Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Na audiofilski kabel w sam raz ;).

attachicon.gif7228327036_9804361c0e_o.jpg

To tylko zdjęcie jakie mi się skojarzyło z tym kabelkiem w poście powyżej ;).

Za błędy trzeba płacić. Zawarliśmy umowę od darowizny i ogólnie to podlegasz pod paragraf kodeksu podrwórkowego "kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera".

10425101_310889375756835_184086693399840

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarła paczka z Fischerami. Pierwsze wrażenie... Słaaaabo, bardzo. Muł i brak klarowności, bas "boomy", ciiiicho strasznie (32 omy? Serio?),

 

...a z ciekawości przyłożyłem luzem pady z Pro80. Różnica jest powalająca. Jeszcze nie słyszałem żeby jakikolwiek mod tak skrzywdził słuchawki. Po wyjęciu wacików sprzed przetworników jest znacznie lepiej, ale i tak na padach Pro80 brzmią lepiej - oddalenie przetwornika od uszu totalnie im nie służy. Kwestia gustu i tak dalej, ale totalnie życie te nauszniki straciły po modzie ;)

 

Posłucham ich parę dni i polecą w dalszą podróż. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarła paczka z Fischerami. Pierwsze wrażenie... Słaaaabo, bardzo. Muł i brak klarowności, bas "boomy", ciiiicho strasznie (32 omy? Serio?),

 

...a z ciekawości przyłożyłem luzem pady z Pro80. Różnica jest powalająca. Jeszcze nie słyszałem żeby jakikolwiek mod tak skrzywdził słuchawki. Po wyjęciu wacików sprzed przetworników jest znacznie lepiej, ale i tak na padach Pro80 brzmią lepiej - oddalenie przetwornika od uszu totalnie im nie służy. Kwestia gustu i tak dalej, ale totalnie życie te nauszniki straciły po modzie ;)

 

Posłucham ich parę dni i polecą w dalszą podróż. :)

Fakt, to była trzecia wersja modu. Mod Manuela Fisherom nie służył całkowicie, w tej wersji było imo nieźle - na wzmaku, bo ten mod wymaga dobrego napędzenia (ścisza słuchawki) z ipoda było za cicho. Waciki na przetworniki szły, żeby uciszyć sybilanty. Jak je głośniej na wzmaku rozkręcisz, waciki będą chyba niezbędne :)

Ale o ile w d1001 byłem bardzo zadowolony z efektów, tutaj, rzeczywiście, słabo. :(

Właściciel najwyżej sobie przerobi po swojemu, bo ostatecznie odciąć jedną parę padów zawsze można ;)

p.s.

 

Ja uczciwie już opisywałem dawno temu, jak podstępny jest mod Manuela i jakie miałem z nim kłopoty w szczególności z fisherami:

żeby nie było: wszystko od dawna jawne http://muzostajnia.wordpress.com/2014/07/27/modowanie-na-sniadanie-d/

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, żeby nie było, jestem bardzo wdzięczny za możliwość przesłuchania i broń Boże nie mam żadnego żalu itd! :)

 

Mod można cofnąć jak się chce, a słuchawki są naprawdę niezłe. Lubię lekką V-kę, ale rozumiem czemu chciałeś się jej pozbyć. Lubie też granie "w głowie", i przestrzeń rozlaną na boki bardziej niż w głąb. No i Fiio E07k do miana "wzmacniacza" sporo brakuje mimo wszystko :)

 

Dzięki za możliwość poszerzenia swojej wiedzy, i myślę, że kolega u którego słuchafony wylądują będzie zadowolony.

 

Spróbowałbym podnieść pady oryginalne np. husteczką zwiniętą w rulon i upchniętą pomiędzy pady a ich gąbkę. W CAL! taki prostu zabieg poprawił mocno scenę :)

 

Howgh!

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagi Fischerów ciąg dalszy. ;) Dział offtopic, więc offtopikuje bez wstydu.



Powoli przekonuje się do modu Manuela na FA-004. Nie nadaje się do mocnej muzyki (bas dosyć mocno się psuję, traci atak i staje się lekko plastikowy, trochę znika średnica), szczególnie przy gitarowej ścianie dźwięku się gubi, ale do lżejszych... Elektronika, szerokie utwory np. Depeszów... Daje radę, scena się pięknie otwiera. :)



Nauszniki robią się dużo mniej uniwersalne, no i troche mniej wygodne (w porównaniu z nałożonymi luzem, dość płaskimi padami od Takstarów).



Coś muszę pomodzić Pro80 żeby je trochę poszerzyć :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sagi Fischerów ciąg dalszy. ;) Dział offtopic, więc offtopikuje bez wstydu.

Powoli przekonuje się do modu Manuela na FA-004. Nie nadaje się do mocnej muzyki (bas dosyć mocno się psuję, traci atak i staje się lekko plastikowy, trochę znika średnica), szczególnie przy gitarowej ścianie dźwięku się gubi, ale do lżejszych... Elektronika, szerokie utwory np. Depeszów... Daje radę, scena się pięknie otwiera. :)

Nauszniki robią się dużo mniej uniwersalne, no i troche mniej wygodne (w porównaniu z nałożonymi luzem, dość płaskimi padami od Takstarów).

Coś muszę pomodzić Pro80 żeby je trochę poszerzyć :)

 

Fishery nie poddają sie modowi Manuela , niestety, nie ma co ukrywać. Wszystkie inne za to, z którymi kombinowałem. - bardzo chętnie. No prawie, bo mod potrafi też zepsuć - wycofać średnicę :D tak miałem w srh1540 :) bardzo nieobliczalny i kapryśny mod...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj,

 

Wczoraj doszły do mnie konsonanse od Manuela, na dźwięku się za bardzo nie znam, ale wszystko co napisane na Muzostajni w sumie się zgadza, granie dość basowe, kabelek fajny z wyglądu, aczkolwiek mikrofonuje. Natomiast zestaw przyszedł jak nówka, wszystko w komplecie, żadnych śladów użycia, tipsów do wyboru w pytę. Doki na razie zostają ze mną, także dzięki @Manu!!!

 

Ale do rzeczy, w związku z tym, że dobro czyni dobro, niebo jest niebieskie i takie tam truizmy, to oddam płyty z mojej stopy za darmo + pokrywam wysyłkę. Święta się zbliżają, zastanówcie się, czy chcecie słuchać kolęd wykonywanych w TV przez Zenka Martyniuka (ostatnio tak było w Święta), czy np. przez chórzystów chóru śląskiego, czy innych ciekawszych śpiewaków;-] No dobra, ja bym wolał Zenka, ale Wy może nie;-] O płytce czyszczącej laser nie wspominam, bo to się zawsze przydaje. Zachęcam do wzięcia, nie wysyłam płyt pojedynczo, tylko wszystkie na raz (bez płyty CAE, bo mi pasuje do podręcznika).

 

Pozdrawiam,

WP_000243.jpg

WP_000239.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, ale nie wydaje mi się, aby kolejność stanowiła podstawę do roszczeń :)

Niech każdy kto tu coś umieszcza sam decyduje komu przesyła przedmiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro nikt nie chce wypasionych CDków, to jeszcze coś z innej beczki. Było dla duszy, to teraz dla ciała, mam nadzieję, że można tutaj, skoro były np. myszki wstawiane?

TRX Basic Training - DVD treningowe

 

Takie DVD jak na obrazku oddam, stan nowy, sprawdzone tylko, czy płytka działa. Koszty przesyłki opłacam. Oddaję samo DVD, przyrządu TRX nie mam i nie wiem, czy coś z tego DVD da się zrobić bez niego, ale patrząc po obrazkach w sieci, to nie jest to jakiś superskomplikowany wynalazek;-]

TRX_jpg_300x300_q85.jpg

Edytowane przez micbud
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności