką, że klękajcie narody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności