Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
truskawkowetango

Za darmo oddam

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czyta płyt. Być może laser. Poza tym działa bo chciałby taką płytę przeczytać, ale nie może. Mam do tego odtwarzacza sentyment bo to pierwszy w życiu kupiony nowy. Może i pilota znajdę bo chyba gdzieś być powinien.

IMG_20180702_184801[3385].jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Rafacio napisał:

Nie czyta płyt. Być może laser. Poza tym działa bo chciałby taką płytę przeczytać, ale nie może. Mam do tego odtwarzacza sentyment bo to pierwszy w życiu kupiony nowy. Może i pilota znajdę bo chyba gdzieś być powinien.

IMG_20180702_184801[3385].jpg

Kurka, mam CDX-993 z tych lat, kawał sprzętu i jeszcze czyta płytki, na oryginanym laserze :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiałem się swego czasu nad nim, ale ludzie biznesu robią z tego takiego hi-enda, że ceny są nieakceptowalne. Teraz to nawet nie wiem czy chcę jeszcze cd-ka jakiegoś. Jak muszę włożyć płytę to mam "kultowego" Samsunga HD745 co to swego czasu bił hiendy na łeb. Gra całkiem nieźle, a z pewnością faktycznie lepiej niż wiele cd-ków z dolnej, średniej półki. Tyle, że Yamaha ze zdrowym laserem wczytuje płytę w sekundę czy dwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam dwa wtyki kątowe duży jack mono Rean (Neutrik).

Typowe do instrumentów etc.

Rob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam

1. Worek jacków od HD202

2. Gumki różne, głównie M o tulejce standardowej.

3. Adapter na SD do iPoda Classic 6g

P1280161.JPG

P1280164.JPG

P1280172.JPG

P1280174.JPG

Edytowane przez Andrewek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do oddania mam nosidełko dla dziecka Chicco

IMG_20180806_080954.jpgIMG_20180806_080845_1.jpgIMG_20180806_080827.jpgIMG_20180806_080807.jpg

Poza oderwanym materiałem z "daszka" (który jest jak najbardziej do podszycia/podklejenia), stan całkiem dobry.

Jeszcze do oddania mam małą hulajnogę, fotek jeszcze nie zrobiłem.

Odbiór najlepiej osobisty w Warszawie, ale nie wykluczam i wysyłki, jeśli nikt z Warszawy się nie zgłosi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam za koszt przesyłki i ewentualnego czteropaka pudło z różnościami. Jakieś poucinane kable, kilka par padów, obudowy przetworników i pałąk od Audio Technica AD702 (czy jakoś tak), a nawet jakieś przetworniki. Na szybko widziałem jeszcze 2 wtyki 2,5mm i duży plastikowy splitter... I duży i mały wtyk Neutrika. Ogólnie wziąłem to kiedyś tu na forum, żeby się pobawić i poćwiczyć lutowanie, ale czasu jak na lekarstwo i nie ma kiedy ;) Zapraszam na PW.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oddam za koszt przesyłki i ewentualnego czteropaka pudło z różnościami. Jakieś poucinane kable, kilka par padów, obudowy przetworników i pałąk od Audio Technica AD702 (czy jakoś tak), a nawet jakieś przetworniki. Na szybko widziałem jeszcze 2 wtyki 2,5mm i duży plastikowy splitter... I duży i mały wtyk Neutrika. Ogólnie wziąłem to kiedyś tu na forum, żeby się pobawić i poćwiczyć lutowanie, ale czasu jak na lekarstwo i nie ma kiedy Zapraszam na PW.

Jeśli jeszcze aktualne to chętnie przygarnę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Perul napisał:

Jeśli jeszcze aktualne to chętnie przygarnę.

Odezwę się niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam za koszt przesyłki dość mocno wyeksploatowane Vsonic GR07 BE. Jedna tulejka była klejona, a kilka dni temu obudowa się rozszczelniła. Super Glue i 5 minut roboty, a słuchawki jeszcze pograją, bo drajwery i przewód sprawne.

NIEAKTUALNE

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę tutaj, może komuś zbywa taka pierdółka.

Ma ktoś na zbyciu ringi padów (plastik) od Sennheiser HD 6xx, 650, 58x  itp.

Nie znalazłem opcji kupienia tego, wszędzie całe pady.

Załatwione, dzięki bardzo koledze Mantr

Edytowane przez GhalMaraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi