Jump to content

Za darmo oddam

truskawkowetango

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Oddam voucher na Tidal premium (nie hi-fi) na 60 dni dla nowego konta. Najpierw realizujemy voucher na stronie poniżej, potem się rejestrujemy. 

my.tidal.com/voucher

Kod: SR9X8KGCZA

Kto pierwszy, ten lepszy

• Like 1

Oddam kilka par słuchawek dokanałowych, które przerywają w jacku:

Level In, Philips 3590 (wersja z owalną tulejką), jakieś tańsze Senki Cx oraz jakieś takie Fostexy (te02?)

Do tego zmęczone życiem, rekablowane Philipsy Shp5401. Wszystko za koszt przesyłki i 'na piwo'. Powiedzmy 25 zł

Jak ktoś chce to może sobie za opłatą wysyłki wziąć to odemnie - ponoć może działać jako transport dla Mojo. Sam gra jak połączenie DX150 z Iriverem T5, czyli grajka z kalkulatorem :) 

• Like 1

10 godzin temu, requal napisał:

Jak ktoś chce to może sobie za opłatą wysyłki wziąć to odemnie - ponoć może działać jako transport dla Mojo. Sam gra jak połączenie DX150 z Iriverem T5, czyli grajka z kalkulatorem :) 

Myślę WTF?! Przecież miałem go od Ciebie kupić.. myślałem że mnie olałeś a sprawdzam i jest wiadomość której nie widziałem. Idiotyczna sytuacja.. "LOL" 

• Like 1

1 minutę temu, ALTON napisał:

Myślę WTF?! Przecież miałem go od Ciebie kupić.. myślałem że mnie olałeś a sprawdzam i jest wiadomość której nie widziałem. Idiotyczna sytuacja.. "LOL" 

Koledzy @yesoos1999i @requal zamiast rano wypić solidną dawkę witamin (picrel poniżej) to na swoje nieszczęście weszli w ten wątek... xD

Btt12AGCYAEWO7R.jpg

• Like 1

9 godzin temu, adikadik napisał:

Koledzy @yesoos1999i @requal zamiast rano wypić solidną dawkę witamin (picrel poniżej) to na swoje nieszczęście weszli w ten wątek... xD

Btt12AGCYAEWO7R.jpg

Sytuacja.. No może nie ma czego żałować.

Nie pije alkoholu kolego. 

• 2 months later...

Oddam jakieś sluchawki, jakieś kable. To co na zdjęciu. Inpost 15zł20200410_081458.jpg

Edit: jeszcze to dla kogoś kto sie zna, gdyż ten zasilacz chyba ma problem z diodami prostowniczymi, bo waha się napięcie. Reszta jak widać.

Koszt przesyłki Inpost 15zł.

15865002283346290601593265483529.jpg

20200410_082435.jpg

Edited by requal

26 minut temu, glan_ik napisał:

Pudło bym chętnie przygarnął

@Roni11 był pierwszy. Nieaktualne w całości..