Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już temat w połowie poza "Oddam" stał się tematem "Przygarnę", to ja kiedyś słuchałem LCD-2 i bardzo mi się podobały, więc jakby ktoś miał i by mu się kurzyły, to wiecie.

 

LCD-3 jak coś też wchodzą w grę ostatecznie

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyłączam się z miłą chęcią...

Oddam:

- Fisher audio silver bullet - w woreczku, komplet,

- Fisher audio consonance - j.w.

- superlux hd381 - komplet, opakowanie nieoryginalne

- fisher audio Fa-004 z modem Manuela w oryginalnym woreczku https://muzostajnia.files.wordpress.com/2014/07/image41.jpg

- denon d1001 z Modem Manuela w worku od superlux http://muzostajnia.wordpress.com/2014/06/21/d1001-cal-do-d600-modem-manuela/

- interconnect 2xRCA - 2xRCA, zwykły za 10 PLN czy 15, ale wykonany przyzwoicie, solidny. sztuk dwie, chyba

Na razie tyle.

Wysyłam po cenie KW pocztą polską priorytetem.

Zastrzegam sobie prawo wyboru osób, którym sprezentuję w.w. rzeczy. NIE decyduje kolejność zgłoszeń, tylko stan/ilość posiadanego sprzętu. Chciałbym obdarować tych, którzy niewiele mają. Nie wiem , czy tutaj tacy są...

Wysyłka najwcześniej w przyszły wtorek.

OFERTY proszę tylko na PW. Odpowiem dopiero wieczorem, kiedy wybiorę. Ja decyduję, co komu, zgodnie z tym, co napisałem wyżej, nie kolejność zgłoszeń, rezerwacje, etc.

 

d1001 z Modem Manuela, nie są już portable, nie były też połamane - ADIKADIK posłucha - pośle dalej do PANATAKI, który posłucha i pośle dalej do LOATHE, którego dziewczynie spodoba się dźwięk a nie spodoba wygląd i ten pośle dalej do DFLT, który po pielgrzymce forumowej d1001 zaopiekuje się nimi na stałe.

fa-004v2 z Modem Manuela , też nie są już za bardzo portable, bo to kosmitki :D - CHILLI posłucha i wyśle do UNTITLED, który je zatrzyma.

Więcej osób było zainteresowanych d1001 i fa004v2 - jeśli byłyby wciąż zainteresowane, ale tylko odsłuchem, jak wyżej z przesyłką dalej, to proszę już męczyć kolejnych w kolejce... Moją wolą jest, by na stałe zagościły odpowiednio u DFLT i UNTITLED

hd381 - otrzymuje FINGER

Silver Bullet - GORION

Consonance - MICBUD

IC 2xRCA-2xRCA - BREWAMATOR

 

Ja pokrywam wysyłkę. Dlaczego? Jak komuś nie przypasuje prezent, niech wysyła dalej (i też płaci za przesyłkę)

Poproszę pierwszych z listy o adresy do wysyłki. Wysyłam Pocztą Polską priorytetem w poniedziałek.

Czuwaj!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ten tekst był raczej półserio - sądząc z emotki.


Kilka płytek:

 

single

Take That - Sure

Blur - The Observer

Mariah Carey - Without You

Blur - Tender

Haddaway - What is Love

 

Albumy

Best of the Rat Pack (Martin, Sinatra, Davis Jr.)

M J Blige - No More Drama

Fat Boy Slim - A Break From The Norm

The Corrs - Talk On Corners

Sammy Davis JNR - Hey! won't you play?

Will Young - From Now On

THe Offspring - Conspiracy of One (sama plytka, mocno zjechana ale czyta bezproblemowo)

 

W Łodzi możliwy odbiór osobisty.

 

O stan konkretnych plytek pytac (od sredniego do bdb) - ship po Twojej stronie.

Edytowane przez iMpus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna idea Truskawkowetango. Chciałbym się przyłączyć.
Do oddania mam doki (dość stare ale stan bardzo dobry - 3 pary tipsów, używane tylko średnie) Sony MDR-EX51LP. Do pokrycia koszt wysyłki.
Zgłoszenia proszę podsyłać na PM.
Jedna uwaga, to są bardzo małe doki (ale grają rewelacyjnie jak na swój rozmiar), raczej dla osób z mniejszymi uszami - proszę wziąć to pod uwagę.
Warunkiem jest podanie adresu do wysyłki, login szczęśliwca podam w tym wątku (do weryfikacji przez forumowiczów), oraz prośba o zostawienie komentarza na temat tych słuchawek.
Jeśli nie będą się podobały to proszę o ponowne ich wystawienie w tym wątku albo przesłanie do następnej chętnej osoby.
Pozdrawiam i zapraszam chętnych na PM.
--EDIT--
Słuchawki jadą do użytkownika:

atom_

miłego słuchania :)

Edytowane przez Finger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowa oferta : mam do oddania 2 zaproszenia do usługi Google Inbox by Gmail. Jak ktoś chętny to proszę o podanie swojego Google'owego maila na PW

 

Wysyłane przy użyciu TapaTalk

 

Edit : zaproszenia rozdane użytkownikom : all999 i kuba2915

Edytowane przez v4n
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cieszę się, że temat się podoba :)

Ba, nawet 9 osób już go obserwuje.

Może warto o wpis w regulaminie, że rzeczy poniżej pewnej wartości wiszące w komisie (np 5 miesięcy) należy oddać :) - a dobrowolną wpłatę kupującego na fundację czy cuś :)

Oczywiście znajdą się osoby, co zjedzą mnie za taki pomysł - bo komis to komis. Ale trzeba przyznać, że czasami dobrze jest coś zrobić dla kogoś, jakaś atmosfera lepsza się wprowadza na forum :D

Trochę za daleko posunięta idea. Niech zostanie tak jak jest. Dzielenie się z innymi jest fajne, ale tylko kiedy osoba dzieląca się robi to z własnej decyzji. Inaczej jest to g*wno warte i nie służy szerzeniu dobrych emocji.

 

Oddam:

Etui od Phiaton PS200

Silikonowe Etui na Sansa Clip Zip - 5 pierwszych osób zostały 4 3 1do wzięcia

Splitter Jack 3.5mm ok. 50cm pozłacane końcówki, ekranowy, solidnie wykonany, lekki defekt wizualny

Hercules Fortissimo 7.1 - muszę sprawdzić czy jest sprawna, bo u mnie był problem z wykryciem urządzenia. Należy pamiętać, że karta ma częste problemy z wykryciem przez nowsze systemy Windows od Visty w górę. Poza tym świetne brzmienie. >>> Karta została wykryta na innym komputerze jako nieobsługiwane nieznane urządzenie. Niestety nie miałem dostępu do internety, by ściągnąć sterowniki. Poszedł.

 

Pogrzebie po szafach i postaram się coś jeszcze wrzucić później.

 

PS. Proszę o kontakt PM, nie zaśmiecajmy wątku. Niech piszą tu tylko osoby, które mają coś do zaoferowania. Będzie przejrzyściej.

 

PS2. manuelvetro wiesz co w tym jest najlepsze? Nawet jeśli obdarujesz osobę, która ma dużo sprzętu to będzie czuła potrzebę oddania czegoś od siebie. A jeśli słuchawki się nie spodobają, to nie wyobrażam sobie, by żądała za nie pieniędzy od następnego właściciela :)

 

 

Dalej aktualne. Dla jasności, pokrywam koszty przesyłki.

 

Zostały już tylko 1 szt. etui.

Edytowane przez Arthass
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyłączam się z miłą chęcią...

Oddam:

- Fisher audio silver bullet - w woreczku, komplet,

- Fisher audio consonance - j.w.

- superlux hd381 - komplet, opakowanie nieoryginalne

- fisher audio Fa-004 z modem Manuela w oryginalnym woreczku https://muzostajnia.files.wordpress.com/2014/07/image41.jpg

- denon d1001 z Modem Manuela w worku od superlux http://muzostajnia.wordpress.com/2014/06/21/d1001-cal-do-d600-modem-manuela/

- interconnect 2xRCA - 2xRCA, zwykły za 10 PLN czy 15, ale wykonany przyzwoicie, solidny. sztuk dwie, chyba

Na razie tyle.

Wysyłam po cenie KW pocztą polską priorytetem.

Zastrzegam sobie prawo wyboru osób, którym sprezentuję w.w. rzeczy. NIE decyduje kolejność zgłoszeń, tylko stan/ilość posiadanego sprzętu. Chciałbym obdarować tych, którzy niewiele mają. Nie wiem , czy tutaj tacy są...

Wysyłka najwcześniej w przyszły wtorek.

 

OFERTY proszę tylko na PW. Odpowiem dopiero wieczorem, kiedy wybiorę. Ja decyduję, co komu, zgodnie z tym, co napisałem wyżej, nie kolejność zgłoszeń, rezerwacje, etc.

d1001 z Modem Manuela, nie są już portable, nie były też połamane - ADIKADIK posłucha - pośle dalej do PANATAKI, który posłucha i pośle dalej do LOATHE, którego dziewczynie spodoba się dźwięk a nie spodoba wygląd i ten pośle dalej do DFLT, który po pielgrzymce forumowej d1001 zaopiekuje się nimi na stałe.

fa-004v2 z Modem Manuela , też nie są już za bardzo portable, bo to kosmitki :D - CHILLI posłucha i wyśle do UNTITLED, który je zatrzyma.

Więcej osób było zainteresowanych d1001 i fa004v2 - jeśli byłyby wciąż zainteresowane, ale tylko odsłuchem, jak wyżej z przesyłką dalej, to proszę już męczyć kolejnych w kolejce... Moją wolą jest, by na stałe zagościły odpowiednio u DFLT i UNTITLED

hd381 - otrzymuje FINGER

Silver Bullet - GORION

Consonance - MICBUD

IC 2xRCA-2xRCA - BREWAMATOR

 

Ja pokrywam wysyłkę. Dlaczego? Jak komuś nie przypasuje prezent, niech wysyła dalej (i też płaci za przesyłkę)

Poproszę pierwszych z listy o adresy do wysyłki. Wysyłam Pocztą Polską priorytetem w poniedziałek.

Czuwaj!

Zasuwam na pocztę :)

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydało się, że rozsyła "trefny towar" po cynku :ph34r:

 

No to wsypałem swojego pracodawcę, już mam po premii. :wacko:

1. To zdjecie przed pocztą, stan surowy, 4 poszły listami.

2. Wyznaje zasadę, że paczka pocztowa jest tym lepsza im: a) lepiej zapakowana b ) brzydsza :) you know what I mean ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Mam do oddania audiofilską skrętkę do internetu, 2 x 1,5 metra - sam zaplatałem ;)
Oczywiście do wykorzystania jako kabel głośnikowy ;)
Do pokrycia tylko koszty przesyłki .
88440082250047104686.jpg

Edytowane przez Kubasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności