Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 300zł, tłumiące, do elekro/DnB/Dubstepu


Malza

Pytanie

Witam, proszę mnie nie okrzyczeć za nieposłużenie się wyszukiwarką - szukałem. Zwróćę się do Was bezpośrednio.

Szukam doków do max 300zł, które ładnie będą mi tłumiły hałasy(jeżdżę dużo pociągiem), nadadzą się do muzyki elektronicznej, drum&bassu, dubstepu oraz pochodnych techno.

Przykładowe piosenki jakich lubię słuchać:

 

SAIL - AWOLNATION: http://www.youtube.com/watch?v=JaAWdljhD5o

 

Disclosure - You & Me (Flume Remix):

http://www.youtube.com/watch?v=OUkkaqSNduU

 

 

Zależy mi na mocnym bassie, żeby grały ciepło, dość dynamicznie oraz(nie wiem czy dobrze wytłumacze) coś na zasadzie przestrzeni, jakbym bym w jakiejś hali i leciała muza super jakości.

Aktualnie posiadam SoundMagic e10 - szczerze? No nie zadawalają mnie w zupełności, już coś zaczęło mi trzeszczeć, ciśnienie się nie zawsze reguluje, mają 2 lata. Grały mi z grajkiem iRiver t9 - przestał działać po półtorej roku.

 

Szukam także grajka do 300zł, który będzie fajnie współgrał :)

 

Dziękuję z góry za propozycje :)

 

Edytowane przez Malza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak dołożysz kilka dyszek u mnie mozesz mieć Monster Turbiny nowe. Wydaje mi sie, ze za ta cene zdeklasuja wszystko co bedziesz miał tu podane. To raczej Polka yamah eph 100 i wyżej, o czym mozesz poczytać.

 

Jesli jednak nie mógłbyś zwiekszyć budżetu, to faktycznie te Shurki SE215 to podobno fajne słuchawki. Ja byłem tez bardzo zadowolony z moich SM E10.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za propozycje:) Pod uwagę biorę Shure SE215 Clear, cena: 339zł.

Jak pisałem wyżej, poszukuję również odtwarzacza, po przeszukaniu dość znacznej cześci forów, prawdopodobnie wybiorę Fiio x1. Z tego co przeczytałem x1 lubuje w dość wąskiej gamie doków. Z doświadczenia moglibyście mi jakieś polecić pod ten odtwarzacz? I czy Shure se215 będą się ładnie zgrywały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności