Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, Rafacio napisał(a):

Toż daj szansę komuś komu naprawdę taki sprzęt się przyda, bo nie ma żadnego. Daj spokój.

Sorry- za późno bo już podskoczyłem do kolegi i odebrałem 😅. Rozumiem rozczarowanie bo to super sprzęt lecz w audio nie ma sentymentów, to nie Caritas- nie biorę na handelek tylko dla siebie bo potrzebuję. 😅. Ostatnio siedzę częściej w moim domku a tutaj miejsc odsłuchowych sporo. Dac już gra i tak na szybko jest jaśniejszy, bardziej ofensywny (wysunięte wokale), precyzyjniejszy, przejrzysty, nie ma kocyka jak ten na AKM z Onkyo.  Okazuje się, że dac jest na Multibit AD1955.

Cytat

AD1955 1 bit odnobitnik good, one of the best one-bit from Analog Devices

 

Dziekuję Andrzej @andi za miłe spotkanie i ofiarowany sprzęt. Obiecuję, że zapewnię mu kochający dom. 😀

Jak wracałem to przypomniałem sobie o koledze z akademika i go odwiedziłem (spotkanie po ponad 20 latach)- to był miły dzień. 😀Mam nadzieję, że naprawiłeś Switcha z synkiem. 👍

 

IMG_3499.jpeg
 

IMG_3500.jpeg

 

We wzmacniaczu słuchawkowym mocy nie brakuje (nawet na low potek na godz. 9) i gra bardzo przyjemnie.
 

IMG_3501.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Rozumiem rozczarowanie

Niby po co mi to by było? Nie potrzebuję lampowego szajsu. Niczego do audio obecnie nie potrzebuję zresztą. Czasem normalnie się z tobą gada, a czasem jak jebniesz tekstem to c**j wie co robić.

giphy.gif.58d57f35c400015d9f3db27987e65b71.gif

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rafacio napisał(a):

Niby po co mi to by było? Nie potrzebuję lampowego szajsu. Niczego do audio obecnie nie potrzebuję zresztą. Czasem normalnie się z tobą gada, a czasem jak jebniesz tekstem to c**j wie co robić.

giphy.gif.58d57f35c400015d9f3db27987e65b71.gif

Sorry. Podobał mi się sprzęt, mam dla niego zastosowanie to się zdecydowałem i nie muszę się zbytnio tłumaczyć.

Moje stereo dzięki dobrym ludziom z forum poszło zdecydowanie do przodu. Zamierzam używać i cieszyć się dobrym brzmieniem- chyba o to chodzi w tym wątku.
Mogę też coś komuś oddać jeśli nie potrzebuję i ucieszy. Nie mam z tym problemu.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Dziulong to chyba nie jest lampowy sprzęt akurat. Sam miałem Aquilę DAART i to całkiem fajnie grało. Te starsze też mnie ciekawiły ale to z nadzieją że jednak jak już to cieplej by ten dźwięk prezentowały, choć co dzisiaj gra ciepło - chyba tylko lampiaki właśnie :) Enyłej, fajna sprawa takiego Dziulonga przytulić także moje gratulacje dla nowego właściciela. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Undertaker napisał(a):

Ale Dziulong to chyba nie jest lampowy sprzęt akurat. Sam miałem Aquilę DAART i to całkiem fajnie grało. Te starsze też mnie ciekawiły ale to z nadzieją że jednak jak już to cieplej by ten dźwięk prezentowały, choć co dzisiaj gra ciepło - chyba tylko lampiaki właśnie :) Enyłej, fajna sprawa takiego Dziulonga przytulić także moje gratulacje dla nowego właściciela. 

Dziękuję. On nie jest ciepły i misiowaty ani zimny i sterylny. To zrównoważone, przejrzyste, precyzyjne ale też gładkie granie z odpowiednią masą. Osobiście jestem mile zaskoczony…a nawet w lekkim szoku. Balans jest „oszukany”- to SE, pewnie standardowe 2V na wyjściu.

 

D100 II Technical Specifications:
● Inputs: Optical, Coaxial, USB, AES/EBU
● Input digital signal format: 32-192 KHz, 16/24 Bit auto detection. USB supports up to 24Bit 96KHz
● SNR: >120dB.
● Dynamic Range: 115dB.
● THD+N: <0.0005% at 1KHZ
● Frequency response: 20-20KHz-0.16dB.
● Headphone output power: 130mW at 300Ohm, and 900mW at 32Ohm
● Dimensions: 250*180*45mm.
● Net Weight: 1.5Kg
 

IMG_3503.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Mogę też coś komuś oddać jeśli nie potrzebuję i ucieszy

Jakby co to zaklepuje ipada 12,9 :D

 

Co do yulonga, to miałem kiedyś model U100. Dziwna sprawa, z denon d2000 grał słabo, natomiast z senkami HD600 to była magia. Z niczym innym później nie złapały mi takiej synergii.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edit

Oddane

 

Oddam uszkodzonego lapka dell studio 1558. Najprawdopodobniej coś z grafiką, ale też pewny nie jestem. W każdym razie zalany nie był. Reaguje na przycisk uruchamiania, ale obrazu brak. W sumie śmieć, ale może komuś na coś się przyda, a mi tylko zabiera miejsce na półce od długiego czasu. Mam gdzieś nawet oryginalny karton itp, jedynie chyba dysku w środku nie ma.

Edytowane przez BarteqW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 12:39, BarteqW napisał(a):

Oddam uszkodzonego lapka dell studio 1558.

Chętnie przygarnę, napisałem wczoraj, ale jeszcze brak odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233też chętnie przygarnę, mój syn lubi rozbierać "elektrozłom", wolę żeby spędzał czas na tym niż grając na komputerze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odnalazłem w szafie pozostałości tego projektu.

Oddam w dobre ręce, może się komuś przyda. Są tu m.in. etui, przetworniki i obudowa od JVC HA-S500, muszle, kabel i opaska od Superlux HD330, dwa nieużyte wtyki Neutrik XLR, kabelek Canare i jeszcze jakieś drobiazgi.

Kontakt na PW.

 

image.png

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, timecage napisał(a):

Odnalazłem w szafie pozostałości tego projektu.

Oddam w dobre ręce, może się komuś przyda. Są tu m.in. etui, przetworniki i obudowa od JVC HA-S500, muszle, kabel i opaska od Superlux HD330, dwa nieużyte wtyki Neutrik XLR, kabelek Canare i jeszcze jakieś drobiazgi.

Kontakt na PW.

 

image.png

Zestaw w sam raz dla @Perul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oddam 2 tablety. Nie chce mi się wysyłać, więc jak ktoś chce podjechać i odebrać w Warszawie to oddam zamiast wrzucać je do kontenera na elektrośmieci.

Ipad Air A1475 bez rys, w ładnym stanie, bez uszkodzeń, ale ma padniętą baterię i działa tylko pod ładowarką.

Samsung ma pękniętą szybkę (ekran cały) i słabą baterię.

Obie wersje pod kartę LTE +Wifi.

Bez ładowarek.

IMG_4108.jpeg
 

IMG_4109.jpeg

 

IMG_4110.jpeg

 

IMG_4111.jpeg

 

IMG_4112.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Oddam 2 tablety. Nie chce mi się wysyłać, więc jak ktoś chce podjechać i odebrać w Warszawie to oddam zamiast wrzucać je do kontenera na elektrośmieci.

Ipad Air A1475 bez rys, w ładnym stanie, bez uszkodzeń, ale ma padniętą baterię i działa tylko pod ładowarką.

Samsung ma pękniętą szybkę (ekran cały) i słabą baterię.

Obie wersje pod kartę LTE +Wifi.

Bez ładowarek.

IMG_4108.jpeg
 

IMG_4109.jpeg

 

IMG_4110.jpeg

 

IMG_4111.jpeg

 

IMG_4112.jpeg

biorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności